vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní slalom v Českém Vrbném

04.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Eva Zýková
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice63.07 0 62.95 4 63.07 87
2.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB64.25 0 64.87 2 64.251.18/1,979
3.3/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB69.51 0 67.31 0 67.314.24/6,775
4.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice69.59 0 72.01 4 69.596.52/10,371
5.1/DMŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha71.19 2 71.03 0 71.037.96/12,667
6.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB73.94 0 72.17 0 72.179.10/14,463
7. PODOBRYAEV Alexey  1978 0 RUS75.48 0 74.46 0 74.4611.39/18,10
8.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha72.66 2 76.96 56 74.6611.59/18,459
9.4/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim73.36 2 74.87 0 74.8711.80/18,755
10. BUKRINSKIY Sergey  1986 0 RUS78.50 0 75.29 0 75.2912.22/19,40
11.3/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy76.08 0 79.19 0 76.0813.01/20,651
12.4/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice74.75 2 79.00 50 76.7513.68/21,747
13.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB77.78 2 77.37 0 77.3714.30/22,743
14.5/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha79.19 0 82.52 2 79.1916.12/25,639
15. GROTOV Alex 1900 0 RUS80.94 0 82.78 0 80.9417.87/28,30
16.2/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha79.01 2 79.52 4 81.0117.94/28,435
17.4/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.81.51 4 79.21 2 81.2118.14/28,831
18.8/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy78.60 6 80.67 2 82.6719.60/31,127
19.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB84.17 4 83.76 0 83.7620.69/32,823
20.9/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.84.61 0 84.25 0 84.2521.18/33,619
21. ROMASHKIN Dmitry 1900 0 RUS84.31 0 85.43 2 84.3121.24/33,70
22.5/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha88.66 2 80.66 4 84.6621.59/34,215
23.6/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.83.80 2 87.47 2 85.8022.73/36,014
24.6/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha82.56 8 81.82 4 85.8222.75/36,113
25.11/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice86.74 0 90.83 2 86.7423.67/37,512
26.7/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.87.24 2 95.77 0 89.2426.17/41,511
27.10/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec89.36 0 0.00 999 89.3626.29/41,710
28.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha88.06 2 87.30 4 90.0626.99/42,89
29.14/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha88.32 2 98.44 0 90.3227.25/43,28
30.8/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life88.62 2 93.08 2 90.6227.55/43,77
31.10/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life93.42 0 91.39 0 91.3928.32/44,96
32.9/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice90.48 4 89.82 2 91.8228.75/45,65
33.13/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB94.75 0 92.63 4 94.7531.68/50,24
34.15/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha0.00 999 95.70 4 99.7036.63/58,13
35.5/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB99.42 2 96.88 4 100.8837.81/59,92
36.3/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB105.45 2 104.55 2 106.5543.48/68,91
37.4/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB107.95 2 114.73 0 109.9546.88/74,30
38. YHOKHOV Alexander 1900 0 RUS116.48 10 114.81 4 118.8155.74/88,40
39. PARFENOV Dmitriy 2002 0 RUS149.46 4 138.62 0 138.6275.55/119,80
40.6/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB138.86 54 133.82 112 192.86129.79/205,80
 5/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOTOVTSEV Andrey 1980 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GONCHAROV Alexey  1986 0 RUS0.00 999 0.00 999 999.00 0
 9/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/DSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 10/DMMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STACH Daniel 1988 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LENC Miroslav 1986 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 12/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
 16/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 11/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 8/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/DSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/VMTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 7/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
 6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 8/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 5/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
 4/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
 1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
 5/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
 4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
 2/U23HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3