3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

17.05.2014   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Han Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha91.77 0 88.99 0 88.99 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha92.14 2 91.49 0 91.492.50/2,868
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec93.34 2 91.68 0 91.682.69/3,062
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.93.10 2 92.16 0 92.163.17/3,657
5. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha97.48 2 92.73 0 92.733.74/4,253
6. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.13 2 92.95 0 92.953.96/4,449
7. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.93.65 2 91.54 2 93.544.55/5,146
8. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc95.30 2 94.11 0 94.115.12/5,843
9. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha91.34 4 0.00 999 999.00 37
10. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.29 2 0.00 999 999.00 37
11. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.98 4 95.27 2 97.278.28/9,335
12. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha96.52 4 95.45 2 97.458.46/9,533
13. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB103.14 52 98.01 2 100.0111.02/12,431
14. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice96.36 4 90.60 208 100.3611.37/12,829
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus113.17 4 98.48 2 100.4811.49/12,927
16. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha100.51 0 102.15 4 100.5111.52/12,925
17. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc99.78 2 97.56 4 101.5612.57/14,123
18. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha99.79 2 98.34 56 101.7912.80/14,421
19. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.97.02 6 100.51 2 102.5113.52/15,219
20. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava104.65 54 98.60 4 102.6013.61/15,317
21. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha102.62 0 103.76 56 102.6213.63/15,315
22. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava98.68 4 106.84 62 102.6813.69/15,414
23. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy101.24 2 99.48 8 103.2414.25/16,013
24. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc100.74 8 99.62 4 103.6214.63/16,412
25. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.81 0 109.02 12 103.8114.82/16,711
26. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava103.98 0 122.78 2 103.9814.99/16,810
27. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB101.19 4 109.03 52 105.1916.20/18,29
28. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy107.52 2 103.98 2 105.9816.99/19,18
29. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec105.63 200 100.58 6 106.5817.59/19,87
30. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha105.26 2 104.65 2 106.6517.66/19,86
31. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh115.50 6 106.57 2 108.5719.58/22,05
32. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.106.99 2 103.21 302 108.9920.00/22,54
33. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice105.15 4 110.71 14 109.1520.16/22,73
34. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.08 6 105.05 8 110.0821.09/23,72
35. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha106.70 4 106.85 10 110.7021.71/24,41
36. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha106.48 6 105.36 6 111.3622.37/25,10
37. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod105.45 6 108.88 12 111.4522.46/25,20
38. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha117.00 54 109.84 4 113.8424.85/27,90
39. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov106.60 10 122.00 106 116.6027.61/31,00
40. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB117.25 4 112.12 10 121.2532.26/36,30
41. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa115.47 6 111.47 106 121.4732.48/36,50
42. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha114.85 60 108.52 14 122.5233.53/37,70
43. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava124.70 8 118.68 6 124.6835.69/40,10
44. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha103.50 54 102.52 104 157.5068.51/77,00
45. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno107.77 58 110.64 64 165.7776.78/86,30
46. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl