Sjezd v Hanušovicích

13.04.2014   řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc16:37,50 111
2. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc16:47,209.70/1,0101
3.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc17:19,9042.40/4,391
4.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc17:23,8046.30/4,681
5.2/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:33,7056.20/5,671
6.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno17:58,3080.80/8,161
7. DAMBORSKÝ Libor 1982 0 Kroměříž18:02,5085.00/8,556
8.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno18:03,9086.40/8,751
9.3/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí18:13,6096.10/9,646
10.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí18:26,70109.20/10,941
11.1/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel18:28,40110.90/11,136
12.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:53,80136.30/13,731
13.4/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc19:33,80176.30/17,726
14.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí19:52,10194.60/19,521
15. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí20:40,00242.50/24,320
16.5/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto21:09,90272.40/27,319
17.6/DSBARGEL Radek 1996 0 VS Desná21:40,60303.10/30,418
18.7/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž21:45,80308.30/30,917
19.1/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto22:15,70338.20/33,916
20.8/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno22:27,80350.30/35,115
21.2/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc22:36,30358.80/36,014
22.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště22:42,50365.00/36,613
23.4/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.22:59,10381.60/38,312
24.5/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí23:04,20386.70/38,811
25.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno23:16,90399.40/40,010
26.2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc23:26,80409.30/41,09
27.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc23:28,20410.70/41,28
28.2/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž23:31,90414.40/41,57
29.7/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto23:39,30421.80/42,36
30.8/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž23:57,20439.70/44,15
31.9/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc24:07,60450.10/45,14
32.3/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk24:20,50463.00/46,43
33.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc24:22,90465.40/46,72
34.10/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž24:29,10471.60/47,31
35.5/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc24:33,30475.80/47,70
36.6/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc24:33,50476.00/47,70
37.7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc24:42,30484.80/48,60
38.8/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc24:56,60499.10/50,00
39.11/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí25:42,10544.60/54,60
40.12/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc26:12,60575.10/57,70
41.13/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc28:16,90699.40/70,10
42.9/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc30:59,50862.00/86,40
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.MýtoDNS 0
Oddíl

Historie procházení