vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Slalom v Kroměříži

10.05.2014  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.99.00 0 100.80 2 99.00 11
2.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná114.30 0 107.10 0 107.108.10/8,27
3.2/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.111.30 4 109.60 6 115.3016.30/16,56
4.2/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž111.50 56 114.00 2 116.0017.00/17,25
5.1/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.120.30 6 118.80 0 118.8019.80/20,04
6.3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk120.40 10 118.00 56 130.4031.40/31,73
7.2/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk140.20 4 127.60 4 131.6032.60/32,92
8.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc131.90 4 137.80 2 135.9036.90/37,31
9.4/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk146.60 6 129.40 10 139.4040.40/40,80
10.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc139.50 0 141.10 2 139.5040.50/40,90
11.3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc185.50 8 163.40 8 171.4072.40/73,10
12.4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc203.30 154 269.60 4 273.60174.60/176,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník98.00 2 100.40 2 100.00 27
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh101.10 0 100.50 2 101.101.10/1,123
3.1/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava103.30 2 105.00 2 105.305.30/5,319
4.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž106.50 0 124.00 4 106.506.50/6,515
5.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava106.00 2 106.60 0 106.606.60/6,611
6.1/ZSDZURENDOVÁ Katarína 2000 3 Bratislava108.60 2 129.80 10 110.6010.60/10,60
7.2/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí115.60 4 109.40 2 111.4011.40/11,410
8.1/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí109.60 6 109.70 2 111.7011.70/11,79
9.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc113.00 2 112.90 0 112.9012.90/12,98
10.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž123.40 2 112.10 2 114.1014.10/14,17
11.4/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava100.20 50 112.70 6 118.7018.70/18,76
12.5/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí119.50 4 121.80 0 121.8021.80/21,85
13. MAIKRANZOVÁ Kateřina 1990 0 Tech.Pha122.90 2 122.20 8 124.9024.90/24,94
14.2/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná129.20 54 127.60 2 129.6029.60/29,63
15.6/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc126.10 4 127.40 4 130.1030.10/30,12
16.7/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí136.00 0 124.20 54 136.0036.00/36,01
17.8/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 3 Bratislava136.40 2 130.30 6 136.3036.30/36,30
18.3/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava140.70 2 143.20 52 142.7042.70/42,70
19.9/ZMĎURECOVÁ Mahuliena 2002 3 Bratislava171.80 2 148.60 0 148.6048.60/48,60
20.10/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava144.20 102 150.30 4 154.3054.30/54,30
21.4/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž137.30 158 164.00 10 174.0074.00/74,00
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
127.00 2 142.00 8 129.00 11
2.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára
SNOPEK Vladimír
2000
2001
Kroměříž
Kroměříž
138.10 12 154.80 8 150.1021.10/16,47
3.1/ZMTŮMOVÁ Natálie
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
2 SKVeselí
SKVeselí
180.70 54 150.40 2 152.4023.40/18,13
4.1/DMBEKOVÁ Kateřina
HOROVÁ Klára
2002
1998
3 KK Opava
KK Opava
169.70 102 170.90 6 176.9047.90/37,12
5.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
142.70 60 156.60 110 202.7073.70/57,11
6.3/ZSPROCHÁZKA Vojtěch
LÁTAL Filip
2002
2001
Olomouc
Olomouc
248.00 8 221.40 12 233.40104.40/80,90
7.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
224.50 156 0.00 999 380.50251.50/195,00
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava84.20 0 83.80 0 83.80 56
2. HÁJEK Michal 1986 3 Ostrava87.50 0 84.50 0 84.500.70/0,852
3. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž91.70 2 91.00 2 93.009.20/11,048
4.1/VHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava100.60 2 95.70 0 95.7011.90/14,244
5.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž100.00 0 96.40 0 96.4012.60/15,040
6.3/VMAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava98.00 0 92.60 4 96.6012.80/15,336
7.4/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž95.90 2 94.80 2 96.8013.00/15,532
7.1/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná100.00 4 96.80 0 96.8013.00/15,528
9. ČEVORA Lukáš 1988 0 Kroměříž99.20 0 98.00 0 98.0014.20/16,924
10. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí99.40 2 97.10 2 99.1015.30/18,323
11.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh100.30 2 97.20 2 99.2015.40/18,422
12. MINKS Tomáš 1980 0 Kroměříž100.10 0 105.80 4 100.1016.30/19,521
13.1/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník100.20 0 102.30 2 100.2016.40/19,620
14. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž103.70 54 101.00 2 103.0019.20/22,919
15. DAMBORSKÝ Libor 1982 0 Kroměříž105.60 2 101.20 4 105.2021.40/25,518
16.1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.108.00 2 106.00 2 108.0024.20/28,917
17.2/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí106.90 2 108.60 2 108.9025.10/30,016
18.3/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná107.60 6 108.80 2 110.8027.00/32,215
19.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno132.10 4 112.20 0 112.2028.40/33,914
20.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná109.90 4 109.90 4 113.9030.10/35,913
21.2/ZMPETROVAJ Matúš 2002 3 Bratislava123.10 0 115.20 0 115.2031.40/37,50
22.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc116.50 0 117.30 0 116.5032.70/39,012
23.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno113.10 8 112.60 4 116.6032.80/39,111
24.3/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž118.10 0 115.80 2 117.8034.00/40,610
25.4/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc141.10 52 116.40 2 118.4034.60/41,39
26.1/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž114.90 4 116.00 6 118.9035.10/41,98
27.5/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc117.00 4 120.70 10 121.0037.20/44,47
28.5/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž116.00 58 117.30 6 123.3039.50/47,16
29.6/ZMBURAN Ilja 2003 3 Bratislava129.10 100 124.60 0 124.6040.80/48,70
30.7/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc157.50 2 125.50 0 125.5041.70/49,85
31.8/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk124.50 2 123.10 4 126.5042.70/51,04
32.9/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí127.90 2 137.80 102 129.9046.10/55,03
33.4/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž135.20 0 181.30 2 135.2051.40/61,32
34.10/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc137.60 0 137.70 2 137.6053.80/64,21
35.5/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc145.00 6 150.40 2 151.0067.20/80,20
36.11/ZMČERVENKA Fedor 2002 3 Bratislava155.60 6 151.70 2 153.7069.90/83,40
37.6/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk148.60 8 153.20 6 156.6072.80/86,90
38.12/ZMKUBINEC Filip 2002 3 Bratislava154.60 6 139.60 52 160.6076.80/91,60
39.13/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc168.40 2 186.70 2 170.4086.60/103,30
40.7/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk119.40 158 136.40 56 192.40108.60/129,60
41.14/ZMMALATSCHEK Matej 2002 3 Bratislava168.70 52 189.10 6 195.10111.30/132,80
42.15/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc150.80 204 130.00 104 234.00150.20/179,20
43.8/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk221.10 160 179.30 58 237.30153.50/183,20
44.1/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc154.80 104 127.20 208 258.80175.00/208,80
45.6/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk138.40 160 113.40 156 269.40185.60/221,50
46.16/ZMBURŠÍK Matej 2003 0 Bratislava168.60 104 167.80 108 272.60188.80/225,30
47.17/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí0.00 999 153.80 208 361.80278.00/331,70
48.18/ZMNOVÁK Matěj 2003 0 KK Opava150.30 306 150.50 308 456.30372.50/444,50
  ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LONÍK Matěj 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc143.80 2 0.00 999 145.80 2
2.1/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž150.90 4 138.60 8 146.600.80/0,51
3.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí165.40 6 179.50 8 171.4025.60/17,60
4.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc227.20 102 174.60 4 178.6032.80/22,50
  BAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc147.50 4 129.80 0 129.80 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc130.20 0 130.40 0 130.200.40/0,30
3.2/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava153.80 2 138.40 6 144.4014.60/11,20
4.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc172.20 4 148.50 4 152.5022.70/17,50
5.3/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž136.70 56 157.00 4 161.0031.20/24,00
6.4/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc168.10 8 161.00 4 165.0035.20/27,10
7.5/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc187.60 50 186.70 4 190.7060.90/46,90
8.6/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk149.40 54 146.40 50 196.4066.60/51,30
9.7/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc155.80 256 151.20 64 215.2085.40/65,80
10.8/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc158.60 150 161.60 54 215.6085.80/66,10
11.3/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc155.30 152 156.10 204 307.30177.50/136,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3