Slalom na Paraplíčku

27.04.2014   dtto dobota
ředitel: Pavel Musil   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJežek Stanislav 1976 MT USK Pha81.50 0 83.40 2 81.50 93
2.2/VMMašek Jan 1978 1 USK Pha84.10 0 81.60 0 81.600.10/0,185
3.1/DBusta Jan 1989 1 USK Pha85.90 0 83.50 0 83.502.00/2,577
4.1/DMPříhoda Matouš 1998 2+ USK Pha88.60 2 87.10 0 87.105.60/6,969
5.2/DMLhota Matyáš 1999 2 USK Pha89.70 0 87.20 0 87.205.70/7,061
6.2/DMalý Vojtěch 1986 1 USK Pha87.80 0 85.80 2 87.806.30/7,757
7.1/VMiller Jan 1968 2 Turnov94.30 2 90.60 0 90.609.10/11,253
8.2/VPruher Jakub 1968 2 SKVS ČB96.60 0 92.40 0 92.4010.90/13,449
9.3/VHajský Stanislav 1969 2 Semily96.80 0 94.80 0 94.8013.30/16,345
10.3/DVaněk Jiří 1987 2 Kralupy98.10 2 95.20 0 95.2013.70/16,841
11.3/VMPischek Jan 1977 0 Pardub.95.80 0 0.00 999 95.8014.30/17,537
12.1/ZSHeger Vojtěch 2000 2 KVS HK94.70 2 94.70 2 96.7015.20/18,733
13.3/DMŽížala Josef 1999 2 USK Pha101.80 0 99.10 0 99.1017.60/21,629
14.1/DSMiller Jan 1997 2 Turnov102.80 0 99.40 0 99.4017.90/22,025
15.4/VLacina Richard 1967 3 Semily101.60 0 99.80 0 99.8018.30/22,521
16.4/DAbraham Tomáš 1992 3 Benátky101.30 2 100.60 0 100.6019.10/23,420
17.1/VSHák Jiří 1952 2 Trutnov106.30 0 105.80 0 105.8024.30/29,819
18.2/ZSBohatý Karel 2001 3 Třebech.109.90 2 106.70 0 106.7025.20/30,918
19.4/DMKořínek Vilém 1999 0 USK Pha101.20 6 115.00 10 107.2025.70/31,517
20.2/VSTunka Zdeněk 1957 0 Jablonec107.60 0 108.50 2 107.6026.10/32,016
21.5/VŠkranc Jiří 1965 3 Kotva B.106.60 4 106.80 2 108.8027.30/33,515
22.4/VMŠerý Michal 1971 3 Rožátov117.40 0 110.40 0 110.4028.90/35,514
23.5/VMHauck Marek 1977 3 Č.Skal.113.16 0 110.00 2 112.0030.50/37,413
24.6/VMVeselý Matěj 1978 3 Dv.Král.0.00 999 112.80 0 112.8031.30/38,412
25.2/DSŠkranc Antonín 1996 0 Kotva B.110.50 4 110.50 6 114.5033.00/40,511
26.7/VMLásko Jan 1977 0 Dv.Král.0.00 999 113.50 2 115.5034.00/41,710
27.3/VSŠrámek Jaroslav 1957 3 Č.Lípa124.90 0 115.60 0 115.6034.10/41,89
28.6/VMíl Pavel 1967 3 Trutnov124.10 2 117.10 0 117.1035.60/43,78
29.5/DPospíšil Adrian 1995 3 Trutnov115.50 2 122.40 4 117.5036.00/44,27
30.7/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník118.80 0 117.90 0 117.9036.40/44,76
31.1/ZMKrál Adam 2003 0 USK Pha119.30 4 122.40 2 123.3041.80/51,35
32.8/VBuriánek Karel 1965 3 Semily125.30 0 125.50 2 125.3043.80/53,74
33.2/ZMLhota Kryštof 2002 0 USK Pha119.30 6 125.90 10 125.3043.80/53,73
34.3/ZSPříhoda Lukáš 2001 0 USK Pha120.60 6 136.30 10 126.6045.10/55,32
35.4/VSNedvídek František 2044 3 Dv.Král.127.40 0 126.70 0 126.7045.20/55,51
36.3/ZMWeisl Martin 2002 0 USK Pha126.60 2 124.20 6 128.6047.10/57,80
37.4/ZMŘíha Matyáš 2003 0 USK Pha132.00 2 129.50 2 131.5050.00/61,30
38.5/VSHolý Jiří 1957 3 Rakovník139.70 2 136.80 0 136.8055.30/67,90
39.4/ZSRejman Petr 2001 3 KVS HK139.30 6 134.40 6 140.4058.90/72,30
40.5/ZMUrbánek Matyáš 2002 0 USK Pha136.50 4 138.60 4 140.5059.00/72,40
41.6/VSKrejčí Antonín 1955 0 Kralupy159.10 0 142.20 2 144.2062.70/76,90
42.5/ZSPšenička Václav 2001 0 Rakovník176.70 106 186.90 54 240.90159.40/195,60
Oddíl

Historie procházení