vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

12.04.2014   řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.18:56,00 46
2.2/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:33,6037.60/3,338
3. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.19:39,1043.10/3,830
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.19:56,3060.30/5,322
5. VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.20:49,50113.50/10,014
6. PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.21:35,60159.60/14,010
7.1/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:47,10171.10/15,16
8.2/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.21:55,00179.00/15,85
9.1/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor23:01,20245.20/21,64
10.3/U23MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.24:24,60328.60/28,93
11. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.24:24,80328.80/28,92
12.2/VMVÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor24:37,30341.30/30,01
13.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor24:37,60341.60/30,10
14.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor25:07,20371.20/32,70
15. BAUEROVÁ Lenka 1984 0 RK Troja25:16,00380.00/33,50
16. CHOD Ondřej 1984 0 Blovice30:54,10718.10/63,20
  KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.19:44,60 17
2.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.20:29,4044.80/3,89
3. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice21:02,9078.30/6,68
4.1/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.21:32,30107.70/9,17
5.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor23:23,90219.30/18,56
6.1/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.23:28,30223.70/18,95
7.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB24:26,30281.70/23,84
8.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.25:48,20363.60/30,73
9.1/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 0 Soběslav28:07,00502.40/42,42
10.3/ZSBOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav28:49,00544.40/46,01
11.2/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 0 Soběslav29:34,50589.90/49,80
12.4/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.30:39,40654.80/55,30
13.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.39:31,201186.60/100,20
14.4/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB44:26,141481.54/125,10
  ŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 SoběslavDNS 0
  KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.DNS 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 SoběslavDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:43,60 7
2.1/VMPROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
RK Týn
RK Týn
21:02,60139.00/12,43
3. SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:08,20144.60/12,92
4.1/DMKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:17,00213.40/19,01
5.2/DMŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
26:56,60493.00/43,90
  HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
Bechyně
So Písek
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:48,60 46
2.1/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav17:38,3049.70/4,938
3.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:57,6069.00/6,834
4.3/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně18:08,2079.60/7,930
5. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně18:24,8096.20/9,526
6. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.18:27,2098.60/9,822
7.1/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov18:37,90109.30/10,818
8.4/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně18:46,60118.00/11,714
9. CHOD David 1982 0 Blovice19:28,70160.10/15,913
10.2/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 0 Dukla B.19:58,10189.50/18,812
11.5/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand20:12,30203.70/20,211
12.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB20:39,90231.30/22,910
13.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.20:44,50235.90/23,49
14.7/VMPAZOUREK Pavel 1976 0 Bechyně21:09,40260.80/25,98
15.8/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:24,90276.30/27,47
16. POLÍVKA Jan 1986 0 Blovice21:29,20280.60/27,86
17.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.21:39,60291.00/28,95
18.1/DMKRČ Ladislav 1999 0 KK Brand21:43,40294.80/29,24
19.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.21:49,20300.60/29,83
20.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha21:52,30303.70/30,12
21.1/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.23:05,10376.50/37,31
22.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor23:23,30394.70/39,10
23.3/U23BÁČA Jakub 1994 0 KK Brand23:44,60416.00/41,20
24.2/DMZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně24:17,20448.60/44,50
25.3/DMKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.27:59,70671.10/66,50
26.2/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.31:23,00874.40/86,70
  KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3