vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Kroměříži

10.05.2014  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:47,50 01:49,40 01:47,50 12
2.1/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk02:05,80 02:03,30 02:03,3015.80/14,74
3.2/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.02:08,50 02:06,00 02:06,0018.50/17,23
4.3/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.02:10,70 02:09,40 02:09,4021.90/20,42
5.4/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk02:20,10 00:00,00 02:20,1032.60/30,31
6.1/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk02:24,20 02:25,90 02:24,2036.70/34,10
7. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž02:38,50 00:00,00 02:38,5051.00/47,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník01:48,20 01:52,00 01:48,20 14
2.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:55,50 01:59,20 01:55,507.30/6,710
3.1/ZSDZURENDOVÁ Katarína 2000 3 Bratislava01:58,80 02:00,50 01:58,8010.60/9,80
4.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí02:00,10 02:04,70 02:00,1011.90/11,06
5.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž02:00,80 02:01,20 02:00,8012.60/11,65
6.3/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí02:03,80 02:02,70 02:02,7014.50/13,44
7.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc02:08,80 02:05,50 02:05,5017.30/16,03
8.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí02:08,70 02:05,90 02:05,9017.70/16,42
9.4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc02:11,10 02:08,30 02:08,3020.10/18,61
10.4/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž02:09,40 02:08,40 02:08,4020.20/18,70
11.5/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 3 Bratislava02:09,60 02:12,80 02:09,6021.40/19,80
12.2/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná02:10,20 02:11,40 02:10,2022.00/20,30
13.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí02:11,50 02:11,50 02:11,5023.30/21,50
14.7/ZMĎURECOVÁ Mahuliena 2002 3 Bratislava02:20,40 02:16,50 02:16,5028.30/26,20
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
  BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:59,00 02:01,30 01:59,00 2
2.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:11,20 02:19,70 02:11,2012.20/10,31
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
  TŮMOVÁ Natálie
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
SKVeselí
SKVeselí
00:00,00 00:00,00 59:59,99 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí01:34,50 01:31,80 01:31,80 32
2. ČEVORA Lukáš 1988 2 Kroměříž01:40,30 00:00,00 01:40,308.50/9,328
3. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:40,70 01:47,80 01:40,708.90/9,724
4.1/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:45,80 01:44,60 01:44,6012.80/13,920
5.2/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno01:49,70 01:50,40 01:49,7017.90/19,516
6. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:50,50 01:51,40 01:50,5018.70/20,415
7.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž01:52,20 00:00,00 01:52,2020.40/22,214
8.3/DSŠVUB Jakub 1996 0 VS Desná01:52,30 01:55,40 01:52,3020.50/22,313
9.4/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná00:00,00 01:54,50 01:54,5022.70/24,712
10.1/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí02:01,00 02:01,50 02:01,0029.20/31,811
11.1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc02:05,70 02:02,30 02:02,3030.50/33,210
12.2/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž02:03,00 02:03,60 02:03,0031.20/34,09
13.3/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc02:06,80 02:03,50 02:03,5031.70/34,50
14.2/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno02:04,90 02:03,60 02:03,6031.80/34,68
15.4/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc02:06,00 02:04,20 02:04,2032.40/35,37
16.3/ZMPETROVAJ Matúš 2002 3 Bratislava02:08,40 02:05,00 02:05,0033.20/36,20
17.5/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž02:08,80 02:05,40 02:05,4033.60/36,66
18.4/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí02:11,00 02:08,00 02:08,0036.20/39,45
19.5/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc02:10,20 02:08,60 02:08,6036.80/40,14
20.6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc02:09,10 02:10,80 02:09,1037.30/40,63
20.7/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc02:13,00 02:09,10 02:09,1037.30/40,62
22.8/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc02:14,20 02:12,00 02:12,0040.20/43,81
23.9/ZMBURAN Ilja 2003 3 Bratislava02:18,60 02:13,30 02:13,3041.50/45,20
24.10/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk02:24,60 02:15,70 02:15,7043.90/47,80
25.11/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc02:16,00 02:17,10 02:16,0044.20/48,10
26.12/ZMMALATSCHEK Matej 2002 3 Bratislava02:17,20 02:19,30 02:17,2045.40/49,50
27.13/ZMBURŠÍK Matej 2003 0 Bratislava02:20,70 02:20,80 02:20,7048.90/53,30
28.14/ZMČERVENKA Fedor 2002 3 Bratislava02:24,40 02:21,00 02:21,0049.20/53,60
29.15/ZMKUBINEC Filip 2002 3 Bratislava02:24,80 02:22,20 02:22,2050.40/54,90
29.16/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc02:34,50 02:22,20 02:22,2050.40/54,90
31.6/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk02:28,50 02:25,80 02:25,8054.00/58,80
32.7/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk02:31,60 02:33,70 02:31,6059.80/65,10
  LONÍK Matěj 2001 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
 5/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
  DAMBORSKÝ Libor 1982 0 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3