vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

12.04.2014   řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK19:06,80 38
2.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:38,2031.40/2,728
3.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.19:41,2034.40/3,018
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto19:41,4034.60/3,013
5.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí20:46,1099.30/8,78
6.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel21:07,00120.20/10,57
7.2/U23JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto21:23,90137.10/12,06
8.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 0 KK Brno22:19,60192.80/16,85
9.2/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel22:34,70207.90/18,14
10.3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk22:38,00211.20/18,43
11.4/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.23:04,60237.80/20,72
12.5/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc23:18,70251.90/22,01
13.6/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel23:51,80285.00/24,90
14.1/ZSHALUZA David 2000 0 Šumperk25:07,20360.40/31,40
15.2/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk25:44,20397.40/34,70
  DANĚK Dominik 1998 0 ŠumperkDNS 0
  PATÁK Jan 1997 2 LitovelDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava18:24,90 74
2.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel18:59,3034.40/3,164
3.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:43,8078.90/7,154
4.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník20:22,90118.00/10,744
5.2/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc20:28,40123.50/11,234
6.1/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc20:31,20126.30/11,429
7.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno21:10,00165.10/14,924
8.2/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.21:51,90207.00/18,719
9.3/U23DRÁBKOVÁ Martina 1995 1 Kroměříž22:04,20219.30/19,814
10.3/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc22:10,20225.30/20,49
11.4/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště22:46,20261.30/23,68
12.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc22:51,30266.40/24,17
13.4/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc22:53,30268.40/24,36
14.2/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.22:58,60273.70/24,85
15.2/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí23:11,20286.30/25,94
16.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž23:17,80292.90/26,53
17.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí23:19,80294.90/26,72
18.5/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc23:22,70297.80/27,01
19.5/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná24:05,10340.20/30,80
20.4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc24:47,20382.30/34,60
21.4/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel24:53,10388.20/35,10
22.5/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc25:58,50453.60/41,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc16:12,20 136
2.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc16:15,503.30/0,3126
3.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc17:02,1049.90/5,1116
4.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc17:08,1055.90/5,7106
5.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc17:21,8069.60/7,296
6.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:26,1073.90/7,686
7. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:26,9074.70/7,776
8.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno17:53,30101.10/10,466
9.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno18:04,70112.50/11,661
10.5/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí18:18,50126.30/13,056
11.1/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel18:22,00129.80/13,451
12.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:34,00141.80/14,646
13.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí18:49,90157.70/16,241
14.2/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc19:39,50207.30/21,336
15.4/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc20:04,20232.00/23,931
16.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí20:30,20258.00/26,526
17. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí20:36,20264.00/27,221
18.5/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž20:56,10283.90/29,220
19.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto21:02,30290.10/29,819
20.7/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno21:12,10299.90/30,818
21.8/DSFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK21:58,40346.20/35,617
22.1/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto22:01,30349.10/35,916
23.2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště22:24,40372.20/38,315
24.9/DSBARGEL Radek 1996 0 VS Desná22:24,80372.60/38,314
25.3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.22:30,70378.50/38,913
26.4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc22:38,80386.60/39,812
27.5/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí22:50,40398.20/41,011
28.2/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž23:13,90421.70/43,410
29.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc23:14,20422.00/43,49
30.6/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto23:38,60446.40/45,98
31.7/ZSMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc23:47,10454.90/46,87
31.8/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto23:47,10454.90/46,86
33.9/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí23:53,10460.90/47,45
34.10/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc23:56,20464.00/47,74
35.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc24:00,90468.70/48,23
36.11/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž24:09,10476.90/49,12
37.3/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc24:18,60486.40/50,01
38.4/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk24:23,10490.90/50,50
39.5/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc24:37,30505.10/52,00
40.6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc24:41,90509.70/52,40
41.7/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc24:44,10511.90/52,70
42.12/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž24:57,60525.40/54,00
43.13/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc25:49,30577.10/59,40
44.14/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc29:31,00798.80/82,20
  RANCE Sebastián 2002 0 OlomoucDNS 0
  STŘECHA Jan 2001 0 VSDKDNS 0
  ŠTEFKO Tomáš 1965 0 KVS HKDNS 0
  LUDWIG Hubert 1999 3 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
18:28,70 43
2. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
18:34,605.90/0,533
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:27,8059.10/5,323
4. RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1976
1986
1 Litovel
USK Pha
20:53,60144.90/13,113
5.1/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
22:38,90250.20/22,63
6.1/ZSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
24:09,10340.40/30,72
7.2/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
26:33,00484.30/43,71
8.1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
26:46,00497.30/44,90
  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3