vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném

03.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha90.86 0 87.35 0 87.35 123
2.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha91.18 2 90.71 2 92.715.36/6,1111
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha93.28 0 91.83 2 93.285.93/6,899
4. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB95.21 0 99.76 4 95.217.86/9,087
5.1/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha95.59 0 97.42 2 95.598.24/9,475
6.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB96.09 0 121.63 8 96.098.74/10,069
7.2/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB100.03 2 109.87 102 102.0314.68/16,863
8.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV106.85 6 98.75 4 102.7515.40/17,657
9.3/DMCEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB105.27 2 101.25 2 103.2515.90/18,251
10. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB109.41 0 103.33 2 105.3317.98/20,645
11.2/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB103.83 4 99.38 6 105.3818.03/20,639
12.4/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB101.67 4 99.13 50 105.6718.32/21,033
13.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB108.53 4 108.12 0 108.1220.77/23,827
14.4/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha105.50 8 98.13 56 113.5026.15/29,921
15. LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha119.45 6 109.53 4 113.5326.18/30,015
16.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice118.07 56 110.39 6 116.3929.04/33,29
17.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn124.98 6 128.29 8 130.9843.63/49,93
18.2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov145.63 54 127.13 10 137.1349.78/57,02
19.5/DMPŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec148.48 56 133.08 14 147.0859.73/68,41
20.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov139.06 258 0.00 999 397.06309.71/354,60
 3/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 5/VMČEKAL Josef 1970 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice105.44 0 112.82 0 105.44 80
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha107.75 6 107.60 0 107.602.16/2,068
3. URBANOVÁ Miroslava 1988 3 Benátky118.30 54 106.70 2 108.703.26/3,162
4.2/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB108.80 2 0.00 999 110.805.36/5,156
5. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB111.70 0 118.68 2 111.706.26/5,950
6.1/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-8110.88 2 0.00 999 112.887.44/7,144
7.3/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha109.50 8 106.91 8 114.919.47/9,038
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.72 2 120.54 0 120.5415.10/14,332
9.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice120.74 0 125.42 100 120.7415.30/14,526
10.3/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha119.87 2 130.68 2 121.8716.43/15,620
11.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha139.49 6 121.79 2 123.7918.35/17,414
12. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy134.14 54 127.15 4 131.1525.71/24,48
13. ROMASHKINA Ekatarina 1900 0 RUS144.78 8 136.29 4 140.2934.85/33,10
14.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec142.78 8 145.06 102 150.7845.34/43,02
15. PODOBRYAEVA Evdokia  2001 0 RUS155.31 2 155.55 2 157.3151.87/49,20
16.5/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha138.45 54 118.83 52 170.8365.39/62,01
17. KALUGINA Maria 1986 0 RUS194.64 58 214.55 4 218.55113.11/107,30
18. HRAMTSOVA Anna 1987 0 RUS194.68 156 197.92 58 255.92150.48/142,70
19. GOROHOVSKAYA Evgenia 1987 0 RUS227.19 64 433.33 56 291.19185.75/176,20
20. GOTOVTSEVA Yana 1978 0 RUS188.91 260 217.51 166 383.51278.07/263,70
21. KOROTKOVA Polina 1985 0 RUS173.04 408 268.05 306 574.05468.61/444,40
  SAPOZHNIKOVA Victoria 1994 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
 4/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
104.10 0 106.90 4 104.10 42
2. MAŠEK Jan
LHOTA Zbyšek
1978
1984
2 USK Pha
Žel.Brod
106.59 4 112.63 4 110.596.49/6,230
3. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
106.84 8 107.24 102 114.8410.74/10,318
4.1/DMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
127.46 8 133.50 256 135.4631.36/30,112
5.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
148.94 6 0.00 999 154.9450.84/48,86
 1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice86.85 0 83.84 0 83.84 227
2.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB85.93 0 102.86 2 85.932.09/2,5215
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.59 2 86.09 2 86.592.75/3,3203
4.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno93.51 2 86.63 0 86.632.79/3,3191
5.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB88.56 0 103.59 2 88.564.72/5,6179
6. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod89.30 0 88.85 0 88.855.01/6,0173
7.1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus98.35 4 89.12 2 91.127.28/8,7167
8.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky94.73 2 93.14 0 93.149.30/11,1161
9.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice94.20 2 91.48 2 93.489.64/11,5155
10.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus93.49 0 96.90 0 93.499.65/11,5149
11.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha97.33 2 94.12 0 94.1210.28/12,3143
12.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí94.11 2 94.40 2 96.1112.27/14,6137
13.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha120.57 54 99.93 0 99.9316.09/19,2131
14.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.66 2 100.69 2 100.6616.82/20,1125
15.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB100.31 2 99.50 2 101.5017.66/21,1119
16.2/DSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB100.66 50 100.99 2 102.9919.15/22,8113
17. LENC Miroslav 1986 0 SKVS ČB114.14 2 101.01 2 103.0119.17/22,9107
18.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.67 104 100.34 4 104.3420.50/24,5101
19.4/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice104.30 2 118.99 2 106.3022.46/26,895
20.2/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha114.16 6 106.94 0 106.9423.10/27,689
21.3/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy107.50 8 101.42 6 107.4223.58/28,183
22.4/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim114.24 58 102.97 8 110.9727.13/32,477
23. BUKRINSKIY Sergey  1986 0 RUS110.97 2 109.01 2 111.0127.17/32,40
24.5/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha127.60 6 109.39 2 111.3927.55/32,971
25.4/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz107.78 4 103.00 52 111.7827.94/33,365
26. PODOBRYAEV Alexey  1978 0 RUS119.57 0 109.96 2 111.9628.12/33,50
27. STACH Daniel 1988 0 SKVS ČB127.74 100 112.58 0 112.5828.74/34,359
28. GONCHAROV Alexey  1986 0 RUS114.79 0 111.46 2 113.4629.62/35,30
29.5/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec120.93 6 110.28 4 114.2830.44/36,353
30.6/VMTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB112.68 2 114.77 4 114.6830.84/36,847
31.5/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha110.95 4 129.23 6 114.9531.11/37,141
32.6/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha113.89 6 125.29 56 119.8936.05/43,035
33.7/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky118.60 2 139.88 52 120.6036.76/43,829
34.3/DSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB113.59 8 121.71 6 121.5937.75/45,023
35.4/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.116.02 10 126.14 60 126.0242.18/50,317
36.8/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy124.70 4 137.02 4 128.7044.86/53,516
37. ROMASHKIN Dmitry 1900 0 RUS123.27 6 125.68 6 129.2745.43/54,20
38.6/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.147.80 2 125.81 4 129.8145.97/54,815
39.7/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.128.05 2 130.17 0 130.0546.21/55,114
40.9/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.122.73 100 123.87 8 131.8748.03/57,313
41.7/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov137.77 4 128.21 4 132.2148.37/57,712
42.10/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec121.89 12 145.12 154 133.8950.05/59,711
43. GROTOV Alex 1900 0 RUS134.14 8 134.50 2 136.5052.66/62,80
44.8/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand0.00 999 126.57 10 136.5752.73/62,910
45.5/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky137.34 2 140.83 0 139.3455.50/66,29
46.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky131.42 10 150.63 58 141.4257.58/68,78
47.11/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice161.06 58 145.74 6 151.7467.90/81,07
48.12/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec0.00 999 153.83 2 155.8371.99/85,96
49.13/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB169.67 50 153.87 2 155.8772.03/85,95
50. GOTOVTSEV Andrey 1980 0 RUS157.78 6 154.01 10 163.7879.94/95,30
51.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB136.57 50 125.56 50 175.5691.72/109,44
52.8/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life143.34 56 127.89 56 183.89100.05/119,33
53.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha114.21 110 137.99 62 199.99116.15/138,52
54.14/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha145.74 58 158.18 106 203.74119.90/143,01
55.9/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice169.96 102 176.21 102 271.96188.12/224,40
56. YHOKHOV Alexander 1900 0 RUS0.00 999 211.66 256 467.66383.82/457,80
  PARFENOV Dmitriy 2002 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA David 1971 3 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha113.32 2 131.15 4 115.32 24
2.1/DMČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB114.91 4 120.85 6 118.913.59/3,112
3.1/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha144.84 2 155.64 2 146.8431.52/27,36
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3