vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném

04.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha88.89 2 88.94 2 90.89 93
2. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB88.92 2 91.10 4 90.920.03/0,081
3.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB90.35 8 90.87 2 92.871.98/2,269
4.4/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB99.25 2 93.64 0 93.642.75/3,063
5.2/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB92.39 6 99.76 202 98.397.50/8,357
6.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.94 4 98.96 2 100.9610.07/11,151
7.4/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha97.49 4 108.94 156 101.4910.60/11,745
8.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV97.33 8 101.74 0 101.7410.85/11,939
9.1/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha97.98 6 97.30 6 103.3012.41/13,733
10.3/DMCEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB101.58 10 99.93 4 103.9313.04/14,327
11. CHOD David 1982 2 Blovice101.18 4 101.05 6 105.1814.29/15,721
12. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB106.56 4 97.32 52 110.5619.67/21,615
13.2/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB102.33 10 96.62 154 112.3321.44/23,69
14.5/DMPŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec113.31 8 111.16 8 119.1628.27/31,13
15.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn126.21 58 116.22 10 126.2235.33/38,92
16.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice118.76 52 127.80 8 135.8044.91/49,41
 3/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 5/VMČEKAL Josef 1970 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice112.04 52 96.79 2 98.79 74
2.1/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-8104.90 2 99.46 0 99.460.67/0,762
3.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha104.20 0 103.79 110 104.205.41/5,556
4. URBANOVÁ Miroslava 1988 3 Benátky110.52 54 106.86 2 108.8610.07/10,250
5.3/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha103.75 6 109.58 8 109.7510.96/11,144
6.2/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB109.23 4 0.00 999 113.2314.44/14,638
7. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB113.82 0 115.85 0 113.8215.03/15,232
8.3/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha121.50 10 113.16 2 115.1616.37/16,626
9.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV116.40 2 116.14 6 118.4019.61/19,920
10. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy117.77 2 134.20 6 119.7720.98/21,214
11.5/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha125.66 2 115.88 6 121.8823.09/23,48
12.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha118.22 4 148.53 8 122.2223.43/23,72
13. ROMASHKINA Ekatarina 1900 0 RUS122.31 4 147.42 0 126.3127.52/27,90
14. PODOBRYAEVA Evdokia  2001 0 RUS125.77 4 141.88 52 129.7730.98/31,40
15.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec152.69 2 147.26 8 154.6955.90/56,61
  SAPOZHNIKOVA Victoria 1994 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOROTKOVA Polina 1985 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOROHOVSKAYA Evgenia 1987 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KALUGINA Maria 1986 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOTOVTSEVA Yana 1978 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRAMTSOVA Anna 1987 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
 4/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
106.38 2 102.93 6 108.38 36
2.1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
101.98 8 0.00 999 109.981.60/1,524
3.1/DMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
118.09 12 116.91 4 120.9112.53/11,612
4.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
142.76 156 144.47 8 152.4744.09/40,76
 1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠEK Jan
LHOTA Zbyšek
1978
1984
2 USK Pha
Žel.Brod
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice83.41 2 81.70 2 83.70 187
2.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno89.63 0 82.93 2 84.931.23/1,5175
3.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice87.62 0 86.19 4 87.623.92/4,7163
4.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky88.77 0 89.43 0 88.775.07/6,1157
5.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí86.82 2 90.47 2 88.825.12/6,1151
6.8/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz91.47 102 87.45 2 89.455.75/6,9145
7.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB89.14 10 85.48 4 89.485.78/6,9139
8.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB85.74 4 90.18 10 89.746.04/7,2133
9.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB90.56 0 93.33 0 90.566.86/8,2127
10.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha95.09 2 91.08 4 95.0811.38/13,6121
11.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha98.69 8 90.26 6 96.2612.56/15,0115
12.4/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz96.53 0 98.31 0 96.5312.83/15,3109
13.4/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim95.50 2 96.61 4 97.5013.80/16,5103
14.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.76 2 98.54 2 99.7616.06/19,297
15.2/DSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB98.46 50 94.16 6 100.1616.46/19,791
16.7/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky106.08 2 99.36 2 101.3617.66/21,185
17. PODOBRYAEV Alexey  1978 0 RUS104.04 8 99.88 2 101.8818.18/21,70
18.3/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy101.81 2 103.40 0 103.4019.70/23,579
19.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky117.08 6 95.70 8 103.7020.00/23,973
20.5/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha100.05 4 127.31 6 104.0520.35/24,367
21. ROMASHKIN Dmitry 1900 0 RUS127.01 110 108.44 2 110.4426.74/31,90
22. BUKRINSKIY Sergey  1986 0 RUS105.02 6 108.14 158 111.0227.32/32,60
23.8/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy123.66 2 110.48 2 112.4828.78/34,461
24.5/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha106.25 52 107.63 6 113.6329.93/35,855
25.4/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.103.97 110 107.69 6 113.6929.99/35,849
26.6/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha113.30 12 114.20 2 116.2032.50/38,843
27.8/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand143.71 56 117.96 0 117.9634.26/40,937
28. GONCHAROV Alexey  1986 0 RUS113.32 8 129.96 8 121.3237.62/44,90
29.9/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.112.74 10 132.25 6 122.7439.04/46,631
30.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky116.46 8 131.27 4 124.4640.76/48,725
31.11/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice128.60 54 120.36 6 126.3642.66/51,019
32.10/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec129.85 12 123.79 6 129.7946.09/55,113
33.5/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky128.70 54 122.49 10 132.4948.79/58,312
34. GROTOV Alex 1900 0 RUS123.71 12 114.98 202 135.7152.01/62,10
35.13/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB151.27 54 135.73 2 137.7354.03/64,611
36.14/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha133.99 8 146.97 104 141.9958.29/69,610
37.4/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice126.03 52 107.71 54 161.7178.01/93,29
38.2/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha104.06 58 113.37 56 162.0678.36/93,68
39.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha108.45 58 124.26 158 166.4582.75/98,97
40.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB128.93 54 120.95 54 174.9591.25/109,06
41.9/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice161.78 14 160.98 58 175.7892.08/110,05
42.7/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.151.40 56 174.17 104 207.40123.70/147,84
43.8/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life181.30 202 180.73 106 286.73203.03/242,63
44. YHOKHOV Alexander 1900 0 RUS0.00 999 185.89 170 355.89272.19/325,20
45.12/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec210.39 162 192.36 202 372.39288.69/344,92
46.6/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOTOVTSEV Andrey 1980 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PARFENOV Dmitriy 2002 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
 9/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 10/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 4/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 5/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 10/DMMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STACH Daniel 1988 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LENC Miroslav 1986 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 15/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 16/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 11/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/DSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/VMTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
 5/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha112.30 2 124.97 4 114.30 24
2.1/DMČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB116.93 14 118.36 2 120.366.06/5,312
3.1/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha136.62 104 150.04 158 240.62126.32/110,56
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3