vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

13.04.2014   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.19:05,70 35
2. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.19:36,6030.90/2,727
3. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.20:12,5066.80/5,819
4.1/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:16,50130.80/11,411
5.1/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor22:12,40186.70/16,37
6. JANŮ Petr 1987 3 Č.Kruml.22:40,80215.10/18,86
7.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.23:38,60272.90/23,85
8. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.23:41,90276.20/24,14
9.2/VMVÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor23:56,90291.20/25,43
10.2/U23MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.24:28,40322.70/28,22
11.2/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor24:46,30340.60/29,71
12.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor24:52,70347.00/30,30
13.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav24:57,00351.30/30,70
  CHOD Ondřej 1984 0 BloviceDNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.DNS 0
  PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.DNS 0
  VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.DNS 0
  HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav19:47,10 22
2.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.19:48,401.30/0,114
3.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.20:04,3017.20/1,410
4. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice21:03,7076.60/6,59
5.1/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.21:25,6098.50/8,38
6.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor23:11,60204.50/17,27
7.1/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.24:01,80254.70/21,56
8.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB24:34,80287.70/24,25
9.1/ZMŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 Soběslav25:57,50370.40/31,24
10.2/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.26:00,00372.90/31,43
11.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.26:30,20403.10/34,02
12.2/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 0 Soběslav28:12,40505.30/42,61
13.3/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 0 Soběslav30:23,30636.20/53,60
14.3/ZSBOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav30:56,70669.60/56,40
15.4/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.33:31,70824.60/69,50
16.4/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.41:59,501332.40/112,20
  BOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČBDNS 0
  KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:57,10 5
2. HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
Bechyně
So Písek
21:45,00167.90/14,81
3.1/DMŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
26:58,20481.10/42,30
  PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
RK Týn
RK Týn
DNS 0
  SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
  KLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav16:50,90 30
2.1/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:35,9045.00/4,522
3. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.17:42,2051.30/5,118
4. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně17:51,8060.90/6,014
5.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně18:12,1081.20/8,010
6.3/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně18:33,00102.10/10,19
7.4/VMKRESL Ladislav 1972 0 Č.Kruml.19:24,30153.40/15,28
8.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.20:37,90227.00/22,57
9.5/VMPAZOUREK Pavel 1976 0 Bechyně20:53,40242.50/24,06
10.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.21:07,00256.10/25,35
11.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:40,10289.20/28,64
12.1/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.22:59,30368.40/36,43
13.1/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.23:01,80370.90/36,72
14.2/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.23:49,40418.50/41,41
15.1/DMZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně23:53,30422.40/41,80
16.7/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor24:11,30440.40/43,60
17.2/DMKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.29:42,30771.40/76,30
18.2/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.32:06,10915.20/90,50
  POLÍVKA Jan 1986 0 BloviceDNS 0
  BÁČA Jakub 1994 0 KK BrandDNS 0
  CHOD David 1982 0 BloviceDNS 0
  KRČ Ladislav 1999 0 KK BrandDNS 0
  MACÁŠEK Tomáš 1992 0 Dukla B.DNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  BÁČA Milan 1973 3 KK BrandDNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 2 ChomutovDNS 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČBDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3