vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

12.04.2014   řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK12:58,90 38
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto13:19,1020.20/2,628
3.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.13:20,2021.30/2,718
4.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel13:27,8028.90/3,713
5.2/U23JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto14:02,6063.70/8,28
6.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí14:17,4078.50/10,17
7.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel14:25,1086.20/11,16
8.2/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel15:14,30135.40/17,45
9.3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk15:14,40135.50/17,44
10.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 0 KK Brno15:24,90146.00/18,73
11.4/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.15:38,90160.00/20,52
12.5/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc15:41,80162.90/20,91
13.6/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel16:41,50222.60/28,60
14.1/ZSHALUZA David 2000 0 Šumperk17:09,90251.00/32,20
15.2/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk17:56,40297.50/38,20
16.7/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk23:37,70638.80/82,00
  PATÁK Jan 1997 2 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava12:36,60 74
2.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel12:55,3018.70/2,564
3.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc13:24,7048.10/6,454
4.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník13:40,8064.20/8,544
5.1/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc13:53,6077.00/10,234
6.2/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc13:57,2080.60/10,729
7.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno14:11,0094.40/12,524
8.2/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc14:49,10132.50/17,519
9.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.14:51,30134.70/17,814
10.3/U23DRÁBKOVÁ Martina 1995 1 Kroměříž14:52,20135.60/17,99
11.4/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště15:26,90170.30/22,58
12.2/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.15:32,00175.40/23,27
13.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc15:34,10177.50/23,56
14.5/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc15:39,00182.40/24,15
15.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž15:39,40182.80/24,24
16.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí15:50,70194.10/25,73
17.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí15:58,80202.20/26,72
18.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc16:04,80208.20/27,51
19.5/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná16:43,30246.70/32,60
20.4/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel16:56,90260.30/34,40
21.4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc17:11,70275.10/36,40
22.5/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc17:26,60290.00/38,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
12:40,80 43
2.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
12:44,303.50/0,533
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:07,3026.50/3,523
4. RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1976
1986
1 Litovel
USK Pha
13:21,2040.40/5,313
5.1/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
15:28,70167.90/22,13
6.1/ZSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:02,70201.90/26,52
7.2/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:23,00282.20/37,11
8.1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
18:36,80356.00/46,80
  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc10:58,90 136
2.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc11:05,006.10/0,9126
3.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc11:24,2025.30/3,8116
4.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc11:34,7035.80/5,4106
5.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc11:42,1043.20/6,696
6. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK11:46,4047.50/7,286
7.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc11:51,5052.60/8,076
8.2/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí11:58,5059.60/9,066
9.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno12:02,7063.80/9,761
10.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno12:10,3071.40/10,856
11.1/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel12:25,9087.00/13,251
12.5/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí12:27,0088.10/13,446
13.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:46,00107.10/16,341
14.2/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc13:12,50133.60/20,336
15.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí13:28,60149.70/22,731
16.4/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc13:35,20156.30/23,726
17. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí13:51,50172.60/26,221
18.5/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž13:53,20174.30/26,520
19.6/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno14:15,90197.00/29,919
20.7/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto14:18,40199.50/30,318
21.8/DSFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK14:51,50232.60/35,317
22.9/DSBARGEL Radek 1996 0 VS Desná15:07,10248.20/37,716
23.1/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště15:11,50252.60/38,315
24.2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.15:18,70259.80/39,414
25.3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc15:21,50262.60/39,913
26.2/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž15:23,40264.50/40,112
27.4/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto15:25,70266.80/40,511
28.5/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí15:28,20269.30/40,910
29.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc15:56,70297.80/45,29
30.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc15:58,20299.30/45,48
31.7/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:03,80304.90/46,37
32.8/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž16:08,80309.90/47,06
33.9/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto16:28,80329.90/50,15
34.10/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž16:31,90333.00/50,54
35.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc16:36,90338.00/51,33
36.3/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk16:43,60344.70/52,32
37.11/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí16:44,00345.10/52,41
38.12/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc16:51,20352.30/53,50
39.4/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc16:52,80353.90/53,70
40.5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc16:56,80357.90/54,30
41.13/ZSSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK17:00,10361.20/54,80
42.6/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc17:06,80367.90/55,80
43.14/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc18:32,40453.50/68,80
44.7/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc18:46,00467.10/70,90
45.15/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc20:49,00590.10/89,60
  RANCE Sebastián 2002 0 OlomoucDNS 0
  ŠTEFKO Tomáš 1965 0 KVS HKDNS 0
  LUDWIG Hubert 1999 3 OlomoucDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3