vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Stružnická peřej

13.04.2014   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna,
ředitel: Iva   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha90.60 0 90.10 0 90.10 55
2. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha92.20 4 91.50 0 91.501.40/1,647
3. HRADÍLEK Václav 1982 2+ USK Pha91.90 0 91.60 0 91.601.50/1,739
4.1/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.95.30 0 92.70 0 92.702.60/2,935
5. KIESSLICH Andre 1986 0 Spremberg98.60 2 94.30 0 94.304.20/4,70
6. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa94.10 2 94.40 0 94.404.30/4,831
7. PŘINDA Lukáš 1980 0 USK Pha94.80 2 95.00 0 95.004.90/5,427
8.2/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha94.80 4 91.80 4 95.805.70/6,323
9.3/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha93.80 6 94.10 4 98.108.00/8,919
10. MERENUS Jan 1983 0 Č.Lípa105.10 4 101.40 2 103.4013.30/14,815
11. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy105.80 6 101.80 4 105.8015.70/17,411
12.4/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha104.80 6 106.10 2 108.1018.00/20,07
13.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa114.80 2 115.10 4 116.8026.70/29,66
13. FEIER Sebastian 1987 0 Spremberg112.80 4 108.90 152 116.8026.70/29,60
15.1/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.126.80 2 128.90 2 128.8038.70/43,05
16.2/ZMKRÁL Adam 2003 0 USK Pha131.50 8 128.50 2 130.5040.40/44,84
17.1/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa134.90 2 133.20 2 135.2045.10/50,13
18.3/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha143.00 2 135.90 2 137.9047.80/53,12
19.1/VMLERCH David 1972 3 Klášter.154.80 4 136.40 4 140.4050.30/55,81
20.1/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha123.50 18 0.00 999 141.5051.40/57,00
21.4/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha166.20 54 141.60 2 143.6053.50/59,40
22.5/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha151.40 8 143.90 8 151.9061.80/68,60
23.2/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň158.30 4 160.20 12 162.3072.20/80,10
24.2/VMBAČINA Jan 1973 0 Č.Lípa174.30 10 162.40 6 168.4078.30/86,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha100.30 0 99.70 0 99.70 49
2. URBANOVÁ Miroslava 1988 0 Benátky102.80 0 100.30 0 100.300.60/0,645
3.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha111.10 2 97.60 6 103.603.90/3,941
4.2/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha104.00 2 100.60 6 106.006.30/6,337
5. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa109.20 0 107.00 0 107.007.30/7,333
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník108.80 58 106.10 2 108.108.40/8,429
7.3/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha106.80 2 108.70 2 108.809.10/9,125
8.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec112.60 2 109.30 0 109.309.60/9,621
9.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy107.80 2 107.70 50 109.8010.10/10,117
10.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň107.30 8 111.50 2 113.5013.80/13,813
10.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.117.40 2 111.50 2 113.5013.80/13,812
12.4/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice115.80 2 114.50 0 114.5014.80/14,811
13.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa122.30 4 121.50 0 121.5021.80/21,910
14.4/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy146.60 106 121.30 2 123.3023.60/23,79
15.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha127.10 4 127.00 6 131.1031.40/31,58
16.5/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha141.20 10 128.00 4 132.0032.30/32,47
17.5/ZMBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha133.70 6 137.30 2 139.3039.60/39,76
18.6/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec142.30 8 0.00 999 150.3050.60/50,85
19.7/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky183.30 2 143.40 8 151.4051.70/51,94
20.6/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň155.80 4 158.30 10 159.8060.10/60,33
21.7/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha199.00 52 158.20 8 166.2066.50/66,72
22.8/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa177.80 8 159.30 10 169.3069.60/69,81
23. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň186.70 12 170.80 10 180.8081.10/81,30
24.9/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň244.90 58 177.40 58 235.40135.70/136,10
25.10/ZMWESTPHAL Clara 2002 0 Spremberg240.30 402 216.20 154 370.20270.50/271,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
100.10 4 97.30 0 97.30 45
2. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
103.20 0 106.60 8 103.205.90/6,137
3. ŠRÁMEK Michal
LHOTA Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
108.60 4 120.40 10 112.6015.30/15,729
4.1/DMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
109.50 4 109.90 4 113.5016.20/16,625
5.2/DMZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
108.30 10 110.20 4 114.2016.90/17,421
6. KIESSLICH Andre
BLOCH Marco
1986
1990
Spremberg
Spremberg
126.70 10 120.70 6 126.7029.40/30,20
7.1/U23ŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
115.50 12 0.00 999 127.5030.20/31,017
8.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
132.20 10 129.70 6 135.7038.40/39,513
9.3/DMRAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
135.90 60 128.40 10 138.4041.10/42,29
10.4/DMŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
124.20 54 125.00 16 141.0043.70/44,95
11. ŠEDIVÝ Václav
BEDNÁŘOVÁ Anna
1966
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
145.90 8 142.40 6 148.4051.10/52,51
12. FILIPI Viktorie
FILIPI Robert
2002
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
142.40 110 0.00 999 252.40155.10/159,40
13.1/ZMLUEHR Henri
REHKLAU Max
2002
2002
Spremberg
Spremberg
188.80 258 221.30 158 379.30282.00/289,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice79.00 4 80.20 0 80.20 138
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod83.10 0 84.60 2 83.102.90/3,6130
3.1/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec84.30 0 82.80 2 84.304.10/5,1122
4.1/VMRUBÍN Daniel 1975 0 Dukla B.90.90 6 90.10 0 90.109.90/12,3114
5.1/ZSMUTTON Zack 2000 0 Kick NZL90.40 0 90.00 2 90.4010.20/12,70
6.1/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha97.00 2 90.60 0 90.6010.40/13,0110
7.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky89.40 2 89.30 2 91.3011.10/13,8106
8.3/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa93.80 4 89.40 2 91.4011.20/14,0102
9.4/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha91.80 2 91.50 0 91.5011.30/14,198
10. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa91.70 0 0.00 999 91.7011.50/14,394
11.2/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim96.50 0 90.30 2 92.3012.10/15,190
12.2/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha89.30 6 88.40 4 92.4012.20/15,286
13.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.50 0 94.70 2 93.5013.30/16,682
14.5/U23MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa97.70 0 93.70 0 93.7013.50/16,878
15. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha92.20 2 91.90 2 93.9013.70/17,174
16.4/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.94.70 4 91.80 4 95.8015.60/19,570
17.2/VMMUTTON Kenny 1975 0 Kick NZL91.40 8 93.00 4 97.0016.80/20,90
18.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa97.90 0 100.80 0 97.9017.70/22,166
19.5/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice96.20 2 96.50 4 98.2018.00/22,462
20.3/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky100.20 0 100.60 2 100.2020.00/24,958
21.4/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha99.60 8 98.60 2 100.6020.40/25,454
22.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.98.00 4 98.30 4 102.0021.80/27,250
23.6/ZSSCHOENWAELDER Richard 2000 0 Spremberg100.80 2 102.30 0 102.3022.10/27,60
24.1/DSMICKUCKI Jonas 1997 0 Spremberg102.40 0 103.30 2 102.4022.20/27,70
25.7/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha109.00 54 101.50 2 103.5023.30/29,146
26.6/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice101.90 2 103.30 4 103.9023.70/29,642
27.6/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha101.80 6 100.00 4 104.0023.80/29,738
28. CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa105.50 0 106.10 4 105.5025.30/31,534
29.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa103.80 2 105.80 0 105.8025.60/31,930
30.7/DMVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník106.70 6 106.80 0 106.8026.60/33,229
31.3/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life96.90 10 109.90 8 106.9026.70/33,328
32.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky107.60 0 104.50 4 107.6027.40/34,227
33.3/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník109.80 8 109.30 0 109.3029.10/36,326
34.8/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha107.90 62 106.70 6 112.7032.50/40,525
35.9/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice113.20 0 1203.90 56 113.2033.00/41,124
36.10/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha118.00 2 113.50 0 113.5033.30/41,523
37.8/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice111.30 4 113.90 0 113.9033.70/42,022
38.4/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky111.60 4 114.00 0 114.0033.80/42,121
39.3/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha40.00 999 111.80 4 115.8035.60/44,420
40.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.115.50 8 116.00 0 116.0035.80/44,619
41.11/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec112.40 4 118.40 2 116.4036.20/45,118
42.2/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha129.90 2 116.60 2 118.6038.40/47,917
43.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy118.70 0 118.80 2 118.7038.50/48,016
44.12/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec115.20 4 113.10 8 119.2039.00/48,615
44.13/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha114.60 16 115.20 4 119.2039.00/48,614
46.3/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.120.50 4 118.40 4 122.4042.20/52,613
47.4/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky121.60 8 122.80 8 129.6049.40/61,612
48.9/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec120.50 58 126.90 4 130.9050.70/63,211
49.14/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha150.30 6 132.40 0 132.4052.20/65,110
50.5/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha132.00 6 127.40 6 133.4053.20/66,39
51.6/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha180.40 8 131.30 4 135.3055.10/68,78
52.7/ZMKRÁL Adam 2003 0 USK Pha131.20 152 131.20 6 137.2057.00/71,17
52.15/ZSVEVERKA Lukáš 2001 3 Benátky125.20 12 0.00 999 137.2057.00/71,16
54.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky144.40 10 134.50 4 138.5058.30/72,75
55.10/DMHOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa136.80 56 134.00 6 140.0059.80/74,64
56.11/DMKYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa125.60 18 171.30 64 143.6063.40/79,13
57.16/ZSKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim146.10 6 139.30 8 147.3067.10/83,72
58.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek138.10 12 0.00 999 150.1069.90/87,21
59.8/ZMLUEHR Henri 2002 0 Spremberg169.40 8 150.00 58 177.4097.20/121,20
60.9/ZMKADLEC Filip 2003 0 USK Pha168.60 12 0.00 999 180.60100.40/125,20
61.17/ZSHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha150.10 210 132.40 64 196.40116.20/144,90
62.10/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha0.00 999 170.50 50 220.50140.30/174,90
63.11/ZMWESTPHAL Benno 2002 0 Spremberg190.90 64 165.20 106 254.90174.70/217,80
64.12/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha152.20 106 183.50 104 258.20178.00/221,90
65.13/ZMREHKLAU Max 2002 0 Spremberg183.50 314 175.20 110 285.20205.00/255,60
66.14/ZMŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha164.20 256 187.60 204 391.60311.40/388,30
67.18/ZSRICHTER Kevin 2001 0 Spremberg257.10 158 218.90 256 415.10334.90/417,60
68.4/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha108.70 4 109.80 0 109.80 9
2.1/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha114.50 2 113.10 2 115.105.30/4,85
3.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa163.00 4 155.50 4 159.5049.70/45,31

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak156.20 16 132.80 2 134.80 0
2. JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha202.40 70 198.10 16 214.1079.30/58,80
3. RICHTER Tim 2004 0 Spremberg168.60 108 178.40 54 232.4097.60/72,40
4. GRIEBNER Sven 2004 0 Spremberg121.80 754 0.00 999 875.80741.00/549,70
5. STRASSER Marek 2004 0 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3