vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném

04.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha69.46 0 69.85 0 69.46 66
2. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB71.71 0 0.00 999 71.712.25/3,258
3.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB73.63 4 72.05 0 72.052.59/3,750
4.1/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha72.81 0 71.54 2 72.813.35/4,846
5.4/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB73.79 0 74.26 0 73.794.33/6,242
6.2/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB74.61 0 76.28 2 74.615.15/7,438
7.4/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha76.10 0 74.54 4 76.106.64/9,634
8. CHOD David 1982 2 Blovice77.26 0 75.48 2 77.267.80/11,230
9.2/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB77.68 2 78.45 0 78.458.99/12,926
10.3/DMCEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB77.76 2 78.96 0 78.969.50/13,722
11.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB79.69 0 79.34 0 79.349.88/14,218
12. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB80.94 0 80.28 0 80.2810.82/15,614
13.6/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha81.73 2 81.92 2 83.7314.27/20,510
14.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice83.86 2 0.00 999 85.8616.40/23,66
15.5/DMPŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec82.67 4 85.16 2 86.6717.21/24,85
16.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB88.52 0 0.00 999 88.5219.06/27,44
17.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn87.13 2 0.00 999 89.1319.67/28,33
18.3/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha105.51 0 102.71 0 102.7133.25/47,92
19.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha108.61 50 103.70 0 103.7034.24/49,31
20.2/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 999 86.61 352 438.61369.15/531,50
 5/VMČEKAL Josef 1970 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LESKOVJAN Martin 1986 0 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.3/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha77.40 0 76.95 4 77.40 47
2.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice78.02 0 0.00 999 78.020.62/0,839
3.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha79.86 0 79.85 2 79.862.46/3,235
4.2/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB79.98 0 0.00 999 79.982.58/3,331
5.5/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha82.22 0 84.17 0 82.224.82/6,227
6.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice82.44 0 83.46 2 82.445.04/6,523
7.3/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha84.72 0 82.85 2 84.727.32/9,519
8. ROMASHKINA Ekatarina 1900 0 RUS88.15 2 84.81 0 84.817.41/9,60
9. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy89.38 0 91.57 2 89.3811.98/15,515
10. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB89.48 0 0.00 999 89.4812.08/15,611
11.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha92.66 0 90.20 0 90.2012.80/16,57
12. PODOBRYAEVA Evdokia  2001 0 RUS106.59 2 92.29 0 92.2914.89/19,20
13. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja94.12 0 97.10 0 94.1216.72/21,63
14.7/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor99.85 2 0.00 999 101.8524.45/31,62
15.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak117.77 50 101.86 0 101.8624.46/31,61
16.4/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak119.92 0 122.63 4 119.9242.52/54,90
  SAPOZHNIKOVA Victoria 1994 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOROTKOVA Polina 1985 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOROHOVSKAYA Evgenia 1987 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KALUGINA Maria 1986 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOTOVTSEVA Yana 1978 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HRAMTSOVA Anna 1987 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  URBANOVÁ Miroslava 1988 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-80.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
85.08 0 0.00 999 85.08 17
2.1/DMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
90.22 2 88.42 0 88.423.34/3,99
3.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
105.06 2 0.00 999 107.0621.98/25,85
4.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
112.16 6 107.97 2 109.9724.89/29,31
  MAŠEK Jan
LHOTA Zbyšek
1978
1984
2 USK Pha
Žel.Brod
0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice63.07 0 62.95 4 63.07 87
2.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB64.25 0 64.87 2 64.251.18/1,979
3.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB69.51 0 67.31 0 67.314.24/6,775
4.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice69.59 0 72.01 4 69.596.52/10,371
5.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha71.19 2 71.03 0 71.037.96/12,667
6.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB73.94 0 72.17 0 72.179.10/14,463
7. PODOBRYAEV Alexey  1978 0 RUS75.48 0 74.46 0 74.4611.39/18,10
8.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha72.66 2 76.96 56 74.6611.59/18,459
9.4/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim73.36 2 74.87 0 74.8711.80/18,755
10. BUKRINSKIY Sergey  1986 0 RUS78.50 0 75.29 0 75.2912.22/19,40
11.3/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy76.08 0 79.19 0 76.0813.01/20,651
12.4/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice74.75 2 79.00 50 76.7513.68/21,747
13.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB77.78 2 77.37 0 77.3714.30/22,743
14.5/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha79.19 0 82.52 2 79.1916.12/25,639
15. GROTOV Alex 1900 0 RUS80.94 0 82.78 0 80.9417.87/28,30
16.2/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha79.01 2 79.52 4 81.0117.94/28,435
17.4/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.81.51 4 79.21 2 81.2118.14/28,831
18.8/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy78.60 6 80.67 2 82.6719.60/31,127
19.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB84.17 4 83.76 0 83.7620.69/32,823
20.9/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.84.61 0 84.25 0 84.2521.18/33,619
21. ROMASHKIN Dmitry 1900 0 RUS84.31 0 85.43 2 84.3121.24/33,70
22.5/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha88.66 2 80.66 4 84.6621.59/34,215
23.6/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.83.80 2 87.47 2 85.8022.73/36,014
24.6/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha82.56 8 81.82 4 85.8222.75/36,113
25.11/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice86.74 0 90.83 2 86.7423.67/37,512
26.7/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.87.24 2 95.77 0 89.2426.17/41,511
27.10/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec89.36 0 0.00 999 89.3626.29/41,710
28.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha88.06 2 87.30 4 90.0626.99/42,89
29.14/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha88.32 2 98.44 0 90.3227.25/43,28
30.8/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life88.62 2 93.08 2 90.6227.55/43,77
31.10/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life93.42 0 91.39 0 91.3928.32/44,96
32.9/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice90.48 4 89.82 2 91.8228.75/45,65
33.13/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB94.75 0 92.63 4 94.7531.68/50,24
34.15/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha0.00 999 95.70 4 99.7036.63/58,13
35.5/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB99.42 2 96.88 4 100.8837.81/59,92
36.3/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB105.45 2 104.55 2 106.5543.48/68,91
37.4/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB107.95 2 114.73 0 109.9546.88/74,30
38. YHOKHOV Alexander 1900 0 RUS116.48 10 114.81 4 118.8155.74/88,40
39. PARFENOV Dmitriy 2002 0 RUS149.46 4 138.62 0 138.6275.55/119,80
40.6/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB138.86 54 133.82 112 192.86129.79/205,80
 5/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOTOVTSEV Andrey 1980 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GONCHAROV Alexey  1986 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
 9/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/DSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 10/DMMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STACH Daniel 1988 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LENC Miroslav 1986 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 12/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
 16/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 11/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 8/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/DSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/VMTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 8/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 5/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
 4/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
 5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
 4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB82.76 0 82.91 0 82.76 18
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha85.04 0 83.91 0 83.911.15/1,410
3.1/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha87.55 2 86.79 2 88.796.03/7,36
4. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB102.41 2 104.41 0 104.4121.65/26,22
5.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec107.17 0 109.42 2 107.1724.41/29,51
6.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice106.96 2 104.36 4 108.3625.60/30,90

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor111.67 0 99.58 2 101.58 0
2. STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB113.32 0 116.05 4 113.3211.74/11,60
3. ŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB136.83 2 111.30 4 115.3013.72/13,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3