vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech

25.05.2014   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:07,20 01:05,11 01:05,11 60/137/0
2.2/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:05,59 00:00,00 01:05,590.48/0,753/125/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:06,18 01:06,74 01:06,181.07/1,647/113/0
4.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:07,27 00:00,00 01:07,272.16/3,342/101/0
5. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.01:07,45 01:08,07 01:07,452.34/3,638/89/0
6.3/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.01:12,55 01:07,65 01:07,652.54/3,934/77/0
7.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:08,72 01:07,89 01:07,892.78/4,331/0/83
8.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:07,99 00:00,00 01:07,992.88/4,428/65/0
9. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:08,18 01:09,05 01:08,183.07/4,725/0/71
10.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:09,64 01:08,23 01:08,233.12/4,822/0/59
11.5/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:10,45 01:09,73 01:09,734.62/7,120/53/0
12.3/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:10,28 01:10,44 01:10,285.17/7,918/41/0
13.6/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:10,52 01:11,89 01:10,525.41/8,316/0/47
14.7/U23JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto01:10,70 00:00,00 01:10,705.59/8,614/29/0
15. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel01:11,42 01:10,92 01:10,925.81/8,912/0/35
16.4/VMČAMEK Petr 1977 1 Litovel01:12,36 01:11,83 01:11,836.72/10,310/0/23
17. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:12,08 01:12,26 01:12,086.97/10,79/23/0
18.8/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha01:13,37 01:13,41 01:13,378.26/12,78/17/0
19.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:13,74 01:15,86 01:13,748.63/13,37/0/11
20.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:14,08 01:14,56 01:14,088.97/13,86/0/5
21.3/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:14,94 01:14,49 01:14,499.38/14,45/0/4
22.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:16,23 01:15,34 01:15,3410.23/15,74/11/0
23. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:19,10 01:21,03 01:19,1013.99/21,53/5/0
24.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:22,95 01:24,77 01:22,9517.84/27,42/4/0
25.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 0 KK Brno01:34,25 01:24,18 01:24,1819.07/29,31/0/3
26.4/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.01:24,52 01:27,53 01:24,5219.41/29,80/0/2
27.5/DMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.02:12,83 01:24,55 01:24,5519.44/29,90/0/1
28.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.00:00,00 01:27,54 01:27,5422.43/34,40/3/0
29.6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.02:00,62 01:33,85 01:33,8528.74/44,10/2/0
30.7/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel01:50,48 02:26,51 01:50,4845.37/69,70/0/0
31.8/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk02:35,06 02:18,90 02:18,9073.79/113,30/0/0
  CHOD David 1982 2 Blovice00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZKOVÁ Michala 1979 1 Boh.Pha01:08,52 01:05,93 01:05,93 60/102/0
2.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:06,85 01:08,18 01:06,850.92/1,453/90/0
3.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno01:07,67 01:07,27 01:07,271.34/2,047/0/73
4. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:08,56 01:07,89 01:07,891.96/3,042/78/0
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:11,32 01:08,01 01:08,012.08/3,238/0/61
6.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:09,06 01:09,27 01:09,063.13/4,734/0/49
7.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.01:09,70 01:09,10 01:09,103.17/4,831/66/0
8.3/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:09,24 01:09,76 01:09,243.31/5,028/54/0
9.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:12,23 01:13,73 01:12,236.30/9,625/0/37
10.4/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:16,79 01:12,66 01:12,666.73/10,222/0/25
11.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:16,31 01:12,76 01:12,766.83/10,420/0/19
12. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice01:13,60 01:13,35 01:13,357.42/11,318/42/0
13. HÁKOVÁ Jitka 1980 2 Boh.Pha01:17,56 01:13,50 01:13,507.57/11,516/30/0
14.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.01:16,93 01:15,03 01:15,039.10/13,814/18/0
15.4/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:20,03 01:20,66 01:20,0314.10/21,412/0/13
16.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:20,50 00:00,00 01:20,5014.57/22,110/12/0
17.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:23,44 01:27,61 01:23,4417.51/26,69/6/0
18.2/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:00,00 01:27,06 01:27,0621.13/32,08/0/7
19.3/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel01:43,10 01:36,50 01:36,5030.57/46,47/0/1

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc00:58,28 00:58,90 00:58,28 75/0/140
2.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc00:58,70 00:59,56 00:58,700.41/0,768/0/128
3.2/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:00,49 00:59,13 00:59,130.84/1,462/113/0
4. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc00:59,14 00:59,25 00:59,140.85/1,557/0/116
5.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:59,52 01:00,70 00:59,521.23/2,153/0/104
6.2/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:00,45 01:01,09 01:00,452.16/3,749/0/92
7.3/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:01,28 01:00,56 01:00,562.28/3,946/101/0
8.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:03,64 01:02,32 01:02,324.03/6,943/89/0
9.4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno01:02,65 01:03,82 01:02,654.36/7,540/0/80
10. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:03,43 01:05,77 01:03,435.14/8,837/0/68
11.5/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:04,69 01:04,06 01:04,065.77/9,935/0/56
12.2/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:04,13 01:08,79 01:04,135.84/10,033/77/0
13. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:04,51 01:04,88 01:04,516.22/10,731/65/0
14. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:04,70 01:05,83 01:04,706.41/11,029/53/0
15.3/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí01:05,25 01:05,20 01:05,206.91/11,927/0/44
16.6/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:05,30 01:06,78 01:05,307.01/12,025/41/0
17.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:06,10 01:05,62 01:05,627.33/12,623/0/38
18.4/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:06,40 01:05,81 01:05,817.52/12,921/0/32
19.4/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha01:06,27 01:06,63 01:06,277.98/13,719/35/0
20.5/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:06,69 01:07,26 01:06,698.40/14,417/0/26
21.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel01:07,98 01:07,30 01:07,309.01/15,515/0/20
22.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:07,68 01:07,92 01:07,689.39/16,114/29/0
23.5/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:09,39 01:09,62 01:09,3911.10/19,013/23/0
24.1/VMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-801:10,56 01:09,60 01:09,6011.31/19,412/0/14
25.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov01:11,07 01:10,20 01:10,2011.91/20,411/17/0
26.6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc01:10,91 01:10,38 01:10,3812.09/20,710/0/8
27.7/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:11,81 01:17,86 01:11,8113.52/23,29/0/2
28.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:21,07 01:11,94 01:11,9413.65/23,48/11/0
29. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:15,37 01:12,90 01:12,9014.61/25,17/0/1
30.2/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:15,15 01:16,60 01:15,1516.86/28,96/5/0
31.3/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:00,00 01:26,92 01:26,9228.63/49,15/4/0
32.8/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK00:00,00 01:39,12 01:39,1240.83/70,04/3/0
33.4/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 01:48,60 01:48,6050.31/86,33/2/0
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:02,61 01:02,72 01:02,61 60/105/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:03,25 01:03,21 01:03,210.60/1,053/0/45
3. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:04,45 01:03,24 01:03,240.63/1,047/93/0
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:04,47 01:04,21 01:04,211.60/2,642/81/0
5. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:06,38 01:05,16 01:05,162.55/4,138/69/0
6.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
3 KK Brno
Litovel
01:09,91 01:05,54 01:05,542.93/4,734/0/33
7.2/U23HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1992
1994
2 Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:06,25 01:06,253.64/5,831/0/21
8.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:06,28 00:00,00 01:06,283.67/5,928/57/9
9.1/VSHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:10,62 01:09,74 01:09,747.13/11,425/45/0
10. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:10,71 00:00,00 01:10,718.10/12,922/33/0
11.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:10,99 01:11,26 01:10,998.38/13,420/21/0
12. MATULA Zdeněk
MALACH Tobiáš
1955
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:14,69 01:11,56 01:11,568.96/14,318/0/3
13.2/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1996
1997
SKVeselí
Olomouc
01:12,04 01:13,28 01:12,049.43/15,116/0/2
14. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:12,36 01:15,65 01:12,369.75/15,614/9/0
15.3/DSJUNEK Matyáš
HEJHAL Luděk
1997
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,69 01:18,27 01:15,6913.08/20,912/3/0
16.2/DMKAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:17,86 01:20,05 01:17,8615.25/24,410/0/1
17.4/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:21,65 01:20,47 01:20,4717.86/28,59/2/0
18.1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:20,67 01:25,70 01:20,6718.06/28,88/1/0
19.3/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:25,67 01:24,20 01:24,2021.59/34,57/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:15,68 01:17,41 01:15,68 60/19/0
2.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno01:20,69 01:17,72 01:17,722.04/2,753/0/12
3.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:28,83 01:26,28 01:26,2810.60/14,047/7/0
4.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.01:37,07 01:31,43 01:31,4315.75/20,842/0/0
5.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.02:00,46 01:39,82 01:39,8224.14/31,938/1/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3