Trutnovský slalom + MČR veteránů

20.04.2014   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha103.40 2 102.20 2 104.20 181
2.1/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava106.00 2 106.80 6 108.003.80/3,6171
3.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice108.20 2 109.70 4 110.206.00/5,8166
4.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK111.50 0 113.00 0 111.507.30/7,0161
5.1/VMJANČAR Filip 1976 0 Kotva B.114.00 2 112.20 0 112.208.00/7,7156
6.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec115.70 2 112.60 0 112.608.40/8,1151
7.3/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.133.20 2 111.30 2 113.309.10/8,7146
8.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.112.90 2 113.00 2 114.9010.70/10,3141
9. HORYNA Lukáš 1980 3 Trutnov116.70 2 113.00 2 115.0010.80/10,4136
10.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava116.30 0 113.40 2 115.4011.20/10,7131
11.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa116.00 0 118.00 2 116.0011.80/11,3126
12.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand118.10 0 116.70 0 116.7012.50/12,0121
13.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.80 0 117.10 0 117.1012.90/12,4116
14.5/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec116.00 2 121.30 4 118.0013.80/13,2111
15.4/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice119.30 2 118.30 0 118.3014.10/13,5106
16.2/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky123.10 0 120.00 0 120.0015.80/15,2101
16.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz123.20 0 120.00 0 120.0015.80/15,296
18.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz120.30 0 122.30 6 120.3016.10/15,591
19.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky123.00 0 116.70 4 120.7016.50/15,886
20.2/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.80 0 127.00 4 120.8016.60/15,981
21.2/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.119.10 2 123.80 4 121.1016.90/16,276
22. KODADA Miroslav 1982 0 Trutnov125.00 0 122.70 0 122.7018.50/17,871
23.2/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky0.00 999 122.80 0 122.8018.60/17,966
24. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov127.90 6 120.90 2 122.9018.70/17,961
25.3/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha126.20 52 117.10 6 123.1018.90/18,156
26.3/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha130.30 2 119.30 4 123.3019.10/18,351
27.4/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy119.70 4 125.50 4 123.7019.50/18,746
28. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov124.40 0 127.00 2 124.4020.20/19,441
29.3/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov124.10 6 122.50 2 124.5020.30/19,536
30.3/U23ZIERIS MATYÁŠ 1995 2 Trutnov0.00 999 120.70 4 124.7020.50/19,735
31.5/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.124.90 0 122.40 6 124.9020.70/19,934
32.8/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc123.30 2 123.00 2 125.0020.80/20,033
33.9/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.124.60 6 125.60 0 125.6021.40/20,532
34.10/VMVOREL Zdeněk 1974 0 Pardub.125.50 2 123.80 2 125.8021.60/20,731
35.11/VMŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.125.50 2 123.90 2 125.9021.70/20,830
36.5/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy132.90 0 126.00 0 126.0021.80/20,929
37.12/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.127.10 0 129.30 6 127.1022.90/22,028
38.6/VMAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava122.20 6 121.80 6 127.8023.60/22,627
39.4/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK128.30 2 126.20 8 130.3026.10/25,026
40.13/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life130.70 52 128.70 2 130.7026.50/25,425
41.4/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky127.20 4 127.00 4 131.0026.80/25,724
42.7/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK130.70 4 127.80 4 131.8027.60/26,523
43.6/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice135.60 4 130.50 2 132.5028.30/27,222
44.7/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov130.80 2 131.40 14 132.8028.60/27,421
45.5/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov130.30 8 129.40 6 135.4031.20/29,920
46.14/VMVRBATA Jaroslav 1975 0 Pardub.136.60 0 138.80 4 136.6032.40/31,119
47.8/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.142.70 4 134.70 2 136.7032.50/31,218
48.15/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.146.80 4 135.00 2 137.0032.80/31,517
49.8/ZSVESELÝ František 2000 0 Trutnov137.20 0 138.00 2 137.2033.00/31,716
50.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha133.30 10 129.40 8 137.4033.20/31,915
51.6/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.135.70 2 137.40 12 137.7033.50/32,114
51.9/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha153.30 10 131.70 6 137.7033.50/32,113
53.2/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky142.30 2 134.90 4 138.9034.70/33,312
54.16/VMVESELÝ Matěj 1978 0 Dv.Král.134.40 6 0.00 999 140.4036.20/34,711
55.2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily140.70 0 140.90 2 140.7036.50/35,010
56.3/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky136.30 6 140.70 4 142.3038.10/36,69
57.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.147.80 4 142.80 0 142.8038.60/37,08
58.10/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště143.50 2 139.00 6 145.0040.80/39,27
59.9/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky145.10 2 143.40 4 147.1042.90/41,26
59.4/U23VOMÁČKA Jakub 1993 0 Trutnov145.60 4 145.10 2 147.1042.90/41,25
61.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK154.70 6 147.70 0 147.7043.50/41,74
62. FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky150.10 10 145.00 10 155.0050.80/48,83
63.10/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov155.30 2 162.30 4 157.3053.10/51,02
64. MOŠTĚK Ondřej 1982 0 Trutnov0.00 999 149.80 8 157.8053.60/51,41
65.11/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.0.00 999 151.00 10 161.0056.80/54,50
66.7/DMKYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa151.90 14 140.40 60 165.9061.70/59,20
67.8/DMHOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa170.20 4 165.70 6 171.7067.50/64,80
68.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.186.80 0 160.60 54 186.8082.60/79,30
69.4/ZMSUK Jakub 2002 0 Trutnov183.10 16 224.00 60 199.1094.90/91,10
70.9/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.164.40 66 192.90 10 202.9098.70/94,70
71.12/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk181.10 164 196.70 16 212.70108.50/104,10
72.13/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.160.10 60 149.80 102 220.10115.90/111,20
73.5/ZMMÍL Jakub 2003 0 Trutnov183.60 160 171.00 102 273.00168.80/162,00
74.5/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk167.10 258 167.30 212 379.30275.10/264,00
  SCHARFEN Vojtěch 1987 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STOLÍN David 1978 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOLUB Jan 1982 3 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl