vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

O štít města Tábora

11.05.2014   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23Bouzek Filip 1992 2 Sušice96.84 6 93.09 0 93.09 81
2.1/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz95.74 0 94.92 0 94.921.83/2,077
3.2/VMBoček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.25 0 99.42 0 99.426.33/6,873
4.1/Háša Michal 1981 3 Bechyně104.35 0 104.13 0 104.1311.04/11,969
5.1/VMachuta Zdeněk 1964 3 Kralupy106.92 2 104.86 0 104.8611.77/12,665
6.2/Prchlík Michal 1981 3 L,Tábor108.14 0 106.47 0 106.4713.38/14,461
7.1/ZSŠpalek Matěj 2000 2 Benátky108.03 4 106.69 0 106.6913.60/14,657
8.1/DMVybulka Jakub 1998 2 Kralupy106.80 0 108.18 0 106.8013.71/14,753
9.2/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č,Kruml,107.35 0 105.58 4 107.3514.26/15,352
10.2/DMVejvoda Vojtěch 1999 3 Rakovník115.14 10 109.49 0 109.4916.40/17,651
11.3/Jilma Martin 1989 3 L,Tábor110.60 6 108.71 2 110.7117.62/18,950
12.3/VMŠvehla Zdeněk 1976 Č,Kruml,113.09 0 109.47 2 111.4718.38/19,749
13.4/VMPazourek Pavel 1976 3 Bechyně111.86 0 111.88 0 111.8618.77/20,248
14.3/VKloboučník Tomáš 1965 VS Tábor110.91 2 112.25 2 112.9119.82/21,347
15.3/DMZvolánek Filip 1999 3 Bechyně112.00 2 110.99 2 112.9919.90/21,446
16.4/DMŘáha Oldřich 1998 3 L,Žatec118.73 14 113.65 0 113.6520.56/22,145
17.2/ZSMilyán David 2001 3 L,Žatec116.58 4 112.29 2 114.2921.20/22,844
18.5/VMPazourek Jan 1973 3 Bechyně116.97 6 114.45 0 114.4521.36/22,943
19.6/VMHron Robin 1979 3 Kralupy121.09 2 112.70 2 114.7021.61/23,242
20.3/ZSNesnídal Radek 2000 3 L,Žatec119.08 0 113.46 2 115.4622.37/24,041
21.7/VMMilyán David 1974 3 L,Žatec114.75 6 113.79 2 115.7922.70/24,440
22.8/VMHorák David 1976 2 SKŽižkov116.43 0 115.20 6 116.4323.34/25,139
23.1/ZMKrál Adam 2003 3 USK Pha114.69 2 119.08 0 116.6923.60/25,438
24.4/ZSEliáš Ondřej 2000 3 USK Pha116.96 4 117.24 0 117.2424.15/25,937
25.1/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus121.71 2 116.87 2 118.8725.78/27,736
26.4/VSahula Martin 1968 3 Benátky126.28 2 116.92 2 118.9225.83/27,735
27.2/VSWinter Eduard 1956 3 Jablonec121.03 4 119.05 0 119.0525.96/27,934
28.5/VPalouda Tomáš 1969 3 Č,Kruml,121.14 0 120.44 0 120.4427.35/29,433
29.9/VMWinter Tomáš 1979 3 Jablonec121.82 0 123.81 100 121.8228.73/30,932
30.4/Winter Jan 1982 3 Jablonec122.25 2 120.84 2 122.8429.75/32,031
31.2/ZMKirchner David 2002 3 Dukla B,122.23 4 120.96 2 122.9629.87/32,130
32.5/DMKuneš David 1998 Horš,Týn129.81 6 121.69 2 123.6930.60/32,929
33.3/ZMVeverka Lukáš 2002 3 Benátky119.72 4 123.58 8 123.7230.63/32,928
34.10/VMFohl Ondřej 1979 3 Kralupy126.70 4 121.89 2 123.8930.80/33,127
35.5/ZSMajer Kryštof 2001 USK Pha129.42 4 122.70 2 124.7031.61/34,026
36.4/ZMMalý Filip 2002 3 KVSPísek121.86 4 121.62 4 125.6232.53/34,925
37.6/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník126.03 0 126.11 0 126.0332.94/35,424
38.2/U23Matějka Jaroslav 1993 3 Ot,Strak120.17 6 125.34 4 126.1733.08/35,523
39.3/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č,Kruml,129.21 0 126.58 0 126.5833.49/36,022
40.5/ZMSahula Matěj 2003 3 Benátky123.28 8 124.80 2 126.8033.71/36,221
41.6/ZSJakl Vincent 2001 3 USK Pha126.28 4 126.84 0 126.8433.75/36,320
42.5/Fleisig Daniel 1988 3 Roztoky128.48 6 125.39 2 127.3934.30/36,819
43.11/VMKrejčí Hynek 1978 3 Roztoky132.89 8 127.52 0 127.5234.43/37,018
44.6/ZMTáborský Jan 2003 Horš,Týn127.05 4 127.88 0 127.8834.79/37,417
45.7/ZMWeisl Martin 2002 3 USK Pha124.83 4 124.20 4 128.2035.11/37,716
46.8/ZMKadlec Filip 2003 USK Pha157.94 56 129.09 0 129.0936.00/38,715
47.1/DSHabich Tomáš 1997 VS Tábor130.81 4 129.22 0 129.2236.13/38,814
48.4/VSJilma Ivan 1957 3 L,Tábor125.65 4 129.26 0 129.2636.17/38,913
49.9/ZMUrbánek Matyáš 2002 3 USK Pha130.31 10 126.81 4 130.8137.72/40,512
50.10/ZMŘíha Matyáš 2003 3 USK Pha129.85 8 127.13 4 131.1338.04/40,911
51.11/ZMPiskač Kryštof 2002 USK Pha127.79 4 134.93 6 131.7938.70/41,610
52.12/ZMKlíma Vojtěch 2002 3 Č,Kruml,128.42 6 132.61 0 132.6139.52/42,59
53.6/DMHouška Jan 1999 Č,Lípa127.05 6 158.83 2 133.0539.96/42,98
54.12/VMKotrba Tomáš 1977 L,Tábor133.00 2 126.78 54 135.0041.91/45,07
55.13/ZMStanovský Vojtěch 2002 SKVS ČB129.75 6 131.41 56 135.7542.66/45,86
56.7/VŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek133.14 4 135.89 0 135.8942.80/46,05
57.13/VMPražák Radek 1972 3 L,Tábor142.25 6 134.34 2 136.3443.25/46,54
58.14/VMVaněk Martin 1971 3 VS Tábor133.79 4 130.14 8 137.7944.70/48,03
59.14/ZMDuřt Vojtěch 2003 USK Pha143.97 4 141.07 0 141.0747.98/51,52
60.15/ZMStránský Daniel 2002 3 Benátky151.19 56 140.32 2 142.3249.23/52,91
61.7/ZSKlein Pavel 2001 Č,Kruml,144.57 14 135.08 8 143.0849.99/53,70
62.16/ZMZeman Matěj 2002 Kralupy158.61 10 143.17 0 143.1750.08/53,80
63.17/ZMKoudelka Samson 2002 Č,Kruml,137.42 54 136.30 10 146.3053.21/57,20
64.18/ZMPípal Zbyněk 2003 SKVS ČB152.39 2 145.35 2 147.3554.26/58,30
65.7/DMMarek Aleš 1999 SKVS ČB147.77 2 155.92 6 149.7756.68/60,90
66.8/ZSPšenička Václav 2001 Rakovník155.03 12 151.21 0 151.2158.12/62,40
67.19/ZMŠedivý Jan 2003 SKVS ČB151.44 50 152.64 2 154.6461.55/66,10
68.20/ZMKašák Filip 2003 Kralupy156.45 58 152.70 2 154.7061.61/66,20
69.8/DMKlampfl Tomáš 1999 Č,Kruml,161.78 8 152.17 10 162.1769.08/74,20
70.21/ZMHrňák Vojtěch 2002 Kralupy160.40 62 161.09 14 175.0982.00/88,10
71.22/ZMŠereda Filip 2003 USK Pha166.53 10 174.22 56 176.5383.44/89,60
72.23/ZMMareš Jakub 2003 Č,Kruml,145.73 128 171.60 14 185.6092.51/99,40
  Báča Milan 1973 2 KK Brand0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Filipi Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Chod Václav 1961 2 Blovice0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Tesař Robert 1972 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Letko Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Dodal Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Horal Vojtěch 2002 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Polívka Jan 1986 Blovice0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kytka Tomáš 1999 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Zeman Jakub 2000 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Koudelka Tomáš 2000 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Čihovský Šimon 2003 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Vondra Matouš 2003 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Tesař Vojtěch 2002 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Macášek Josef 1961 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3