vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném

03.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice86.85 0 83.84 0 83.84 227
2.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB85.93 0 102.86 2 85.932.09/2,5215
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.59 2 86.09 2 86.592.75/3,3203
4.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno93.51 2 86.63 0 86.632.79/3,3191
5.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB88.56 0 103.59 2 88.564.72/5,6179
6. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod89.30 0 88.85 0 88.855.01/6,0173
7.1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus98.35 4 89.12 2 91.127.28/8,7167
8.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky94.73 2 93.14 0 93.149.30/11,1161
9.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice94.20 2 91.48 2 93.489.64/11,5155
10.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus93.49 0 96.90 0 93.499.65/11,5149
11.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha97.33 2 94.12 0 94.1210.28/12,3143
12.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí94.11 2 94.40 2 96.1112.27/14,6137
13.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha120.57 54 99.93 0 99.9316.09/19,2131
14.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.66 2 100.69 2 100.6616.82/20,1125
15.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB100.31 2 99.50 2 101.5017.66/21,1119
16.2/DSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB100.66 50 100.99 2 102.9919.15/22,8113
17. LENC Miroslav 1986 0 SKVS ČB114.14 2 101.01 2 103.0119.17/22,9107
18.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.67 104 100.34 4 104.3420.50/24,5101
19.4/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice104.30 2 118.99 2 106.3022.46/26,895
20.2/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha114.16 6 106.94 0 106.9423.10/27,689
21.3/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy107.50 8 101.42 6 107.4223.58/28,183
22.4/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim114.24 58 102.97 8 110.9727.13/32,477
23. BUKRINSKIY Sergey  1986 0 RUS110.97 2 109.01 2 111.0127.17/32,40
24.5/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha127.60 6 109.39 2 111.3927.55/32,971
25.4/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz107.78 4 103.00 52 111.7827.94/33,365
26. PODOBRYAEV Alexey  1978 0 RUS119.57 0 109.96 2 111.9628.12/33,50
27. STACH Daniel 1988 0 SKVS ČB127.74 100 112.58 0 112.5828.74/34,359
28. GONCHAROV Alexey  1986 0 RUS114.79 0 111.46 2 113.4629.62/35,30
29.5/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec120.93 6 110.28 4 114.2830.44/36,353
30.6/VMTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB112.68 2 114.77 4 114.6830.84/36,847
31.5/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha110.95 4 129.23 6 114.9531.11/37,141
32.6/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha113.89 6 125.29 56 119.8936.05/43,035
33.7/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky118.60 2 139.88 52 120.6036.76/43,829
34.3/DSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB113.59 8 121.71 6 121.5937.75/45,023
35.4/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.116.02 10 126.14 60 126.0242.18/50,317
36.8/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy124.70 4 137.02 4 128.7044.86/53,516
37. ROMASHKIN Dmitry 1900 0 RUS123.27 6 125.68 6 129.2745.43/54,20
38.6/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.147.80 2 125.81 4 129.8145.97/54,815
39.7/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.128.05 2 130.17 0 130.0546.21/55,114
40.9/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.122.73 100 123.87 8 131.8748.03/57,313
41.7/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov137.77 4 128.21 4 132.2148.37/57,712
42.10/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec121.89 12 145.12 154 133.8950.05/59,711
43. GROTOV Alex 1900 0 RUS134.14 8 134.50 2 136.5052.66/62,80
44.8/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand0.00 999 126.57 10 136.5752.73/62,910
45.5/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky137.34 2 140.83 0 139.3455.50/66,29
46.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky131.42 10 150.63 58 141.4257.58/68,78
47.11/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice161.06 58 145.74 6 151.7467.90/81,07
48.12/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec0.00 999 153.83 2 155.8371.99/85,96
49.13/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB169.67 50 153.87 2 155.8772.03/85,95
50. GOTOVTSEV Andrey 1980 0 RUS157.78 6 154.01 10 163.7879.94/95,30
51.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB136.57 50 125.56 50 175.5691.72/109,44
52.8/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life143.34 56 127.89 56 183.89100.05/119,33
53.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha114.21 110 137.99 62 199.99116.15/138,52
54.14/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha145.74 58 158.18 106 203.74119.90/143,01
55.9/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice169.96 102 176.21 102 271.96188.12/224,40
56. YHOKHOV Alexander 1900 0 RUS0.00 999 211.66 256 467.66383.82/457,80
  PARFENOV Dmitriy 2002 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA David 1971 3 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3