vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Stružnická peřej

12.04.2014   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.85.50 8 87.80 0 87.80 59
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha86.00 2 86.30 6 88.000.20/0,251
3.2/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha87.30 6 88.40 0 88.400.60/0,743
4. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa89.30 0 87.10 4 89.301.50/1,739
4. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha86.00 104 85.30 4 89.301.50/1,735
6. PŘINDA Lukáš 1980 0 USK Pha87.80 4 88.00 4 91.804.00/4,631
7. KIESSLICH Andre 1986 0 Spremberg95.80 2 92.10 0 92.104.30/4,90
8.3/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha87.30 6 94.40 4 93.305.50/6,327
9. VLČEK Ladislav 1985 0 Dukla B.93.00 2 95.30 4 95.007.20/8,223
10.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov100.50 2 98.30 0 98.3010.50/12,019
11. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy97.00 6 94.90 4 98.9011.10/12,615
12. MERENUS Jan 1983 0 Č.Lípa106.50 2 102.00 6 108.0020.20/23,011
13.4/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha103.80 6 103.00 6 109.0021.20/24,17
14. FEIER Sebastian 1987 0 Spremberg108.50 2 104.60 6 110.5022.70/25,90
15.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov123.40 8 105.40 6 111.4023.60/26,96
16.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa116.10 2 117.00 6 118.1030.30/34,55
17.1/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.129.00 4 123.90 2 125.9038.10/43,44
18.1/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha122.90 8 122.80 6 128.8041.00/46,73
19.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha138.00 56 138.90 0 138.9051.10/58,22
20.1/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa139.30 4 135.40 4 139.4051.60/58,81
21.1/VMLERCH David 1972 3 Klášter.152.50 6 140.20 6 146.2058.40/66,50
22.3/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha188.30 8 147.80 6 153.8066.00/75,20
23. BLOCH Marco 1990 0 Spremberg161.40 10 129.30 106 171.4083.60/95,20
24.4/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha170.10 12 147.70 60 182.1094.30/107,40
25.3/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň143.60 104 140.00 58 198.00110.20/125,50
26.2/VMBAČINA Jan 1973 0 Č.Lípa0.00 999 165.00 60 225.00137.20/156,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha93.50 0 98.80 0 93.50 52
2.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha91.70 2 92.30 2 93.700.20/0,248
3.2/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha100.10 4 96.00 2 98.004.50/4,844
4. URBANOVÁ Miroslava 1988 0 Benátky98.20 4 98.30 0 98.304.80/5,140
5.3/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha100.90 4 100.20 4 104.2010.70/11,436
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník104.30 0 104.70 2 104.3010.80/11,632
7.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy103.00 2 102.90 4 105.0011.50/12,328
8. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa107.10 0 103.00 4 107.0013.50/14,424
9.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň111.00 0 103.80 4 107.8014.30/15,320
10.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha109.30 0 107.20 4 109.3015.80/16,916
11.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.112.30 2 108.20 6 114.2020.70/22,112
12.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec108.70 6 103.30 12 114.7021.20/22,711
13.4/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice107.80 8 115.30 2 115.8022.30/23,910
14.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha120.30 4 126.50 8 124.3030.80/32,99
15.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa128.70 2 122.40 54 130.7037.20/39,88
16.4/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy135.30 10 126.80 6 132.8039.30/42,07
17.5/ZMBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha135.00 6 132.20 2 134.2040.70/43,56
18.5/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec135.90 12 141.90 6 147.9054.40/58,25
19.6/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky152.80 14 166.80 6 166.8073.30/78,44
20.6/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa167.16 112 159.70 8 167.7074.20/79,43
21.7/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň160.30 10 153.90 160 170.3076.80/82,12
22.8/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha166.10 62 165.60 10 175.6082.10/87,81
23. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň162.30 16 167.50 108 178.3084.80/90,70
24.9/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň135.40 408 167.30 264 431.30337.80/361,30
25.10/ZMWESTPHAL Clara 2002 0 Spremberg157.00 506 207.00 354 561.00467.50/500,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
97.20 4 99.10 10 101.20 33
2. ŠRÁMEK Michal
LHOTA Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
104.30 4 100.90 2 102.901.70/1,725
3.1/DMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
104.70 6 104.00 4 108.006.80/6,721
4.2/DMZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
103.40 8 107.50 4 111.4010.20/10,117
5. KIESSLICH Andre
BLOCH Marco
1986
1990
Spremberg
Spremberg
125.30 4 118.80 8 126.8025.60/25,30
6.3/DMŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
134.50 62 128.80 4 132.8031.60/31,213
7.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
144.80 10 132.10 8 140.1038.90/38,49
8.4/DMRAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
140.60 116 134.70 10 144.7043.50/43,05
9. FILIPI Viktorie
FILIPI Robert
2002
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 139.40 60 199.4098.20/97,01
10. ŠEDIVÝ Václav
BEDNÁŘOVÁ Anna
1966
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 170.10 54 224.10122.90/121,40
11.1/ZMLUEHR Henri
REHKLAU Max
2002
2002
Spremberg
Spremberg
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec77.20 0 78.70 2 77.20 139
2. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice75.70 2 75.60 6 77.700.50/0,6131
3. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod85.30 52 78.50 2 80.503.30/4,3123
4.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky82.40 2 86.40 0 84.407.20/9,3115
5.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha86.80 4 85.70 0 85.708.50/11,0111
6.3/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha85.80 0 83.90 4 85.808.60/11,1107
7.1/VMRUBÍN Daniel 1975 0 Dukla B.84.80 2 86.30 0 86.309.10/11,8103
8.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec86.50 2 86.50 0 86.509.30/12,099
9.2/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.87.30 0 86.80 2 87.3010.10/13,195
10. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa88.40 2 87.60 0 87.6010.40/13,591
11.4/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa84.50 4 85.20 6 88.5011.30/14,687
12. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha87.90 2 92.20 2 89.9012.70/16,583
13.3/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha87.70 6 88.00 2 90.0012.80/16,679
14.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.90.20 62 88.30 2 90.3013.10/17,075
15.2/ZSMUTTON Zack 2000 0 Kick NZL91.00 2 88.40 2 90.4013.20/17,10
16.3/VMMUTTON Kenny 1975 0 Kick NZL88.80 2 89.30 4 90.8013.60/17,60
17.4/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice93.50 6 92.30 0 92.3015.10/19,671
18.3/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim90.90 4 88.60 4 92.6015.40/19,967
19.5/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky91.50 4 92.50 10 95.5018.30/23,763
20.5/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice101.90 2 97.70 0 97.7020.50/26,659
21.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa95.00 4 93.90 50 99.0021.80/28,255
22. CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa98.40 4 98.20 2 100.2023.00/29,851
23.4/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha101.90 2 97.20 4 101.2024.00/31,147
24.1/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky102.90 8 99.30 2 101.3024.10/31,243
25.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa103.60 0 99.80 2 101.8024.60/31,939
25.2/DSMICKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg97.80 4 100.20 4 101.8024.60/31,90
25.6/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand101.60 54 101.80 0 101.8024.60/31,935
28.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha102.80 2 101.10 12 104.8027.60/35,831
29.6/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky100.80 10 99.00 6 105.0027.80/36,030
30.7/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha101.50 4 96.20 10 105.5028.30/36,729
31.7/ZSSCHOENWAELDER Richard 2000 0 Spremberg100.60 12 100.20 6 106.2029.00/37,60
32.3/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník102.40 4 106.70 4 106.4029.20/37,828
33.8/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice105.40 4 105.80 2 107.8030.60/39,627
34.4/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky105.60 4 105.50 4 109.5032.30/41,826
35.8/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.107.60 2 100.10 108 109.6032.40/42,025
36.9/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha96.80 14 102.00 10 110.8033.60/43,524
37.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.107.90 8 109.30 2 111.3034.10/44,223
38.2/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.109.00 10 107.40 4 111.4034.20/44,322
39.9/DMVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník102.40 14 101.80 10 111.8034.60/44,821
40.10/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec106.00 6 116.60 6 112.0034.80/45,120
41.10/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice121.80 2 110.10 4 114.1036.90/47,819
42.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy108.80 6 116.30 4 114.8037.60/48,718
43.11/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha106.00 10 119.90 6 116.0038.80/50,317
44.4/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life121.10 62 110.80 6 116.8039.60/51,316
45.4/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4109.20 8 109.00 12 117.2040.00/51,815
46.12/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha111.90 8 118.80 10 119.9042.70/55,314
47.3/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky112.20 12 114.90 6 120.9043.70/56,613
48.4/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha127.70 8 114.80 8 122.8045.60/59,112
49.13/ZSVEVERKA Lukáš 2001 3 Benátky123.80 18 120.40 8 128.4051.20/66,311
50.14/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec123.80 12 121.40 8 129.4052.20/67,610
50.11/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec117.40 12 121.10 64 129.4052.20/67,69
52.5/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha134.90 12 125.60 4 129.6052.40/67,98
53.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky126.30 12 106.30 206 138.3061.10/79,17
54.5/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life132.70 8 138.30 10 140.7063.50/82,36
55.6/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha130.50 14 138.70 10 144.5067.30/87,25
56.15/ZSKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim135.70 14 138.80 12 149.7072.50/93,94
57.16/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha154.40 6 134.10 58 160.4083.20/107,83
58.12/DMKYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa134.10 66 148.70 12 160.7083.50/108,22
59.7/ZMKADLEC Filip 2003 0 USK Pha155.40 6 160.20 10 161.4084.20/109,11
60.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek148.00 66 155.30 10 165.3088.10/114,10
61.8/ZMLUEHR Henri 2002 0 Spremberg184.00 18 0.00 999 202.00124.80/161,70
62.13/DMHOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa0.00 999 140.80 64 204.80127.60/165,30
63.9/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha139.00 158 147.30 256 297.00219.80/284,70
64.10/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha161.70 156 144.60 210 317.70240.50/311,50
65.11/ZMWESTPHAL Benno 2002 0 Spremberg160.10 212 171.20 160 331.20254.00/329,00
66.12/ZMREHKLAU Max 2002 0 Spremberg0.00 999 223.00 264 487.00409.80/530,80
67.13/ZMŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
67.17/ZSRICHTER Kevin 2001 0 Spremberg0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha102.70 10 103.50 2 105.50 9
2.1/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha112.80 2 117.00 4 114.809.30/8,85
3.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 999 145.60 102 247.60142.10/134,71

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak141.20 22 131.00 22 153.00 0
2. RICHTER Tim 2004 0 Spremberg186.00 106 155.60 256 292.00139.00/90,80
3. POLLERT Jan 2005 0 USK Pha142.30 156 0.00 999 298.30145.30/95,00
4. JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha163.00 416 211.50 170 381.50228.50/149,30
5. STRASSER Marek 2004 0 L.Žatec281.50 306 268.30 306 574.30421.30/275,40
6. GRIEBNER Sven 2004 0 Spremberg125.50 758 104.20 610 714.20561.20/366,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3