8. ČP ve slalomu

08.06.2008   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
119.34 0 116.48 0 235.82  -
2. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
120.12 2 116.92 0 239.04 3.22/1,4-
3. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
119.56 0 119.78 2 241.34 5.52/2,3-
4. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
117.04 4 120.62 2 243.66 7.84/3,3-
5. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
123.05 2 119.60 0 244.65 8.83/3,7-
6. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
122.84 2 121.04 4 249.88 14.06/6,0-
7. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
130.34 2 126.11 2 260.45 24.63/10,4-
8. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
126.28 4 126.22 4 260.50 24.68/10,5-
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
127.33 6 125.71 4 263.04 27.22/11,5-
10. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
133.21 0 131.38 4 268.59 32.77/13,9-
11. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
131.34 6 131.94 2 271.28 35.46/15,0-
12. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
RK Troja
RK Troja
133.28 56 136.84 2 328.12 92.30/39,1-
13. Říha Martin
Strnad Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
142.71 0 137.83 54 334.54 98.72/41,9-
14. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
132.30 8 139.30 58 337.60 101.78/43,2-
15. Medřický Ludvík
Ebel Matyáš
1992
1992
USK Pha
USK Pha
153.61 60 154.32 2 369.93 134.11/56,9-
16. Pořádek Milan
Cuc Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
140.15 2 144.27 108 394.42 158.60/67,3-
17. Christov Ivan
Peřina Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
145.00 56 141.56 56 398.56 162.74/69,0-
18. Volák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
154.55 108 145.17 4 411.72 175.90/74,6-
19. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
152.63 112 150.67 4 419.30 183.48/77,8-
20. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
139.66 2 0.00 999 1140.66  -
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  -
  Zverka Petr
Hojda Jakub
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení