O štít města Tábora + KP

10.05.2014   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23Bouzek Filip 1992 2 Sušice94.94 6 92.47 2 94.47 94
2.1/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz97.23 0 95.31 0 95.310.84/0,990
3.2/VMBoček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB99.45 0 98.88 0 98.884.41/4,786
4.3/VMTesař Robert 1972 3 SKVS ČB103.08 0 101.30 0 101.306.83/7,282
5.4/VMBáča Milan 1973 2 KK Brand101.50 0 100.10 2 101.507.03/7,478
6.1/Háša Michal 1981 3 Bechyně103.39 0 100.08 2 102.087.61/8,174
7.5/VMŠvehla Zdeněk 1976 Č,Kruml,102.81 0 102.12 4 102.818.34/8,870
8.1/ZSŠpalek Matěj 2000 2 Benátky105.75 8 101.08 2 103.088.61/9,166
9.1/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č,Kruml,104.22 0 105.26 2 104.229.75/10,362
10.2/VMachuta Zdeněk 1964 3 Kralupy104.78 0 102.37 8 104.7810.31/10,958
11.1/DMVybulka Jakub 1998 2 Kralupy105.12 4 103.84 4 107.8413.37/14,257
12.6/VMPazourek Pavel 1976 3 Bechyně112.21 0 108.47 0 108.4714.00/14,856
13.7/VMMilyán David 1974 3 L,Žatec112.22 6 107.48 2 109.4815.01/15,955
14.2/Jilma Martin 1989 3 L,Tábor115.56 2 106.28 4 110.2815.81/16,754
15.3/VChod Václav 1961 2 Blovice111.14 2 108.78 2 110.7816.31/17,353
16.2/DMZvolánek Filip 1999 3 Bechyně109.17 4 107.42 4 111.4216.95/17,952
17.4/VKloboučník Tomáš 1965 VS Tábor111.07 2 109.77 2 111.7717.30/18,351
18.2/ZSMilyán David 2001 3 L,Žatec110.08 2 109.12 6 112.0817.61/18,650
19.8/VMHron Robin 1979 3 Kralupy116.00 6 112.21 0 112.2117.74/18,849
20.9/VMHorák David 1976 2 SKŽižkov113.35 0 112.91 0 112.9118.44/19,548
21.3/DMŘáha Oldřich 1998 3 L,Žatec133.17 8 110.98 2 112.9818.51/19,647
22.1/VSWinter Eduard 1956 3 Jablonec119.22 4 113.53 0 113.5319.06/20,246
23.3/Prchlík Michal 1981 3 L,Tábor115.93 2 109.59 4 113.5919.12/20,245
24.2/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus115.11 0 118.43 2 115.1120.64/21,844
25.10/VMPazourek Jan 1973 3 Bechyně128.00 4 113.34 2 115.3420.87/22,143
26.4/Polívka Jan 1986 Blovice119.14 8 116.03 0 116.0321.56/22,842
27.3/ZSNesnídal Radek 2000 3 L,Žatec118.44 0 114.12 2 116.1221.65/22,941
28.11/VMFohl Ondřej 1979 3 Kralupy115.45 8 116.23 0 116.2321.76/23,040
29.4/DMVejvoda Vojtěch 1999 3 Rakovník111.98 104 112.47 4 116.4722.00/23,339
30.1/ZMKrál Adam 2003 3 USK Pha118.28 6 114.56 2 116.5622.09/23,438
31.5/VPalouda Tomáš 1969 3 Č,Kruml,123.26 6 116.12 2 118.1223.65/25,037
32.2/ZMHoral Vojtěch 2002 3 Horš,Týn116.00 8 114.24 4 118.2423.77/25,236
33.5/DMKuneš David 1998 Horš,Týn117.77 4 119.05 0 119.0524.58/26,035
34.4/ZSEliáš Ondřej 2000 3 USK Pha115.34 58 119.95 0 119.9525.48/27,034
35.12/VMWinter Tomáš 1979 3 Jablonec127.17 6 120.03 0 120.0325.56/27,133
36.3/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č,Kruml,126.14 0 121.03 0 121.0326.56/28,132
37.3/ZMMalý Filip 2002 3 KVSPísek113.31 12 118.03 4 122.0327.56/29,231
38.2/U23Matějka Jaroslav 1993 3 Ot,Strak118.31 4 129.09 6 122.3127.84/29,530
39.6/DMKytka Tomáš 1999 Č,Lípa113.48 54 118.76 4 122.7628.29/29,929
40.4/ZMWeisl Martin 2002 3 USK Pha121.61 10 120.94 2 122.9428.47/30,128
41.6/VSahula Martin 1968 3 Benátky125.61 8 118.97 4 122.9728.50/30,227
42.5/ZMKirchner David 2002 3 Dukla B,119.12 4 120.98 2 122.9828.51/30,226
43.5/Fleisig Daniel 1988 3 Roztoky125.50 2 119.79 4 123.7929.32/31,025
44.6/ZMVeverka Lukáš 2002 3 Benátky117.87 8 120.36 4 124.3629.89/31,624
45.7/ZMKlíma Vojtěch 2002 3 Č,Kruml,121.33 4 121.87 4 125.3330.86/32,723
46.6/Winter Jan 1982 3 Jablonec119.43 6 124.68 2 125.4330.96/32,822
47.5/ZSJakl Vincent 2001 3 USK Pha125.55 4 125.45 0 125.4530.98/32,821
48.4/VSDodal Jan 1953 3 Boh,Pha123.52 2 121.29 8 125.5231.05/32,920
49.13/VMKrejčí Hynek 1978 3 Roztoky124.39 4 123.80 2 125.8031.33/33,219
50.5/VSJilma Ivan 1957 3 L,Tábor126.74 6 123.51 4 127.5133.04/35,018
51.7/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník128.29 8 127.56 2 129.5635.09/37,117
52.6/ZSMajer Kryštof 2001 USK Pha126.99 10 123.80 6 129.8035.33/37,416
53.8/ZMŘíha Matyáš 2003 3 USK Pha0.00 999 126.91 4 130.9136.44/38,615
54.9/ZMPiskač Kryštof 2002 USK Pha121.33 10 134.02 6 131.3336.86/39,014
55.14/VMVaněk Martin 1971 3 VS Tábor124.20 8 128.27 10 132.2037.73/39,913
56.7/ZSKoudelka Tomáš 2000 Č,Kruml,127.10 6 126.81 6 132.8138.34/40,612
57.1/DSHabich Tomáš 1997 VS Tábor127.52 6 129.03 8 133.5239.05/41,311
58.15/VMPražák Radek 1972 3 L,Tábor133.70 0 143.58 10 133.7039.23/41,510
59.10/ZMTáborský Jan 2003 Horš,Týn133.85 8 132.07 2 134.0739.60/41,99
60.16/VMKotrba Tomáš 1977 L,Tábor137.25 0 130.59 4 134.5940.12/42,58
61.7/DMHouška Jan 1999 Č,Lípa130.51 6 133.11 2 135.1140.64/43,07
62.8/VŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek132.88 6 129.35 6 135.3540.88/43,36
63.11/ZMSahula Matěj 2003 3 Benátky125.65 10 128.43 8 135.6541.18/43,65
64.12/ZMStránský Daniel 2002 3 Benátky130.17 6 132.31 6 136.1741.70/44,14
65.13/ZMTesař Vojtěch 2002 SKVS ČB132.30 106 130.62 6 136.6242.15/44,63
66.9/VMacášek Josef 1961 Bechyně144.92 6 138.40 0 138.4043.93/46,52
67.14/ZMKadlec Filip 2003 USK Pha131.63 10 135.12 4 139.1244.65/47,31
68.15/ZMUrbánek Matyáš 2002 3 USK Pha131.44 8 0.00 999 139.4444.97/47,60
69.16/ZMStanovský Vojtěch 2002 SKVS ČB123.17 18 143.40 10 141.1746.70/49,40
70.8/ZSKlein Pavel 2001 Č,Kruml,132.22 66 131.42 12 143.4248.95/51,80
71.17/ZMPípal Zbyněk 2003 SKVS ČB149.77 6 143.35 4 147.3552.88/56,00
72.18/ZMZeman Matěj 2002 Kralupy135.39 20 140.27 10 150.2755.80/59,10
73.19/ZMŠedivý Jan 2003 SKVS ČB148.47 58 149.25 4 153.2558.78/62,20
74.8/DMKlampfl Tomáš 1999 Č,Kruml,151.95 24 148.11 6 154.1159.64/63,10
75.20/ZMDuřt Vojtěch 2003 USK Pha148.40 6 156.46 2 154.4059.93/63,40
76.9/DMMarek Aleš 1999 SKVS ČB151.51 8 145.97 10 155.9761.50/65,10
77.9/ZSPšenička Václav 2001 Rakovník147.80 20 154.40 4 158.4063.93/67,70
78.21/ZMŠereda Filip 2003 USK Pha166.56 56 160.54 4 164.5470.07/74,20
79.22/ZMČihovský Šimon 2003 SKVS ČB171.09 168 156.93 18 174.9380.46/85,20
80.23/ZMKašák Filip 2003 Kralupy152.73 54 155.58 104 206.73112.26/118,80
81.24/ZMHrňák Vojtěch 2002 Kralupy159.39 214 142.55 116 258.55164.08/173,70
82.25/ZMMareš Jakub 2003 Č,Kruml,150.80 112 160.45 168 262.80168.33/178,20
  Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Letko Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Zeman Jakub 2000 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Vondra Matouš 2003 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelka Samson 2002 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl