vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech

24.05.2014   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:08,78 01:05,52 01:05,52 60/143/0
2.2/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:06,05 00:00,00 01:06,050.53/0,853/131/0
3. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:08,43 01:06,65 01:06,651.13/1,747/119/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:06,73 01:07,11 01:06,731.21/1,842/107/0
5.3/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.01:07,64 01:07,08 01:07,081.56/2,438/95/0
6.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:07,45 00:00,00 01:07,451.93/2,934/83/0
7.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:09,82 01:08,12 01:08,122.60/4,031/0/83
8.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:09,05 01:08,64 01:08,643.12/4,828/71/0
9.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:10,16 01:11,94 01:10,164.64/7,125/0/71
10.5/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:10,32 01:16,14 01:10,324.80/7,322/59/0
11. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:12,50 01:10,65 01:10,655.13/7,820/47/0
12.6/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK00:00,00 01:10,80 01:10,805.28/8,118/0/59
13.3/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:14,37 01:10,88 01:10,885.36/8,216/35/0
14. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:11,02 01:20,67 01:11,025.50/8,414/0/47
15.7/U23JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto01:30,70 01:11,06 01:11,065.54/8,512/29/0
16. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel01:12,03 01:12,06 01:12,036.51/9,910/0/35
17.4/VMČAMEK Petr 1977 1 Litovel01:14,04 01:13,02 01:13,027.50/11,49/0/23
18.8/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha01:19,09 01:13,17 01:13,177.65/11,78/23/0
19. CHOD David 1982 2 Blovice01:13,98 01:13,45 01:13,457.93/12,17/17/0
20.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:15,63 01:14,27 01:14,278.75/13,46/0/11
21.2/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:19,84 01:14,85 01:14,859.33/14,25/0/5
22.3/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:14,88 01:14,91 01:14,889.36/14,34/0/4
23.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:18,21 01:15,28 01:15,289.76/14,93/11/0
24. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:18,59 01:17,27 01:17,2711.75/17,92/5/0
25.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:22,84 01:18,22 01:18,2212.70/19,41/4/0
26.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 0 KK Brno01:28,25 01:22,64 01:22,6417.12/26,10/0/3
27.4/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:27,24 01:22,87 01:22,8717.35/26,50/0/2
28.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:33,08 01:26,39 01:26,3920.87/31,90/3/0
29.5/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.01:31,83 01:28,09 01:28,0922.57/34,40/0/1
30.2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.02:05,88 01:29,30 01:29,3023.78/36,30/2/0
31.6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.00:00,00 01:33,75 01:33,7528.23/43,10/1/0
32.7/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk00:00,00 02:08,60 02:08,6063.08/96,30/0/0
33.8/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel02:20,20 00:00,00 02:20,2074.68/114,00/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:10,64 01:07,17 01:07,17 60/90/0
2.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:11,60 01:07,38 01:07,380.21/0,353/0/73
3.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno01:08,04 01:07,75 01:07,750.58/0,947/0/61
4.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:09,63 01:08,56 01:08,561.39/2,142/78/0
5.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.01:09,10 01:09,72 01:09,101.93/2,938/66/0
6.2/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:10,34 01:10,92 01:10,343.17/4,734/54/0
7.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:12,93 01:11,69 01:11,694.52/6,731/0/49
8.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:13,71 01:12,05 01:12,054.88/7,328/0/37
9.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:14,34 01:12,87 01:12,875.70/8,525/0/25
10.4/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:16,81 01:13,56 01:13,566.40/9,522/0/19
11. HÁKOVÁ Jitka 1980 2 Boh.Pha01:15,44 01:14,95 01:14,957.78/11,620/42/0
12. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice01:15,19 01:15,59 01:15,198.02/11,918/30/0
13.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.01:26,96 01:17,93 01:17,9310.76/16,016/18/0
14.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel01:18,04 01:19,95 01:18,0410.87/16,214/0/13
15.4/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:19,99 01:22,48 01:19,9912.82/19,112/0/7
16.2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:20,23 01:20,18 01:20,1813.01/19,410/12/0
17.3/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:00,00 01:25,82 01:25,8218.65/27,89/0/1
18.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:36,11 01:26,59 01:26,5919.42/28,98/6/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc00:59,55 00:58,30 00:58,30 75/0/140
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc00:59,73 00:58,70 00:58,700.40/0,768/0/128
3.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc00:59,57 00:59,26 00:59,260.96/1,662/0/116
4.2/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:00,15 01:00,80 01:00,151.85/3,257/131/0
5.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí01:06,09 01:00,73 01:00,732.43/4,253/0/104
6.2/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:03,59 01:01,76 01:01,763.46/5,949/0/92
7.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:06,42 01:02,27 01:02,273.97/6,846/119/0
8.3/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:02,81 01:03,44 01:02,814.51/7,743/107/0
9.4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno01:03,03 01:03,06 01:03,034.73/8,140/0/80
10. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:03,14 01:03,89 01:03,144.84/8,337/0/68
11.5/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:05,94 01:03,41 01:03,415.11/8,835/0/56
12. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:04,35 01:03,65 01:03,655.35/9,233/95/0
13.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:03,91 01:05,70 01:03,915.61/9,631/0/44
14.3/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:04,96 01:04,17 01:04,175.87/10,129/83/0
15.6/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:04,84 01:05,25 01:04,846.54/11,227/71/0
16.4/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:04,88 01:06,31 01:04,886.58/11,325/0/38
17.7/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:05,30 01:05,38 01:05,307.00/12,023/59/0
18.5/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:05,44 01:05,92 01:05,447.14/12,221/47/0
19.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:07,89 01:05,64 01:05,647.34/12,619/0/32
20.4/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí01:06,20 01:08,46 01:06,207.90/13,617/0/26
21. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:14,77 01:06,67 01:06,678.37/14,415/41/0
22.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel01:08,99 01:07,24 01:07,248.94/15,314/0/20
23.5/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha01:09,10 01:07,40 01:07,409.10/15,613/35/0
24.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:07,54 01:07,84 01:07,549.24/15,812/29/0
25.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov01:08,80 01:11,91 01:08,8010.50/18,011/23/0
26.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:10,54 01:08,95 01:08,9510.65/18,310/17/0
27.1/VMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-801:09,06 01:10,80 01:09,0610.76/18,59/0/14
28.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov01:10,44 01:10,93 01:10,4412.14/20,88/11/0
29.2/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:11,55 01:11,32 01:11,3213.02/22,37/5/0
30. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:11,79 01:13,01 01:11,7913.49/23,16/0/8
31.7/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc01:16,48 01:13,38 01:13,3815.08/25,95/0/2
32.8/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:21,14 01:14,59 01:14,5916.29/27,94/0/1
33.3/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:19,96 01:16,20 01:16,2017.90/30,73/4/0
34.4/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov01:24,26 01:22,38 01:22,3824.08/41,32/3/0
35.5/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 01:41,96 01:41,9643.66/74,91/2/0
36.9/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK01:47,02 00:00,00 01:47,0248.72/83,60/1/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:03,26 01:03,46 01:03,26 60/105/0
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:03,99 01:04,12 01:03,990.73/1,253/93/0
3. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:04,66 01:04,66 01:04,661.40/2,247/0/45
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:05,80 01:05,04 01:05,041.78/2,842/81/0
5. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:05,48 01:07,98 01:05,482.22/3,538/69/0
6.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:06,28 01:08,09 01:06,283.02/4,834/57/33
7.2/U23HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1992
1994
2 Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:08,27 01:08,275.01/7,931/0/21
8. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:12,47 01:11,64 01:11,648.38/13,228/45/0
9.1/VSHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:12,24 01:11,85 01:11,858.59/13,625/33/0
10.2/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1996
1997
SKVeselí
Olomouc
01:12,33 00:00,00 01:12,339.07/14,322/0/9
11.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
3 KK Brno
Litovel
01:12,54 01:13,36 01:12,549.28/14,720/0/3
12. MATULA Zdeněk
MALACH Tobiáš
1955
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:13,02 01:13,09 01:13,029.76/15,418/0/2
13.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:13,25 01:14,12 01:13,259.99/15,816/21/0
14. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:18,25 01:14,57 01:14,5711.32/17,914/9/0
15.2/DMKAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:18,61 01:15,12 01:15,1211.86/18,712/0/1
16.3/DSJUNEK Matyáš
HEJHAL Luděk
1997
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,74 01:17,52 01:15,7412.48/19,710/3/0
17.1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:31,55 01:20,06 01:20,0616.80/26,69/2/0
18.4/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:28,20 01:25,15 01:25,1521.89/34,68/1/0
19.3/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:27,61 00:00,00 01:27,6124.35/38,57/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:18,59 01:17,90 01:17,90 60/19/0
2.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno01:19,19 01:18,14 01:18,140.24/0,353/0/12
3.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:34,54 01:30,62 01:30,6212.72/16,347/7/0
4.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.01:35,96 01:36,44 01:35,9618.06/23,242/1/0
5.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.02:03,83 02:14,68 02:03,8345.93/59,038/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3