vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

JUNIOR SLALOM WORLD CHAMPIONSHIP

27.07.2008   USD Roudnice
ředitel:   vrchní rozhodčí:
absolutní pořadí    

kategorie C1M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TASIADIS Sideris   GER97.92 0 98.46 0 196.38  -
2. TENG Zhiqiang   CHN99.83 0 100.34 0 200.17 3.79/1,9-
3. FUNK Alexander   GER102.43 2 102.92 0 207.35 10.97/5,6-
4. ZUPAN Jernej   SLO103.13 2 102.28 0 207.41 11.03/5,6-
5. SCHOLZ Christian   GER104.61 0 103.23 0 207.84 11.46/5,8-
6. MARINIC Matija   CRO104.91 2 100.72 2 209.63 13.25/6,7-
7. BERCIC Anze   SLO106.24 0 103.39 4 213.63 17.25/8,8-
8. SHU Jianming   CHN105.21 0 108.48 0 213.69 17.31/8,8-
9. SMEDLEY Cameron   CAN104.56 0 106.72 4 215.28 18.90/9,6-
10. NIEC Arkadiusz   POL105.11 0 116.05 2 223.16 26.78/13,6-
  GAJARSKY Patrik   SVK102.99 4 0.00 0  -
  HODSON Ethan   AUS107.64 0 0.00 0  -
  MOREAUX Jeremy   FRA107.44 2 0.00 0  -
  SAYFIEV Ruslan   RUS110.00 0 0.00 0  -
  BOBROWSKI Konrad   POL108.16 2 0.00 0  -
  HERINK Jiří   CZE111.04 0 0.00 0  -
  POMEROY Spencer   CAN107.41 4 0.00 0  -
  IURCHENKO Roman   UKR112.52 0 0.00 0  -
  KOWALCZYK Albert   POL113.13 0 0.00 0  -
  POCARD Alexandre   FRA109.55 4 0.00 0  -
  ŘÍHA Martin   CZE112.49 2 0.00 0  -
  BADURA Jergus   SVK112.50 2 0.00 0  -
  MEZALS Matiss   LAT115.39 0 0.00 0  -
  LENARCIC Jure   SLO113.54 2 0.00 0  -
  BIAZZIZO Marc   FRA115.70 0 0.00 0  -
  COLAZINGARI Roberto   ITA117.59 4 0.00 0  -
  HINTON Tyler   USA114.25 8 0.00 0  -
  BATTISTUTTA Marco   ITA123.52 0 0.00 0  -
  JORDÁN František   CZE121.65 2 0.00 0  -
  HIGGINS Shaun   NZL117.76 12 0.00 0  -
  YAKIMISHIN Oleg   UKR128.64 4 0.00 0  -
  CACCHIONI Giordano   ITA138.24 0 0.00 0  -
  TATCHELL George   GBR140.18 2 0.00 0  -
  MUKHGALEEV Mikhail   RUS111.07 50 0.00 0  -
  YANG Hongzhong   CHN119.80 54 0.00 0  -
  MANTAS Ioannis   GRE124.21 52 0.00 0  -
  PEREZ David   ESP125.44 56 0.00 0  -
  SASAKI Shota   JPN178.22 4 0.00 0  -
  JASEK Martin   SVK145.85 54 0.00 0  -
  POTVIN-BERNAL Julian   CAN109.08 100 0.00 0  -

kategorie K1W   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TERCELJ Eva   SLO107.05 2 109.14 2 220.19  -
2. HORN Stefanie   GER109.58 2 111.14 0 222.72 2.53/1,1-
3. KUDĚJOVÁ Kateřina   CZE114.05 2 106.71 0 222.76 2.57/1,2-
4. ZOU Yingying   CHN109.58 2 111.63 0 223.21 3.02/1,4-
5. VOJTOVÁ Veronika   CZE114.30 0 114.85 2 231.15 10.96/5,0-
6. INGIER Anna   POL113.92 0 116.24 2 232.16 11.97/5,4-
7. FUNK Ricarda   GER107.96 6 119.28 4 237.24 17.05/7,7-
8. BUSTOVÁ Anna   CZE121.29 2 113.99 0 237.28 17.09/7,8-
9. RODRIGUEZ Meritxell   ESP119.09 4 116.93 0 240.02 19.83/9,0-
10. SLOTINA Ulyana   RUS112.01 2 136.04 6 256.05 35.86/16,3-
  GIAI PRON Clara   ITA121.71 2 0.00 0  -
  QUEEN Caroline   USA118.43 6 0.00 0  -
  KIMBERLEY Claire   GBR121.51 4 0.00 0  -
  SUBIDO Jessica   USA119.84 6 0.00 0  -
  MANGIN Estelle   FRA126.46 2 0.00 0  -
  JERABEK Anna   AUT125.66 4 0.00 0  -
  WOODCOCK Emily   GBR126.25 4 0.00 0  -
  VAN WIJK Katrina   CAN128.53 2 0.00 0  -
  SVARCS Antra   AUS128.54 2 0.00 0  -
  KURGANOVA Tetiana   UKR127.95 4 0.00 0  -
  PORTENIER Miriam   SUI131.34 2 0.00 0  -
  LOGAN Ashleigh   AUS130.18 4 0.00 0  -
  HRIVIKOVA Eva   SVK132.93 2 0.00 0  -
  NICHOLAS Ella   COK132.96 2 0.00 0  -
  JONES Natasha   AUS136.12 2 0.00 0  -
  POLEZHAEVA Svetlana   KAZ136.35 2 0.00 0  -
  SLAPSAK Nina   SLO137.74 2 0.00 0  -
  MUKHGALEEVA Polina   RUS137.99 2 0.00 0  -
  ROSENTRETER Anne   GER141.37 6 0.00 0  -
  US Viktoriya   UKR145.68 4 0.00 0  -
  YAZAWA Aki   JPN156.44 2 0.00 0  -
  WHITEHEAD Nikki   NZL158.78 2 0.00 0  -
  DOBROTVORSKA Viktori   UKR160.24 6 0.00 0  -
  MARTIN Lea   FRA131.96 50 0.00 0  -
  DOMAJNKO Dora   SLO132.65 52 0.00 0  -
  SOLODOVNIKOVA Elena   RUS172.27 54 0.00 0  -
  POLACZYK Iwona   POL128.54 102 0.00 0  -
  NEVARILOVA Kristina   SVK138.55 106 0.00 0  -
  MATSUZAKI Yui   JPN156.50 152 0.00 0  -
  LATHAM Bethan   GBR0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALCIN Martin   SVK96.09 0 97.84 0 193.93  -
2. ALBREHT Martin   SLO97.04 0 97.15 0 194.19 0.26/0,1-
3. RENIA Benjamin   FRA96.09 0 97.03 2 195.12 1.19/0,6-
4. MASLAŇÁK Tomáš   CZE96.77 2 95.17 2 195.94 2.01/1,0-
5. XIAN Jinbin   CHN96.79 2 96.02 2 196.81 2.88/1,5-
6. HITZ Sebastian   GER96.91 0 100.15 2 199.06 5.13/2,6-
7. POLACZYK Rafal   POL97.25 2 100.36 4 203.61 9.68/5,0-
8. DOUGOUD Martin   SUI100.21 0 103.64 0 203.85 9.92/5,1-
9. OHRSTROM Isak   SWE99.85 0 103.31 2 205.16 11.23/5,8-
10. PUZANOV Kirill   RUS99.23 0 104.05 2 205.28 11.35/5,9-
  KASTELIC Janez   SLO100.35 0 0.00 0  -
  BRADY Thomas   GBR100.61 0 0.00 0  -
  DIEZ-CANEDO Alberto   ESP98.67 2 0.00 0  -
  COLOBER Vivien   FRA99.45 2 0.00 0  -
  DE GENNARO Giovanni   ITA99.57 2 0.00 0  -
  DUPAL Jiří   CZE97.75 4 0.00 0  -
  BARTA Michal   SVK99.92 2 0.00 0  -
  EYGEL Pavel   RUS101.11 2 0.00 0  -
  JABLANSCEK Ales   SLO101.50 2 0.00 0  -
  ST-AUBIN MIGNEAULT   CAN103.89 0 0.00 0  -
  DIEZ Ekhi   ESP103.99 0 0.00 0  -
  TUNKA Ondřej   CZE98.96 6 0.00 0  -
  WERRO Lukas   SUI101.16 4 0.00 0  -
  HERMANS Maarten   NED105.30 0 0.00 0  -
  POLCHLOPEK Chrystian   POL99.95 6 0.00 0  -
  GIBB Callum   NZL106.15 0 0.00 0  -
  KORPACHYEV Denis   RUS106.38 0 0.00 0  -
  ADACHI Kazuya   JPN104.67 4 0.00 0  -
  FRANKLIN Zach   GBR104.52 6 0.00 0  -
  SMOLEN Michal   USA107.05 4 0.00 0  -
  IVALDI Zeno   ITA108.50 4 0.00 0  -
  KREMSLEHNER Konst.   AUT113.79 0 0.00 0  -
  TSVYET Igor   UKR116.13 0 0.00 0  -
  PASIUT Michal   POL118.39 0 0.00 0  -
  ROSSET Thomas   FRA99.21 50 0.00 0  -
  NEUMANN Malte   GER102.23 50 0.00 0  -
  COLAZINGARI Luca   ITA113.47 52 0.00 0  -
  KIPPIN Joshua   AUS110.97 106 0.00 0  -
  CROFT Joseph   AUS117.05 106 0.00 0  -
  BLANCHETTE Jean-Pat.   CAN135.88 100 0.00 0  -

kategorie C2M   s+f

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
  CZE
CZE
114.37 2 111.36 2 229.73  -
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
  CZE
CZE
109.97 0 116.04 4 230.01 0.28/0,1-
3. BRZEZINSKI Patryk
CHLEBEK Dariusz
  POL
POL
115.81 4 117.81 0 237.62 7.89/3,4-
4. GERDES Holger
ECKERT Jan-Phillip
  GER
GER
118.31 0 119.02 2 239.33 9.60/4,2-
5. PASIUT Wojciech
GONDEK Kacper
  POL
POL
125.62 0 120.45 2 248.07 18.34/8,0-
6. ZHU Yi
WANG Xu
  CHN
CHN
123.42 8 120.05 10 261.47 31.74/13,8-
7. LE GOVIC
Yann LE NECHET Fabien
  FRA
FRA
122.44 2 134.37 6 264.81 35.08/15,3-
8. DAVIES Rhys
Mared. LISTER Matthew James
  GBR
GBR
126.19 2 132.97 4 265.16 35.43/15,4-
9. BECKER Thomas
BEHLING Robert
  GER
GER
110.29 0 111.71 52 274.00 44.27/19,3-
10. POPARDA Andrzej
GONDEK Kamil
  POL
POL
113.99 0 117.18 56 287.17 57.44/25,0-
  SUSLOV Alexej
KROMER Alexandr
  RUS
RUS
132.22 2 0.00 0  -
  LESJAK Jernej
BABNIK Gasper
  SLO
SLO
141.04 4 0.00 0  -
  AUERBACH Simon
SCHUBERT Florian
  GER
GER
117.81 52 0.00 0  -
  HORILCHANYY Serhiy
KYRYLIUK Vadym
  UKR
UKR
175.22 4 0.00 0  -
  KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
  CZE
CZE
129.49 50 0.00 0  -
  HACQUART Marc
Antoin LANG Valentin
  FRA
FRA
127.93 52 0.00 0  -
  USHAKOV Artem
USHAKOV Anton
  RUS
RUS
130.55 56 0.00 0  -
  STRUKELJ Matic
POLJANEC Matej
  SLO
SLO
154.01 50 0.00 0  -
  DANEK Matus
OSADSKY Radoslav
  SVK
SVK
152.04 54 0.00 0  -
  HVALA Tilen
RUSJAN Nejc
  SLO
SLO
156.28 106 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3