vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Svitavě

29.03.2014   Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK12:47,70 42
2.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.13:05,8018.10/2,434
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto13:32,7045.00/5,926
4.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel13:37,7050.00/6,522
5.2/U23KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.13:58,4070.70/9,218
6.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí14:01,7074.00/9,614
7.3/U23JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto14:07,3079.60/10,410
8. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:16,5088.80/11,66
9.2/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel14:20,5092.80/12,15
10.2/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel15:11,50143.80/18,74
11.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.15:35,00167.30/21,83
12.4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk15:39,80172.10/22,42
13.5/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.15:47,90180.20/23,51
14.2/VMRAŠNER Karel 1976 2 Litovel23:17,40629.70/82,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno12:14,10 31
2.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel12:50,9036.80/5,023
3.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.13:09,1055.00/7,515
4. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno13:33,3079.20/10,811
5.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel13:48,9094.80/12,97
6.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno14:01,60107.50/14,66
7.3/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel14:06,20112.10/15,35
8.4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno15:06,20172.10/23,44
9.5/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž15:31,10197.00/26,83
10.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí15:42,40208.30/28,42
11.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí17:02,10288.00/39,21
12.6/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno17:03,00288.90/39,40
13.7/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel17:06,30292.20/39,80
14.3/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno23:04,90650.80/88,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:04,70 10
2. ŠILAR Jakub
JŮVA Marek
1987
1989
Vys.Mýto
Tesla Bo
14:04,9060.20/7,72
3.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
14:20,5075.80/9,71
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela
SATKOVÁ Martina
2001
1998
KK Brno
KK Brno
14:47,90103.20/13,20
5.1/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:04,10359.40/45,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno12:14,30 39
2.1/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel12:20,906.60/0,935
3.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno12:23,309.00/1,231
4.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:38,6024.30/3,327
5.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí12:42,1027.80/3,823
6.1/VMJANTAČ Vladimír 1971 3 KK Brno13:01,7047.40/6,519
7.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 0 KK Brno13:12,9058.60/8,015
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí13:34,3080.00/10,914
9.2/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto13:48,8094.50/12,913
10.3/U23STŘECHA Petr 1994 0 VSDK13:56,70102.40/13,912
11.3/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno14:11,20116.90/15,911
12. KUPILÍK Jan 1984 0 KK Brno14:15,20120.90/16,510
13.3/VMKNOBLOCH Tomáš 1974 0 KK Brno14:27,70133.40/18,29
14.2/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno14:28,80134.50/18,38
15.1/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto15:09,90175.60/23,97
16.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno15:49,70215.40/29,36
17.2/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto15:53,20218.90/29,85
18.3/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí15:58,20223.90/30,54
19.4/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž16:23,90249.60/34,03
20.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí16:38,60264.30/36,02
21.5/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:54,40280.10/38,11
22.6/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí17:36,10321.80/43,80
23.7/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno19:21,40427.10/58,20
24.8/ZSHRBÁČEK Tomáš 2001 0 VSDK19:55,50461.20/62,80
25.3/ZMVRBA Jan 2003 0 KK Brno20:14,30480.00/65,40
26.4/ZMVRBA Matěj 2002 0 KK Brno22:19,80605.50/82,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3