vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

13.04.2014   Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.18:56,50 33
2. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.19:32,4035.90/3,225
3. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.20:10,5074.00/6,517
4.1/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:04,50128.00/11,39
5.1/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor22:05,90189.40/16,75
6. JANŮ Petr 1987 3 Č.Kruml.22:17,30200.80/17,74
7. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.23:34,90278.40/24,53
8.2/VMVÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor23:41,30284.80/25,12
9.2/U23MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.23:45,50289.00/25,41
10.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor24:30,10333.60/29,40
11.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor24:38,10341.60/30,10
  CHOD Ondřej 1984 0 BloviceDNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.DNS 0
  PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.DNS 0
  VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.DNS 0
  HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.18:57,60 21
2.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav19:41,2043.60/3,813
3.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.20:02,0064.40/5,79
4. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice20:35,5097.90/8,68
5.1/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.20:58,90121.30/10,77
6.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor23:21,40263.80/23,26
7.1/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.23:41,20283.60/24,95
8.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB24:04,60307.00/27,04
9.2/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.25:22,20384.60/33,83
10.1/ZMŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 Soběslav25:30,10392.50/34,52
11.2/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 0 Soběslav27:55,30537.70/47,31
12.3/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 0 Soběslav29:29,20631.60/55,50
13.3/ZSBOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav30:00,10662.50/58,20
14.4/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.40:36,401298.80/114,20
  BOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČBDNS 0
  MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.DNS 0
  BAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:23,80 5
2. HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
Bechyně
So Písek
21:21,40117.60/10,11
3.1/DMŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
24:06,20282.40/24,30
  PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
RK Týn
RK Týn
DNS 0
  SAIKO Tomáš
JANŮ Petr
1986
1987
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0
  KLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav16:48,30 28
2.1/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:20,4032.10/3,220
3. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.17:41,4053.10/5,316
4.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně17:46,7058.40/5,812
5. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně17:57,5069.20/6,98
6.3/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně18:33,60105.30/10,47
7.4/VMKRESL Ladislav 1972 0 Č.Kruml.19:24,60156.30/15,56
8.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.20:29,80221.50/22,05
9.5/VMPAZOUREK Pavel 1976 0 Bechyně20:45,60237.30/23,54
10.1/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.22:09,10320.80/31,83
11.6/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor23:31,80403.50/40,02
12.1/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.23:57,20428.90/42,51
13.1/DMZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně24:02,50434.20/43,10
14.2/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.28:07,30679.00/67,30
15.2/DMKLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.30:11,30803.00/79,60
16.2/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.34:22,401054.10/104,50
  POLÍVKA Jan 1986 0 BloviceDNS 0
  BÁČA Jakub 1994 0 KK BrandDNS 0
  CHOD David 1982 0 BloviceDNS 0
  KRČ Ladislav 1999 0 KK BrandDNS 0
  MACÁŠEK Tomáš 1992 0 Dukla B.DNS 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.PhaDNS 0
  BUREŠ Jan 1978 3 SušiceDNS 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.DNS 0
  BÁČA Milan 1973 3 KK BrandDNS 0
  NACHTIGAL Jiří 1997 2 ChomutovDNS 0
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČBDNS 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko PlzDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3