vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Chrudimce

22.05.2014   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.11:20,70 48
2. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.11:25,304.60/0,740
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto11:25,404.70/0,732
4. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.11:28,908.20/1,224
5. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto11:35,6014.90/2,216
6. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.11:36,8016.10/2,48
7. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.11:45,8025.10/3,74
8. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.13:05,30104.60/15,43
9. HEJHAL Luděk 1996 3 Vys.Mýto13:08,20107.50/15,82
10. ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.13:22,20121.50/17,81

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:04,30 20
2.1/DSHEJHAL Luděk
JUNEK Matyáš
1996
1997
Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:10,70186.40/28,112
3. ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
14:12,50188.20/28,34
4. RUFFER Matěj
NOVÁK Kuba
1999
2001
3 Pardub.
Pardub.
14:18,30194.00/29,23
5. VENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:20,20195.90/29,52
6. UNCAJTÍK Lukáš
LANDSMANOVÁ Lucie
1984
2002
M Pardub.
Pardub.
14:20,40196.10/29,51
7. HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:58,90234.60/35,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠŤASTNÝ Jan 1970 0 Pardub.10:20,00 12
2. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.11:25,9065.90/10,68
3. VRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.11:30,2070.20/11,37
4. NOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.11:45,3085.30/13,86
5. JUNEK Matyáš 1997 0 Vys.Mýto12:35,60135.60/21,95
6. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto12:45,80145.80/23,54
7. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto12:46,90146.90/23,73
8. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto12:58,30158.30/25,52
9. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto14:06,30226.30/36,51
10. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto14:12,50232.50/37,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3