Jarní slalom v Českém Vrbném

04.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha88.89 2 88.94 2 90.89 93
2. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB88.92 2 91.10 4 90.920.03/0,081
3.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB90.35 8 90.87 2 92.871.98/2,269
4.4/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB99.25 2 93.64 0 93.642.75/3,063
5.2/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB92.39 6 99.76 202 98.397.50/8,357
6.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.94 4 98.96 2 100.9610.07/11,151
7.4/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha97.49 4 108.94 156 101.4910.60/11,745
8.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV97.33 8 101.74 0 101.7410.85/11,939
9.1/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha97.98 6 97.30 6 103.3012.41/13,733
10.3/DMCEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB101.58 10 99.93 4 103.9313.04/14,327
11. CHOD David 1982 2 Blovice101.18 4 101.05 6 105.1814.29/15,721
12. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB106.56 4 97.32 52 110.5619.67/21,615
13.2/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB102.33 10 96.62 154 112.3321.44/23,69
14.5/DMPŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec113.31 8 111.16 8 119.1628.27/31,13
15.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn126.21 58 116.22 10 126.2235.33/38,92
16.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice118.76 52 127.80 8 135.8044.91/49,41
 3/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 5/VMČEKAL Josef 1970 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl