vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve slalomu

30.08.2008   USD Křivoklát
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Václav Martin
absolutní pořadí    

kategorie C1M   starší

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÚZEK Jakub 1995 2 KK Opava97.89 2 109.89 4 213.78  -
2. KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha99.48 4 108.04 10 221.52 7.74/3,6-
3. PEXA Jakub 1994 3 USK Pha117.49 10 121.42 2 250.91 37.13/17,4-
4. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek102.47 0 106.64 52 261.11 47.33/22,1-
5. HOŠEK Ondřej 1995 3 KK Brno125.06 6 128.73 6 265.79 52.01/24,3-
6. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň146.40 6 111.76 10 274.16 60.38/28,2-
7. ZÁTOPEK Vladimír 1995 3 Val.Mez.147.80 10 132.00 6 295.80 82.02/38,4-
8. BOTH Ondřej 1994 3 Horš.Týn122.76 10 118.51 64 315.27 101.49/47,5-
9. SVOBODA Adam 1994 3 USK Pha146.66 60 122.52 6 335.18 121.40/56,8-
10. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 3 SK VS ČB119.02 108 123.18 4 354.20 140.42/65,7-
11. RUSÍN David 1994 Horš.Týn158.35 112 136.62 22 428.97 215.19/100,7-
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.0.00 0 0.00 0  -
  RUBÁŠ Pavel 1994 Horš.Týn0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W   starší

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice85.31 2 89.58 6 182.89  -
2. VALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava90.74 2 91.76 0 184.50 1.61/0,9-
3. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SK VS ČB101.14 4 101.06 0 206.20 23.31/12,7-
4. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 3 L.Žatec96.72 0 110.27 4 210.99 28.10/15,4-
5. HAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň111.73 6 106.67 4 228.40 45.51/24,9-
6. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava109.82 2 101.76 52 265.58 82.69/45,2-
7. DRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž124.94 10 153.73 58 346.67 163.78/89,6-
8. BUČKEVIČOVÁ Věra 1994 3 Olomouc148.64 110 138.06 22 418.70 235.81/128,9-
9. ŠEBELOVÁ Tereza 1994 Kadaň124.87 62 159.17 108 454.04 271.15/148,3-
10. LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž123.31 110 133.78 108 475.09 292.20/159,8-
11. KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.177.21 162 176.28 58 573.49 390.60/213,6-

kategorie K1M   starší

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava85.76 0 88.47 2 176.23  -
2. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava86.05 2 87.81 2 177.86 1.63/0,9-
3. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava90.98 6 93.83 4 194.81 18.58/10,5-
4. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha91.93 4 94.17 8 198.10 21.87/12,4-
5. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno97.25 0 91.61 12 200.86 24.63/14,0-
6. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa93.28 0 103.81 8 205.09 28.86/16,4-
7. SLANINA Vladimír 1994 3 L.Žatec102.42 2 100.50 6 210.92 34.69/19,7-
8. KYNCL Michal 1995 3 Benátky96.40 4 101.62 10 212.02 35.79/20,3-
9. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec88.78 0 116.34 8 213.12 36.89/20,9-
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně103.99 4 99.40 6 213.39 37.16/21,1-
11. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha106.93 6 95.96 6 214.89 38.66/21,9-
12. VAŠINA Jiří 1994 3 Ostrava104.01 2 109.72 4 219.73 43.50/24,7-
13. MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa105.57 2 112.05 8 227.62 51.39/29,2-
14. ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice112.90 4 107.73 4 228.63 52.40/29,7-
15. PECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice106.40 12 112.20 4 234.60 58.37/33,1-
16. SATKE Adam 1994 3 KK Brno121.60 2 103.77 8 235.37 59.14/33,6-
17. VÉLE Adam 1994 3 Kralupy109.52 4 114.10 8 235.62 59.39/33,7-
18. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor99.89 14 114.69 8 236.58 60.35/34,2-
19. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha115.60 6 106.97 10 238.57 62.34/35,4-
20. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha109.38 10 116.56 4 239.94 63.71/36,2-
21. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha93.05 4 109.67 58 264.72 88.49/50,2-
22. ŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.112.48 12 134.22 10 268.70 92.47/52,5-
23. ŠRÁMEK Jonatan 1994 3 Olomouc110.48 54 107.72 2 274.20 97.97/55,6-
24. FIALA Radim 1995 3 KK Opava107.43 6 108.41 54 275.84 99.61/56,5-
25. SOSNAR Jakub 1994 2 KK Brno107.35 60 106.28 10 283.63 107.40/60,9-
26. KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí102.42 6 117.55 62 287.97 111.74/63,4-
27. KETZL Tomáš 1995 3 Boh.Pha140.34 8 127.80 12 288.14 111.91/63,5-
28. CHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí123.55 4 106.07 56 289.62 113.39/64,3-
29. VADLEJCH František 1994 3 Sušice121.63 58 100.74 14 294.37 118.14/67,0-
30. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SK VS ČB115.21 54 130.83 52 352.04 175.81/99,8-
31. HORŇÁK Tomáš 1995 3 SKVeselí131.20 62 126.21 60 379.41 203.18/115,3-
32. STŘECHA Petr 1994 3 VSDK140.31 118 146.11 14 418.42 242.19/137,4-
33. MUZIKANT Ondřej 1994 3 KK Brno122.47 64 127.90 108 422.37 246.14/139,7-
34. POSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň0.00 999 105.75 8 1112.75  -
35. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha118.34 56 0.00 999 1173.34  -
36. STEFAN Tomáš 1995 Soběslav154.86 58 0.00 999 1211.86  -
37. KRAMEŠ Petr 1995 Olomouc171.66 262 0.00 999 1432.66  -
  ŠTEC Daniel 1994 3 Val.Mez.0.00 0 0.00 0  -
  PAPP Daniel 1995 Přerov0.00 0 0.00 0  -
  SVOBODA Adam 1994 2 USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek0.00 0 0.00 0  -

kategorie C1M   mladší

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MATULA Roman 1996 3 Kralupy120.91 0 100.39 2 223.30  -
2. KRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.132.45 8 130.58 8 279.03 55.73/25,0-
3. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha154.21 10 147.25 6 317.46 94.16/42,2-
4. VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha137.95 8 131.18 102 379.13 155.83/69,8-

kategorie K1W   mladší

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava107.23 2 127.95 6 243.18  -
2. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava106.53 4 133.00 4 247.53 4.35/1,8-
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy134.72 2 138.20 4 278.92 35.74/14,7-
4. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň127.46 10 134.16 12 283.62 40.44/16,6-
5. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava125.42 52 126.48 4 307.90 64.72/26,6-
6. MATULKOVÁ Jana 1996 Horš.Týn146.69 62 152.22 6 366.91 123.73/50,9-
7. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 SK VS ČB156.42 56 143.41 116 471.83 228.65/94,0-
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava193.45 106 159.34 104 562.79 319.61/131,4-
  BORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M   mladší

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava100.90 4 109.77 4 218.67  -
2. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha100.32 6 117.45 6 229.77 11.10/5,1-
3. MATULA Roman 1996 3 Kralupy122.28 0 120.50 6 248.78 30.11/13,8-
4. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha111.52 8 119.49 10 249.01 30.34/13,9-
5. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy100.36 2 142.43 10 254.79 36.12/16,5-
6. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SK VS ČB123.89 0 132.06 2 257.95 39.28/18,0-
7. OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí126.46 2 132.76 60 321.22 102.55/46,9-
8. JÁŠA Filip 1997 3 SK VS ČB134.09 18 159.67 10 321.76 103.09/47,1-
9. KRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz134.77 56 141.38 8 340.15 121.48/55,6-
10. ZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí139.22 58 171.08 14 382.30 163.63/74,8-
11. KULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha152.02 10 157.60 64 383.62 164.95/75,4-
12. VYHNÁLEK Jan 1996 Vys.Mýto166.09 10 155.13 56 387.22 168.55/77,1-
13. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor161.79 10 163.92 62 397.71 179.04/81,9-
14. DOSTÁL Kryštof 1996 Vys.Mýto151.87 110 138.09 114 513.96 295.29/135,0-
15. KLEMENT Adam 1996 Vys.Mýto165.80 116 109.25 310 701.05 482.38/220,6-
16. JUNEK Matyáš 1997 Vys.Mýto177.94 260 195.29 70 703.23 484.56/221,6-
17. PETERKA Adam 1996 Rakovník134.78 62 0.00 999 1195.78  -
18. JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha0.00 999 146.97 108 1253.97  -
19. KOMÁREK Marek 1996 VSDK71.23 558 115.75 558 1302.98  -
20. VRBA Jiří 1997 Olomouc164.51 268 0.00 999 1431.51  -
21. PAŘENICA Richard 1996 Olomouc0.00 999 158.52 310 1467.52  -
  KOUDELKA Václav 1997 Roztoky0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M   starší

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
2 USK Pha
USK Pha
125.64 14 132.01 6 277.65  -
2. ŠIMAN Matěj
RAŠKA Jan
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
123.00 10 137.29 14 284.29 6.64/2,4-
3. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
142.98 56 139.90 14 352.88 75.23/27,1-
4. LISKOVSKÝ Vladimír
CEPEK Marek
1994
1994
3 SK VS ČB
KVSPísek
131.96 14 144.06 64 354.02 76.37/27,5-
5. BOTH Ondřej
RUSÍN David
1994
1994
3 Horš.Týn
Horš.Týn
127.07 66 148.31 20 361.38 83.73/30,2-
6. ŠOLTYS Tomáš
FIALA Radim
1997
1995
KK Opava
KK Opava
155.78 20 168.22 26 370.00 92.35/33,3-
7. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
160.81 60 145.47 18 384.28 106.63/38,4-
8. MYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
150.03 62 130.57 64 406.60 128.95/46,4-
9. ŽNIVA Marek
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
3 Val.Mez.
Val.Mez.
120.06 164 145.15 70 499.21 221.56/79,8-
10. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
3 Val.Mez.
Val.Mez.
148.60 114 99.39 604 965.99  -
11. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
134.24 0 0.00 999 1133.24  -

kategorie C2M   mladší

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
3 KK Opava
KK Opava
188.18 58 186.13 18 450.31  -
2. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
125.44 216 180.05 72 593.49 143.18/31,8-
3. JUNEK Matyáš
VYHNÁLEK Jan
1997
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
181.29 410 162.17 316 1069.46  -
4. KOŠÁRKOVÁ Barbora
BROŽOVÁ Tereza
1996
1996
KK Opava
KK Opava
185.65 210 0.00 999 1394.65  -
5. KLEMENT Adam
DOSTÁL Kryštof
1996
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
0.00 999 134.82 410 1543.82  -
  JELÍNEK Filip
KULÍŠEK Tomáš
1996
1996
Boh.Pha
Boh.Pha
0.00 999 0.00 999 1998.00  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3