vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech

25.05.2014   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:02,61 01:02,72 01:02,61 60/105/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:03,25 01:03,21 01:03,210.60/1,053/0/45
3. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:04,45 01:03,24 01:03,240.63/1,047/93/0
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:04,47 01:04,21 01:04,211.60/2,642/81/0
5. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:06,38 01:05,16 01:05,162.55/4,138/69/0
6.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
3 KK Brno
Litovel
01:09,91 01:05,54 01:05,542.93/4,734/0/33
7.2/U23HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1992
1994
2 Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:06,25 01:06,253.64/5,831/0/21
8.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:06,28 00:00,00 01:06,283.67/5,928/57/9
9.1/VSHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:10,62 01:09,74 01:09,747.13/11,425/45/0
10. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:10,71 00:00,00 01:10,718.10/12,922/33/0
11.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:10,99 01:11,26 01:10,998.38/13,420/21/0
12. MATULA Zdeněk
MALACH Tobiáš
1955
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:14,69 01:11,56 01:11,568.96/14,318/0/3
13.2/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1996
1997
SKVeselí
Olomouc
01:12,04 01:13,28 01:12,049.43/15,116/0/2
14. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
01:12,36 01:15,65 01:12,369.75/15,614/9/0
15.3/DSJUNEK Matyáš
HEJHAL Luděk
1997
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:15,69 01:18,27 01:15,6913.08/20,912/3/0
16.2/DMKAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:17,86 01:20,05 01:17,8615.25/24,410/0/1
17.4/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:21,65 01:20,47 01:20,4717.86/28,59/2/0
18.1/ZSŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:20,67 01:25,70 01:20,6718.06/28,88/1/0
19.3/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:25,67 01:24,20 01:24,2021.59/34,57/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3