vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave 2008 Teen Cup

07.08.2008-08.08.2008   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Zdena Husáková

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHA Martin 1992 3 USK Pha106.02 2 102.17 2 212.19  -
2. SHAW Jonathan 1993 Luton111.22 0 112.47 0 223.69 11.50/5,4-
3. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek113.56 0 113.16 0 226.72 14.53/6,8-
4. FRIEDL Michal 1994 ŠKP Bratislava121.78 4 122.64 2 250.42 38.23/18,0-
5. STEFANCIK Marek 1993 ŠKP Bratislava123.37 4 124.05 6 257.42 45.23/21,3-
6. NOSE Domen 1993 KK Simon128.68 8 119.19 6 261.87 49.68/23,4-
7. CERNY Richard 1992 ŠKP Bratislava151.37 4 138.26 4 297.63 85.44/40,3-
8. LAVRIČ Denis 1993 KK Simon137.02 50 123.19 4 314.21 102.02/48,1-
9. KOUŠA Šimon 1994 USK Pha120.78 4 141.31 54 320.09 107.90/50,9-
10. KLJUN Jure 1995 KK Simon153.27 252 152.13 202 759.40 547.21/257,9-

kategorie K1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně99.70 0 98.98 0 198.68  -
2. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha101.56 0 97.21 4 202.77 4.09/2,1-
3. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha101.88 0 102.09 0 203.97 5.29/2,7-
4. WILD Antony 1992 Luton103.64 0 101.17 0 204.81 6.13/3,1-
5. KASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB102.85 0 103.53 0 206.38 7.70/3,9-
6. BRUS Simon 1993 KKK NIVO Celje105.04 2 102.75 2 211.79 13.11/6,6-
7. JANATA Martin 1994 ŠKP Bratislava106.96 2 105.00 2 215.96 17.28/8,7-
8. BAIN David 1993 Luton106.37 2 105.62 2 215.99 17.31/8,7-
9. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava110.10 0 106.46 0 216.56 17.88/9,0-
10. WILSON Michael 1994 Luton109.67 0 106.86 2 218.53 19.85/10,0-
11. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice105.83 4 107.31 2 219.14 20.46/10,3-
12. POLJANEC Matej 1992 KKK Tacen108.34 2 106.84 4 221.18 22.50/11,3-
13. MARTIN Andrew 1993 Luton108.72 2 109.26 2 221.98 23.30/11,7-
14. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha111.97 0 110.73 2 224.70 26.02/13,1-
15. ŠTRUKELJ Matic 1993 KKK Tacen106.26 2 116.31 4 228.57 29.89/15,0-
16. HAPAK Michal 1993 ŠKP Bratislava114.49 4 110.11 0 228.60 29.92/15,1-
17. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha109.85 4 112.47 4 230.32 31.64/15,9-
18. MIKELN Matevž 1993 KKK Tacen106.13 8 111.43 6 231.56 32.88/16,5-
19. ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice115.10 2 116.21 6 239.31 40.63/20,4-
20. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek117.20 2 116.40 4 239.60 40.92/20,6-
21. GERMAY Antoine 1995 RMC Sauheid117.12 6 113.77 4 240.89 42.21/21,2-
22. ŠIMAN Matěj 1995 3 USK Pha132.35 0 107.69 4 244.04 45.36/22,8-
23. KLADNIK Žan 1993 KKK Tacen119.17 2 121.09 2 244.26 45.58/22,9-
24. SVOBODA Adam 1994 3 USK Pha120.75 2 117.98 4 244.73 46.05/23,2-
25. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno126.65 4 110.38 4 245.03 46.35/23,3-
26. HARDER Manuel 1992 KC Glanegg116.09 8 116.01 6 246.10 47.42/23,9-
27. ČREPINŠEK Andrej 1993 KKK Tacen124.09 4 116.55 2 246.64 47.96/24,1-
28. SRABOTNIK Martin 1995 KKK NIVO Celje120.74 8 117.24 2 247.98 49.30/24,8-
29. PEXA Jakub 1994 3 USK Pha125.77 8 114.52 4 252.29 53.61/27,0-
30. TALJAT Žiga 1995 KK Soške Elektrarne129.46 6 120.31 0 255.77 57.09/28,7-
31. ŠUBIC Matic 1992 KKK Tacen125.21 8 122.63 2 257.84 59.16/29,8-
32. KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí119.81 4 132.59 2 258.40 59.72/30,1-
33. RAŠKA Jan 1995 3 USK Pha116.45 2 137.52 6 261.97 63.29/31,9-
34. DEGESVES Maxime 1995 RMC Sauheid124.72 0 139.38 0 264.10 65.42/32,9-
35. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha132.98 2 131.17 4 270.15 71.47/36,0-
36. KREVS Jaša 1993 KKK Tacen125.21 2 139.73 8 274.94 76.26/38,4-
37. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava107.56 2 111.49 54 275.05 76.37/38,4-
38. ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa113.08 0 116.86 54 283.94 85.26/42,9-
39. FIALA Radim 1995 3 KK Opava147.97 2 133.10 2 285.07 86.39/43,5-
40. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava114.85 54 113.11 4 285.96 87.28/43,9-
41. SKOK Staš 1993 KKK Tacen109.46 54 119.07 4 286.53 87.85/44,2-
42. POLAK Luka 1993 KKK Tacen138.60 14 131.76 4 288.36 89.68/45,1-
43. MOŽINA Miha 1993 KKK Tacen149.56 4 138.73 4 296.29 97.61/49,1-
44. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha144.89 10 137.24 8 300.13 101.45/51,1-
45. HORŇÁK Antonín 1993 3 SKVeselí147.91 2 166.30 4 320.21 121.53/61,2-
  NOVÁK Tomáš 1993 2 Sušice0.00 0 0.00 0  -
  LISKOVSKÝ Vladimír 1994 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice105.61 0 104.54 0 210.15  -
2. WOLFFHARDT Viktoria 1994 PSK Tulln107.93 2 106.27 0 216.20 6.05/2,9-
3. BUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha108.67 2 107.88 2 220.55 10.40/4,9-
4. LATHAM Beth 1993 Luton108.29 4 107.44 2 221.73 11.58/5,5-
5. ROYLE Jasmine 1993 Luton113.35 0 112.48 0 225.83 15.68/7,5-
6. VALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava115.14 4 110.93 0 230.07 19.92/9,5-
7. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB117.48 0 114.41 2 233.89 23.74/11,3-
8. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha120.02 4 118.98 0 243.00 32.85/15,6-
9. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice126.05 0 115.68 4 245.73 35.58/16,9-
10. VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha119.15 6 118.85 2 246.00 35.85/17,1-
11. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava124.26 0 125.94 4 254.20 44.05/21,0-
12. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 3 L.Žatec125.32 2 130.06 2 259.38 49.23/23,4-
13. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí137.48 6 117.11 0 260.59 50.44/24,0-
14. AVGUŠTIN Zala 1993 KKK Tacen125.94 6 127.87 10 269.81 59.66/28,4-
15. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 3 SK VS ČB132.67 8 132.69 0 273.36 63.21/30,1-
16. CAILHOL Alice 1993 FFCK128.74 106 123.05 0 357.79 147.64/70,3-
17. SRABOTNIK Janja 1993 KKK NIVO Celje148.45 102 136.95 10 397.40 187.25/89,1-
18. SAJOVIC Eva 1993 KKK NIVO Celje146.26 62 159.75 62 430.01 219.86/104,6-
19. KADILNIK Tonka 1994 KKK NIVO Celje153.86 106 161.47 160 581.33 371.18/176,6-

kategorie C2M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
125.46 0 125.34 2 252.80  -
2. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
3 USK Pha
USK Pha
134.58 4 133.06 6 277.64 24.84/9,8-
3. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
3 USK Pha
USK Pha
139.30 2 138.48 8 287.78 34.98/13,8-
4. PEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
USK Pha
USK Pha
161.94 8 134.34 12 316.28 63.48/25,1-
  CEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
3 KVSPísek
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  -

kategorie C1M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHA Martin 1992 3 USK Pha105.45 0 101.73 0 207.18  -
2. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek111.34 4 111.76 0 227.10 19.92/9,6-
3. SHAW Jonathan 1993 Luton113.48 4 125.89 0 243.37 36.19/17,5-
4. FRIEDL Michal 1994 ŠKP Bratislava119.08 8 118.15 2 247.23 40.05/19,3-
5. KOUŠA Šimon 1994 USK Pha125.32 2 127.62 2 256.94 49.76/24,0-
6. LAVRIČ Denis 1993 KK Simon129.74 2 126.32 2 260.06 52.88/25,5-
7. STEFANCIK Marek 1993 ŠKP Bratislava131.76 4 128.31 4 268.07 60.89/29,4-
8. NOSE Domen 1993 KK Simon128.56 4 136.51 0 269.07 61.89/29,9-
9. CERNY Richard 1992 ŠKP Bratislava159.66 6 146.26 6 317.92 110.74/53,5-
10. KLJUN Jure 1995 KK Simon156.81 104 158.08 158 576.89 369.71/178,4-

kategorie K1M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha100.90 2 99.02 2 203.92  -
2. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně100.10 4 101.14 2 207.24 3.32/1,6-
3. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha102.91 4 101.14 0 208.05 4.13/2,0-
4. WILD Antony 1992 Luton104.07 0 115.31 0 219.38 15.46/7,6-
5. JANATA Martin 1994 ŠKP Bratislava111.56 0 111.53 2 225.09 21.17/10,4-
6. POLJANEC Matej 1992 KKK Tacen111.66 0 109.47 4 225.13 21.21/10,4-
7. MIKELN Matevž 1993 KKK Tacen113.16 2 108.37 2 225.53 21.61/10,6-
8. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava111.23 4 111.45 0 226.68 22.76/11,2-
9. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha112.65 0 112.81 2 227.46 23.54/11,5-
10. MARTIN Andrew 1993 Luton113.21 0 117.66 0 230.87 26.95/13,2-
11. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava110.23 4 114.73 2 230.96 27.04/13,3-
12. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek111.41 4 113.07 4 232.48 28.56/14,0-
13. HAPAK Michal 1993 ŠKP Bratislava115.82 2 116.81 0 234.63 30.71/15,1-
14. ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa111.37 2 121.23 2 236.60 32.68/16,0-
15. GERMAY Antoine 1995 RMC Sauheid118.42 2 114.73 2 237.15 33.23/16,3-
16. RAŠKA Jan 1995 3 USK Pha110.87 2 129.63 2 244.50 40.58/19,9-
17. ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice122.78 0 117.88 4 244.66 40.74/20,0-
18. TALJAT Žiga 1995 KK Soške Elektrarne120.56 4 119.87 2 246.43 42.51/20,8-
19. WILSON Michael 1994 Luton123.16 4 131.78 2 260.94 57.02/28,0-
20. ŠTRUKELJ Matic 1993 KKK Tacen111.60 2 124.90 50 288.50 84.58/41,5-
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice114.37 4 0.00 0  -
  ČREPINŠEK Andrej 1993 KKK Tacen119.59 4 0.00 0  -
  SKOK Staš 1993 KKK Tacen123.13 2 0.00 0  -
  BRUS Simon 1993 KKK NIVO Celje121.17 6 0.00 0  -
  KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí123.91 4 0.00 0  -
  ŠIMAN Matěj 1995 3 USK Pha122.26 6 0.00 0  -
  KLADNIK Žan 1993 KKK Tacen129.69 0 0.00 0  -
  SVOBODA Adam 1994 3 USK Pha126.72 4 0.00 0  -
  HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno129.53 2 0.00 0  -
  FIALA Radim 1995 3 KK Opava133.10 0 0.00 0  -
  HARDER Manuel 1992 KC Glanegg134.17 2 0.00 0  -
  ŠUBIC Matic 1992 KKK Tacen136.56 0 0.00 0  -
  DEGESVES Maxime 1995 RMC Sauheid133.51 4 0.00 0  -
  PEXA Jakub 1994 3 USK Pha132.97 6 0.00 0  -
  BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava137.37 2 0.00 0  -
  JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha138.56 2 0.00 0  -
  KREVS Jaša 1993 KKK Tacen143.02 4 0.00 0  -
  ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha149.08 0 0.00 0  -
  ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha145.64 8 0.00 0  -
  BAIN David 1993 Luton107.70 50 0.00 0  -
  KASANDA Michal 1993 2 SK VS ČB123.33 50 0.00 0  -
  SRABOTNIK Martin 1995 KKK NIVO Celje143.01 54 0.00 0  -
  MOŽINA Miha 1993 KKK Tacen157.59 54 0.00 0  -
  HORŇÁK Antonín 1993 3 SKVeselí163.84 56 0.00 0  -
  POLAK Luka 1993 KKK Tacen202.33 56 0.00 0  -

kategorie K1W   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice106.14 2 106.23 2 216.37  -
2. WOLFFHARDT Viktoria 1994 PSK Tulln110.09 0 112.30 0 222.39 6.02/2,8-
3. BUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha116.68 0 112.93 0 229.61 13.24/6,1-
4. VALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava111.24 2 116.14 2 231.38 15.01/6,9-
5. ROYLE Jasmine 1993 Luton118.29 2 114.02 0 234.31 17.94/8,3-
6. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha120.69 0 118.21 0 238.90 22.53/10,4-
7. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice116.49 2 123.66 2 244.15 27.78/12,8-
8. LATHAM Beth 1993 Luton111.51 0 130.79 2 244.30 27.93/12,9-
9. VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha129.29 2 124.53 2 257.82 41.45/19,2-
10. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 3 L.Žatec130.82 2 125.16 4 261.98 45.61/21,1-
11. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava130.91 2 127.03 4 263.94 47.57/22,0-
12. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí125.56 6 135.02 0 266.58 50.21/23,2-
13. CAILHOL Alice 1993 FFCK134.86 4 131.50 0 270.36 53.99/25,0-
14. AVGUŠTIN Zala 1993 KKK Tacen195.76 8 133.98 4 341.74 125.37/57,9-
15. KADILNIK Tonka 1994 KKK NIVO Celje147.60 110 133.47 100 491.07 274.70/127,0-
16. SAJOVIC Eva 1993 KKK NIVO Celje201.09 110 156.10 58 525.19 308.82/142,7-
17. SRABOTNIK Janja 1993 KKK NIVO Celje203.20 104 176.18 54 537.38 321.01/148,4-
18. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB133.80 8 0.00 999 1140.80  -
19. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 3 SK VS ČB149.14 4 0.00 999 1152.14  -

kategorie C2M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
124.73 0 126.56 0 251.29  -
2. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
3 USK Pha
USK Pha
142.17 10 141.43 6 299.60 48.31/19,2-
3. PEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
USK Pha
USK Pha
141.40 10 148.83 8 308.23 56.94/22,7-
4. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
3 USK Pha
USK Pha
143.49 6 164.97 56 370.46 119.17/47,4-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3