vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici

24.05.2014   Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice75.92 0 74.86 4 75.92 97
2.1/BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice88.34 0 90.21 4 88.3412.42/16,489
3.1/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha91.80 0 91.80 2 91.8015.88/20,985
4.2/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha91.93 0 91.37 4 91.9316.01/21,181
5.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn92.19 0 92.77 0 92.1916.27/21,477
6.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice95.40 0 92.31 0 92.3116.39/21,673
7.4/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice92.50 0 93.30 2 92.5016.58/21,869
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV93.10 0 94.36 0 93.1017.18/22,665
9.2/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy94.82 2 94.43 0 94.4318.51/24,461
10.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec96.70 4 95.60 0 95.6019.68/25,957
11.2/BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník96.45 0 96.93 6 96.4520.53/27,053
12.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň100.92 2 98.36 2 100.3624.44/32,249
13.5/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice101.48 4 98.75 2 100.7524.83/32,745
14.6/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec102.00 0 100.98 0 100.9825.06/33,041
15.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.102.45 0 101.42 0 101.4225.50/33,637
16.3/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice104.87 0 101.65 0 101.6525.73/33,933
17.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha106.22 6 99.83 2 101.8325.91/34,129
18.8/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice100.98 2 104.35 4 102.9827.06/35,628
19.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa115.26 0 103.57 0 103.5727.65/36,427
20.3/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor100.73 4 105.50 10 104.7328.81/37,926
21.9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor105.97 4 106.30 0 106.3030.38/40,025
22.10/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha104.81 2 103.94 4 106.8130.89/40,724
23.3/U23ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice107.10 0 102.51 6 107.1031.18/41,123
24.4/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha105.54 2 107.16 0 107.1631.24/41,122
25.5/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 0 Hubertus108.14 0 108.34 0 108.1432.22/42,421
26.4/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy106.45 2 107.56 2 108.4532.53/42,820
27.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand108.22 2 108.42 6 110.2234.30/45,219
28.6/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB111.79 0 111.45 4 111.7935.87/47,218
29.5/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak109.86 8 108.75 6 114.7538.83/51,117
30.6/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha126.35 6 109.58 6 115.5839.66/52,216
31.7/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus114.63 2 126.63 6 116.6340.71/53,615
32.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz112.37 6 112.60 6 118.3742.45/55,914
33.7/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha120.10 6 114.43 6 120.4344.51/58,613
34.11/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky117.98 8 118.98 2 120.9845.06/59,412
35.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov121.44 8 115.36 6 121.3645.44/59,911
36.4/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy147.98 0 120.40 2 122.4046.48/61,210
37.3/DMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus0.00 0 119.89 4 123.8947.97/63,29
38.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník122.75 4 132.12 54 126.7550.83/67,08
39.8/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 0 Benátky141.50 12 129.90 10 139.9063.98/84,37
40.9/ZMPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor151.15 14 134.88 10 144.8868.96/90,86
41.10/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň136.44 10 141.16 4 145.1669.24/91,25
42.11/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa157.52 4 137.66 10 147.6671.74/94,54
43.12/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.150.53 12 151.75 10 161.7585.83/113,13
44.12/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy159.11 16 157.79 4 161.7985.87/113,12
45.5/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.151.76 14 171.40 8 165.7689.84/118,31
46.1/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 - Benátky150.85 70 152.87 16 168.8792.95/122,40
47.6/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.189.14 4 176.66 0 176.66100.74/132,70
48.7/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak119.79 64 141.15 62 183.79107.87/142,10
49.13/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak160.87 66 134.46 58 192.46116.54/153,50
50.8/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.0.00 0 187.67 14 201.67125.75/165,60
51.14/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB187.63 18 173.24 60 205.63129.71/170,90
52.2/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 - Horš.Týn151.70 58 148.93 104 209.70133.78/176,20
53.3/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 - Sušice198.71 12 236.99 210 210.71134.79/177,50
54.4/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 - Sušice155.72 66 164.19 112 221.72145.80/192,00
55.5/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak163.99 114 165.81 60 225.81149.89/197,40
56.15/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy164.53 66 179.52 160 230.53154.61/203,60
57.9/DMLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí146.27 104 171.15 106 250.27174.35/229,60
58.6/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 - Č.Kruml.210.69 66 200.10 108 276.69200.77/264,40
59.13/ZSSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.171.76 156 171.44 110 281.44205.52/270,70
60.16/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.245.50 210 218.34 106 324.34248.42/327,20
61.7/PZHORALOVÁ Josefína 2005 - Horš.Týn129.95 350 151.68 300 451.68375.76/494,90
62.8/PZTESAŘOVÁ Hana 2004 - SKVS ČB193.77 366 178.91 308 486.91410.99/541,30
  MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3