vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici

27.04.2014   Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.15:53,50 60/145/0
2.2/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.16:28,2034.70/3,653/133/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.16:38,5045.00/4,747/121/0
4.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec16:56,7063.20/6,642/109/0
5.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto17:04,8071.30/7,538/97/0
6.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.17:09,8076.30/8,034/0/69
7.5/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.17:09,9076.40/8,031/85/0
8.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:20,0086.50/9,128/0/57
9. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.17:21,6088.10/9,225/73/0
10.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.17:53,30119.80/12,622/61/0
11.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:01,00127.50/13,420/49/0
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto18:34,40160.90/16,918/43/0
13. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa18:37,20163.70/17,216/37/0
14.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel18:46,20172.70/18,114/0/45
15.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.18:58,50185.00/19,412/31/0
16. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel19:06,10192.60/20,210/0/33
17.6/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha19:06,40192.90/20,29/25/0
18.7/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK19:08,20194.70/20,48/0/21
19. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo19:18,20204.70/21,57/0/9
20.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.19:24,00210.50/22,16/19/0
21.3/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel19:42,40228.90/24,05/0/3
22.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha19:48,60235.10/24,74/13/0
23.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.20:08,10254.60/26,73/7/0
24. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:15,50262.00/27,52/6/0
25.4/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel20:25,20271.70/28,51/0/2
26.5/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.20:27,30273.80/28,70/5/0
27.6/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk20:32,60279.10/29,30/0/1
28.2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.20:51,70298.20/31,30/4/0
29. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.20:59,00305.50/32,00/3/0
30.4/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.21:09,60316.10/33,20/2/0
31.7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.21:27,30333.80/35,00/1/0
32.8/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel21:39,00345.50/36,20/0/0
  DAVÍDEK Tomáš 1985 0 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava16:00,20 60/0/55
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.16:16,3016.10/1,753/68/0
3.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto16:23,8023.60/2,547/56/0
4. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek16:32,5032.30/3,442/44/0
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel16:40,1039.90/4,238/0/43
6.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.17:05,2065.00/6,834/32/0
7.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc17:28,9088.70/9,231/0/31
8.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník17:34,1093.90/9,828/0/19
9.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.17:59,90119.70/12,525/20/0
10.3/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc18:00,80120.60/12,622/0/13
11. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice18:29,00148.80/15,520/14/0
12.4/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.18:43,80163.60/17,018/8/0
13. HÁKOVÁ Jitka 1980 2 Boh.Pha18:46,30166.10/17,316/2/0
14.2/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.19:27,10206.90/21,514/0/7
15. POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz19:35,40215.20/22,412/1/0
16.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc20:12,70252.50/26,310/0/1
17.2/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel21:01,40301.20/31,49/0/0
  MÍLOVÁ Terezie 1998 0 TrutnovDNS-B 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
15:52,30 60/0/51
2. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
16:04,4012.10/1,353/79/39
3. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:12,3020.00/2,147/67/0
4.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
16:25,2032.90/3,542/55/27
5.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:56,0063.70/6,738/43/0
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
17:07,0074.70/7,834/31/0
7.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
M Boh.Pha
Boh.Pha
18:55,50183.20/19,231/19/0
8.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
19:08,10195.80/20,628/7/0
9.1/VSHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:50,10237.80/25,025/1/0
10.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
19:51,80239.50/25,122/0/15
11. MATULA Zdeněk
MALACH Tobiáš
1955
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
20:05,00252.70/26,520/0/3
12.2/DSPATÁK Jan
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
20:35,80283.50/29,818/0/2
13.2/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
21:14,50322.20/33,816/0/1

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.13:48,30 75/121/0
2.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc13:52,704.40/0,568/0/141
3. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc13:54,406.10/0,762/0/129
4.1/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc14:17,7029.40/3,557/0/117
5.2/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc14:20,2031.90/3,953/0/105
6.3/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.14:21,7033.40/4,049/109/0
7.4/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc14:33,3045.00/5,446/0/93
8.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov14:37,5049.20/5,943/97/0
9.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:50,1061.80/7,540/85/0
10.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:57,5069.20/8,437/0/81
11.6/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc15:00,9072.60/8,835/0/69
12.7/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc15:04,3076.00/9,233/0/57
12.4/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav15:04,3076.00/9,233/73/0
14. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:08,8080.50/9,729/61/0
15.5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno15:23,6095.30/11,527/0/45
16.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno15:23,7095.40/11,525/0/33
17.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.15:32,50104.20/12,623/55/0
18.8/VMHERDA Jan 1974 2 Boh.Pha15:42,10113.80/13,721/49/0
19. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.15:47,60119.30/14,419/43/0
20.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov15:48,60120.30/14,517/37/0
21.4/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí15:51,80123.50/14,915/0/27
22.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:14,30146.00/17,614/0/21
23.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel16:15,50147.20/17,813/0/15
24. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov16:25,20156.90/18,912/31/0
25.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov16:39,10170.80/20,611/25/0
26.6/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc16:45,00176.70/21,310/0/9
27.9/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz17:40,30232.00/28,09/19/0
28.5/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž17:43,60235.30/28,48/0/3
29.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov17:51,90243.60/29,47/13/0
30.10/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand17:53,40245.10/29,66/7/0
31.7/U23STEFAN Petr 1992 2 Boh.Pha17:53,90245.60/29,75/6/0
32.4/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand18:37,80289.50/35,04/5/0
33.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto18:51,00302.70/36,53/4/0
34.7/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK19:12,30324.00/39,12/3/0
35.2/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto19:28,60340.30/41,11/2/0
36.1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc20:33,50405.20/48,90/0/2
37.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc21:12,00443.70/53,60/0/1
38.2/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov21:14,00445.70/53,80/1/0
  NACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.DNS-B 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3