vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném

03.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha70.01 2 68.09 0 68.09 86
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha71.98 0 70.75 2 71.983.89/5,778
3.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha72.00 2 72.52 0 72.524.43/6,570
4.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB74.74 0 85.56 54 74.746.65/9,862
5.4/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB74.28 2 75.09 0 75.097.00/10,354
6.2/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB72.74 50 73.15 2 75.157.06/10,450
7. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB82.27 104 74.25 2 76.258.16/12,046
8.1/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha73.76 4 86.32 4 77.769.67/14,242
9.3/DMCEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB78.33 0 81.38 50 78.3310.24/15,038
10.2/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB79.10 4 79.92 0 79.9211.83/17,434
11. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB81.30 54 80.29 0 80.2912.20/17,930
12.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB80.02 2 78.50 2 80.5012.41/18,226
13.6/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha82.55 0 85.28 0 82.5514.46/21,222
14.5/DMPŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec82.54 2 101.94 56 84.5416.45/24,218
15.2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov82.58 2 82.68 4 84.5816.49/24,214
16.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB90.00 0 85.17 2 87.1719.08/28,010
17.5/VMČEKAL Josef 1970 0 Klášter.87.20 4 88.77 0 88.7720.68/30,46
18.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov86.41 4 87.16 2 89.1621.07/30,95
19.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice88.37 4 0.00 999 92.3724.28/35,74
20.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn97.04 2 0.00 999 99.0430.95/45,53
21.3/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha105.80 2 104.14 0 104.1436.05/52,92
22.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha103.98 2 108.00 2 105.9837.89/55,61
23.2/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 111.83 4 115.8347.74/70,10
24.4/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha73.86 56 83.40 100 129.8661.77/90,70
  LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice78.99 0 0.00 999 78.99 52
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha80.42 0 79.27 0 79.270.28/0,444
3. URBANOVÁ Miroslava 1988 3 Benátky79.30 0 81.53 2 79.300.31/0,440
4.3/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha84.99 6 79.28 2 81.282.29/2,936
5.2/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB81.98 0 0.00 999 81.982.99/3,832
6. ROMASHKINA Ekatarina 1900 0 RUS85.79 2 83.67 0 83.674.68/5,90
7.5/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha87.84 0 85.22 0 85.226.23/7,928
8.3/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha83.31 2 88.66 2 85.316.32/8,024
9. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB86.47 0 0.00 999 86.477.48/9,520
10.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec86.69 104 87.42 2 89.4210.43/13,216
11. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy89.55 4 88.07 2 90.0711.08/14,012
12. PODOBRYAEVA Evdokia  2001 0 RUS90.55 0 89.87 2 90.5511.56/14,60
13. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja96.52 0 93.46 0 93.4614.47/18,38
14.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha92.65 52 93.91 2 95.9116.92/21,44
15. GOTOVTSEVA Yana 1978 0 RUS103.84 0 116.32 8 103.8424.85/31,50
16.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak102.40 2 0.00 999 104.4025.41/32,23
17.7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor100.62 4 103.92 6 104.6225.63/32,42
18. HRAMTSOVA Anna 1987 0 RUS108.63 4 101.48 4 105.4826.49/33,50
19. KALUGINA Maria 1986 0 RUS103.93 4 110.81 2 107.9328.94/36,60
20.4/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak127.49 6 118.63 4 122.6343.64/55,21
21. KOROTKOVA Polina 1985 0 RUS121.80 8 107.14 104 129.8050.81/64,30
22.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice85.22 52 0.00 999 137.2258.23/73,70
  SAPOZHNIKOVA Victoria 1994 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOROHOVSKAYA Evgenia 1987 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-80.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
80.58 0 0.00 999 80.58 21
2. MAŠEK Jan
LHOTA Zbyšek
1978
1984
2 USK Pha
Žel.Brod
80.92 0 0.00 999 80.920.34/0,413
3.1/DMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
88.95 0 88.92 0 88.928.34/10,39
4.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
100.12 4 108.48 4 104.1223.54/29,25
5.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
105.79 6 106.24 8 111.7931.21/38,71
  MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB66.47 0 68.44 4 66.47 131
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod66.90 0 0.00 999 66.900.43/0,6123
3. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice64.11 4 0.00 999 68.111.64/2,5115
4.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí70.76 0 71.22 2 70.764.29/6,5107
5.3/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB66.75 52 67.49 4 71.495.02/7,6103
6.4/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno69.22 52 72.20 0 72.205.73/8,699
7.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha71.20 2 70.82 56 73.206.73/10,195
8.1/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim73.43 0 73.13 50 73.436.96/10,591
9.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha73.59 0 75.96 52 73.597.12/10,787
10.5/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky70.34 6 71.78 2 73.787.31/11,083
11. GONCHAROV Alexey  1986 0 RUS74.20 0 77.55 52 74.207.73/11,60
12.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice74.07 6 74.74 0 74.748.27/12,479
13.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky73.36 2 76.27 2 75.368.89/13,475
14.1/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB73.47 2 73.97 2 75.479.00/13,571
15.2/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec76.31 0 75.51 0 75.519.04/13,667
16. PODOBRYAEV Alexey  1978 0 RUS75.16 2 74.94 4 77.1610.69/16,10
17.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB77.83 2 78.35 0 78.3511.88/17,963
18. LENC Miroslav 1986 0 SKVS ČB78.38 0 80.23 0 78.3811.91/17,959
19. ROMASHKIN Dmitry 1900 0 RUS82.26 2 79.35 0 79.3512.88/19,40
20.3/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha86.49 54 78.01 2 80.0113.54/20,455
21.4/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha90.94 2 79.07 2 81.0714.60/22,051
22.4/VMTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB81.69 0 79.18 2 81.1814.71/22,147
23.4/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy81.54 4 77.53 4 81.5315.06/22,743
24.1/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky81.83 4 82.97 0 82.9716.50/24,839
25.5/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov89.34 2 81.66 2 83.6617.19/25,935
26. GROTOV Alex 1900 0 RUS82.25 2 84.54 4 84.2517.78/26,70
27.5/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky83.51 54 80.33 4 84.3317.86/26,931
28.6/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.85.83 0 84.86 0 84.8618.39/27,727
29.5/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.84.94 0 89.89 4 84.9418.47/27,823
29. GOTOVTSEV Andrey 1980 0 RUS95.35 0 82.94 2 84.9418.47/27,80
31.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky87.10 0 80.95 4 84.9518.48/27,819
32.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB83.06 4 93.75 4 87.0620.59/31,018
33.7/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha83.36 4 91.33 58 87.3620.89/31,417
34.3/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.86.08 2 86.39 2 88.0821.61/32,516
35.6/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.89.05 2 89.14 0 89.1422.67/34,115
36.8/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec88.32 2 87.67 2 89.6723.20/34,914
37.6/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life88.26 2 88.43 2 90.2623.79/35,813
38.9/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz93.70 2 86.91 4 90.9124.44/36,812
39.7/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz98.96 4 89.03 2 91.0324.56/36,911
40.10/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha102.02 50 92.96 0 92.9626.49/39,910
41.11/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha94.31 0 80.93 56 94.3127.84/41,99
42.12/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB97.15 4 94.74 2 96.7430.27/45,58
43.13/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec105.16 6 90.95 6 96.9530.48/45,97
44.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha93.33 4 90.39 58 97.3330.86/46,46
45.7/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life96.47 2 93.66 4 97.6631.19/46,95
46.14/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha98.23 2 105.22 0 100.2333.76/50,84
47.3/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB101.21 8 106.15 4 109.2142.74/64,33
48.4/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB113.38 2 104.95 6 110.9544.48/66,92
49. YHOKHOV Alexander 1900 0 RUS125.32 4 122.01 6 128.0161.54/92,60
50.8/DMMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB123.53 6 129.34 4 129.5363.06/94,91
51.5/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB129.76 6 134.16 6 135.7669.29/104,20
52.9/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice84.64 100 86.14 52 138.1471.67/107,80
53. PARFENOV Dmitriy 2002 0 RUS128.42 102 121.60 106 227.60161.13/242,40
54.6/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB111.14 160 113.87 208 271.14204.67/307,90
  TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUKRINSKIY Sergey  1986 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STACH Daniel 1988 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB83.85 2 83.78 2 85.78 18
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha85.07 2 85.66 2 87.071.29/1,510
3.1/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha96.57 4 88.26 0 88.262.48/2,96
4. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB103.73 0 112.67 2 103.7317.95/20,92
5.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice108.41 2 0.00 999 110.4124.63/28,71
6.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec113.29 0 111.22 2 113.2227.44/32,00

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor116.05 2 108.49 6 114.49 0
2.2/PZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB123.06 10 123.20 6 129.2014.71/12,80
3.3/PZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB142.58 6 141.40 2 143.4028.91/25,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3