vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve slalomu

13.09.2008   USD Troja
ředitel: Milan Pylák Říha   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc101.57 0 102.22 2 205.79  -
2. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha103.29 2 103.29 0 208.58 2.79/1,4-
3. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.102.17 0 104.92 2 209.09 3.30/1,6-
4. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy102.16 2 102.96 2 209.12 3.33/1,6-
5. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha104.96 2 106.96 0 213.92 8.13/4,0-
6. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí108.44 4 103.16 2 217.60 11.81/5,7-
7. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.115.42 2 109.35 8 234.77 28.98/14,1-
8. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc117.56 8 109.74 6 241.30 35.51/17,3-
9. ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy116.91 0 119.35 6 242.26 36.47/17,7-
10. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.104.66 8 129.64 4 246.30 40.51/19,7-
11. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK136.82 4 116.53 8 265.35 59.56/28,9-
12. KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha129.74 6 125.25 6 266.99 61.20/29,7-
13. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor138.64 8 117.77 6 270.41 64.62/31,4-
14. HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn108.03 0 112.77 54 274.80 69.01/33,5-
15. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.124.43 6 138.07 8 276.50 70.71/34,4-
16. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek123.24 4 125.65 50 302.89 97.10/47,2-
17. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.139.62 52 128.73 6 326.35 120.56/58,6-
18. ZVERKA Petr 1993 3 Horš.Týn154.17 18 156.11 2 330.28 124.49/60,5-
19. HUNEŠ Karel 1990 2 KVS HK147.44 10 158.99 14 330.43 124.64/60,6-
20. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK136.23 8 139.29 52 335.52 129.73/63,0-
21. EBEL Matyáš 1992 3 USK Pha153.53 50 141.91 6 351.44 145.65/70,8-
22. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.212.57 8 166.90 6 393.47 187.68/91,2-
23. REJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK179.94 110 141.55 10 441.49 235.70/114,5-
24. HÖTZEL Karel 1991 2 Horš.Týn135.74 6 0.00 999 1140.74  -
25. MACÍK Martin 1990 3 VSDK142.66 60 0.00 999 1201.66  -
26. RUBINT Martin 1990 2 Kroměříž0.00 999 154.26 58 1211.26  -
  NOVÁK Martin 1991 3 SK VS ČB0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  ŠIMÚNEK Antonín 1990 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha104.81 2 102.14 4 212.95  -
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha103.63 0 107.67 4 215.30 2.35/1,1-
3. HAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.108.70 0 110.14 2 220.84 7.89/3,7-
4. BUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha113.52 2 115.86 0 231.38 18.43/8,7-
5. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice123.13 2 113.31 0 238.44 25.49/12,0-
6. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha119.44 0 120.32 4 243.76 30.81/14,5-
7. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava122.33 4 131.34 4 261.67 48.72/22,9-
8. VALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava138.80 6 121.32 4 270.12 57.17/26,8-
9. JANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha144.49 4 135.26 4 287.75 74.80/35,1-
10. VAN WIJK Katrina 1990 CAN119.80 4 108.98 60 292.78 79.83/37,5-
11. VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha116.08 50 126.59 6 298.67 85.72/40,3-
12. BENDOVÁ Marie 1992 3 Roudnice157.44 4 140.59 2 304.03 91.08/42,8-
13. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek125.78 6 119.52 54 305.30 92.35/43,4-
14. SVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa156.01 6 139.57 4 305.58 92.63/43,5-
15. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice124.34 52 121.71 12 310.05 97.10/45,6-
16. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy162.20 4 137.34 8 311.54 98.59/46,3-
17. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB130.09 52 153.45 6 341.54 128.59/60,4-
18. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava168.82 56 132.17 2 358.99 146.04/68,6-
19. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky138.88 4 159.83 102 404.71 191.76/90,0-
20. FROEHLICH Thea 1991 CAN154.13 106 137.08 8 405.21 192.26/90,3-
21. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz203.50 58 189.99 10 461.49 248.54/116,7-
22. VEČERKOVÁ Nina 1992 2 SKVeselí151.92 106 142.68 102 502.60 289.65/136,0-
23. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava191.09 152 190.06 10 543.15 330.20/155,1-
24. DVOŘÁKOVÁ Hana 1990 3 SK VS ČB185.80 164 198.43 4 552.23 339.28/159,3-
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice132.27 4 0.00 999 1135.27  -
26. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Roztoky134.03 6 0.00 999 1139.03  -
27. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SK VS ČB0.00 999 141.38 4 1144.38  -
28. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí130.49 52 0.00 999 1181.49  -
  FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice201.17 116 0.00 0  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec94.55 0 94.23 0 188.78  -
2. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec95.26 0 95.14 4 194.40 5.62/3,0-
3. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha95.61 6 94.87 2 198.48 9.70/5,1-
4. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc94.36 2 97.53 6 199.89 11.11/5,9-
5. CVIKL Ondřej 1992 2 Ostrava100.75 2 102.16 0 204.91 16.13/8,5-
6. JORDÁN František 1991 2 SKVeselí98.21 2 104.15 2 206.36 17.58/9,3-
7. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice99.51 8 98.58 4 210.09 21.31/11,3-
8. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha99.34 4 102.74 6 212.08 23.30/12,3-
9. TAYLER Michael 1992 CAN100.10 4 100.59 8 212.69 23.91/12,7-
10. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně103.45 4 100.93 6 214.38 25.60/13,6-
11. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec101.33 14 102.59 2 219.92 31.14/16,5-
12. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava110.32 6 108.52 4 228.84 40.06/21,2-
13. KUNA Jan 1990 2 SK VS ČB115.39 8 105.35 2 230.74 41.96/22,2-
14. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice110.59 8 109.07 4 231.66 42.88/22,7-
15. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy108.62 4 116.28 4 232.90 44.12/23,4-
16. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha112.38 8 111.19 2 233.57 44.79/23,7-
17. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky102.50 6 123.71 2 234.21 45.43/24,1-
18. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha114.44 4 111.14 6 235.58 46.80/24,8-
19. HOLBOJ Ondřej 1990 2 SK VS ČB116.24 2 114.60 4 236.84 48.06/25,5-
20. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.114.31 2 115.77 8 240.08 51.30/27,2-
21. KASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB105.44 2 131.35 8 246.79 58.01/30,7-
22. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa113.28 4 125.65 4 246.93 58.15/30,8-
23. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.117.59 8 116.91 8 250.50 61.72/32,7-
24. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha100.46 50 97.19 4 251.65 62.87/33,3-
25. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava115.28 4 133.92 6 259.20 70.42/37,3-
26. TODARELLO Valentino 1992 2 KK Brno119.95 4 133.27 6 263.22 74.44/39,4-
27. MUSIL Jan 1990 2 Jablonec118.53 6 131.23 8 263.76 74.98/39,7-
28. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha122.74 6 127.38 8 264.12 75.34/39,9-
29. SOSNAR Jakub 1994 2 KK Brno135.40 4 125.79 2 267.19 78.41/41,5-
30. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha124.04 6 129.21 12 271.25 82.47/43,7-
31. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto135.98 2 131.40 4 273.38 84.60/44,8-
32. BAROŇ Petr 1991 2 Val.Mez.122.09 8 135.39 8 273.48 84.70/44,9-
33. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec116.87 6 148.66 6 277.53 88.75/47,0-
34. RATAJ Antonín 1992 2 Kralupy147.60 4 125.78 2 279.38 90.60/48,0-
35. NOVÁK Tomáš 1993 2 Sušice155.03 4 112.63 8 279.66 90.88/48,1-
36. HÁLA Richard 1992 2 SKVeselí114.25 52 110.94 4 281.19 92.41/49,0-
37. KŘIŠŤAN Filip 1992 2 Týniště129.90 10 135.40 8 283.30 94.52/50,1-
38. HRIC Filip 1993 2 Olomouc113.99 54 114.02 2 284.01 95.23/50,4-
39. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy123.85 4 152.92 4 284.77 95.99/50,8-
40. SVOBODA Adam 1994 2 USK Pha128.15 4 143.14 10 285.29 96.51/51,1-
41. SVOBODA Marek 1990 2 SK VS ČB149.30 4 124.17 10 287.47 98.69/52,3-
42. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno112.90 4 117.39 56 290.29 101.51/53,8-
43. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod110.52 56 117.90 10 294.42 105.64/56,0-
44. TOPORCER Jiří 1990 3 VSDK129.18 12 154.12 10 305.30 116.52/61,7-
45. NOVÁK Ondřej 1992 3 Olomouc136.55 10 166.08 12 324.63 135.85/72,0-
46. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava123.93 2 144.82 56 326.75 137.97/73,1-
47. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto138.17 4 152.13 62 356.30 167.52/88,7-
48. RUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava144.42 16 135.31 106 401.73 212.95/112,8-
49. BAŘINA Jiří 1992 3 Přerov143.95 58 131.41 106 439.36 250.58/132,7-
50. EFFENBERGER Viktor 1991 3 Zábřeh194.83 110 142.85 16 463.68 274.90/145,6-
51. BŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí281.43 58 198.72 10 548.15 359.37/190,4-
52. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž173.91 214 154.80 68 610.71 421.93/223,5-
53. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník120.01 6 0.00 999 1125.01  -
54. PEŠÁK Tomáš 1992 3 Přerov149.40 8 0.00 999 1156.40  -
55. HEGER Kryštof 1992 3 Rakovník131.00 66 0.00 999 1196.00  -
56. VEŠKRNA Miroslav 1993 3 Benátky231.94 70 0.00 999 1300.94  -
  HORŇÁK Antonín 1993 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy0.00 0 0.00 0  -
  KEPRT Lukáš 1993 3 Zábřeh0.00 0 0.00 0  -
  VAŠINA Jiří 1994 3 Ostrava0.00 0 0.00 0  -
  KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
108.35 0 111.12 4 223.47  -
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
111.25 4 104.99 6 226.24 2.77/1,2-
3. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
112.52 2 111.86 0 226.38 2.91/1,3-
4. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
122.61 6 125.95 6 260.56 37.09/16,6-
5. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Bechyně
Horš.Týn
127.80 6 127.77 6 267.57 44.10/19,7-
6. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
134.97 8 125.16 2 270.13 46.66/20,9-
7. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
130.53 6 132.03 6 274.56 51.09/22,9-
8. ŠEBA Patrik
ŠUPOLÍK Luboš
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
132.63 10 137.89 10 290.52 67.05/30,0-
9. KUNA Jan
HOLBOJ Ondřej
1990
1990
2 SK VS ČB
SK VS ČB
169.74 6 134.29 62 372.03 148.56/66,5-
10. ZVERKA Petr
BOTH Ondřej
1993
1994
2 Horš.Týn
Horš.Týn
151.82 60 166.75 66 444.57 221.10/98,9-
11. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
220.72 10 151.47 64 446.19 222.72/99,7-
12. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
164.86 24 208.21 60 457.07 233.60/104,5-
13. HÖTZEL Karel
ŠIMÚNEK Antonín
1991
1990
2 Horš.Týn
Horš.Týn
153.32 112 182.88 16 464.20 240.73/107,7-
14. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
187.66 10 219.90 64 481.56 258.09/115,5-
15. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
174.30 60 161.86 114 510.16 286.69/128,3-
16. BOŽEK Radim
DUPAL Jiří
1992
1991
3 Olomouc
Olomouc
118.50 8 0.00 999 1125.50  -
17. PEŠÁK Tomáš
SKÁCELÍK Radek
1992
1992
3 Přerov
Přerov
258.65 260 0.00 999 1517.65  -
  HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
2 Rakovník
Rakovník
0.00 0 163.99 18  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3