Slalom v Sušici

25.05.2014   Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice77.52 0 79.62 0 77.52 101
2.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn94.34 0 92.63 0 92.6315.11/19,593
3.2/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha92.66 0 93.34 2 92.6615.14/19,589
4.1/BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice91.22 4 91.78 2 93.7816.26/21,085
5.3/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice95.37 0 94.27 0 94.2716.75/21,681
6.4/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha94.45 2 95.56 2 96.4518.93/24,477
7.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV97.62 4 97.35 0 97.3519.83/25,673
8.2/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy96.91 2 97.54 0 97.5420.02/25,869
9.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice98.59 2 98.35 0 98.3520.83/26,965
10.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec102.19 0 98.35 0 98.3520.83/26,961
11.2/BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník99.82 0 97.77 2 99.7722.25/28,757
12.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň105.39 0 100.00 0 100.0022.48/29,053
13.5/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice102.74 0 102.69 4 102.7425.22/32,549
14.3/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice106.39 2 103.31 0 103.3125.79/33,345
15.3/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.17 0 103.32 0 103.3225.80/33,341
16.4/ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy103.35 0 103.78 4 103.3525.83/33,337
17.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa105.97 0 104.75 0 104.7527.23/35,133
18.6/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha104.46 6 102.98 2 104.9827.46/35,429
19.7/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice106.92 2 106.29 0 106.2928.77/37,128
20.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.109.34 0 104.45 2 106.4528.93/37,327
21.8/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec106.72 0 106.32 2 106.7229.20/37,726
22.4/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy109.47 2 106.75 0 106.7529.23/37,725
23.4/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 0 Hubertus107.79 0 0.00 0 107.7930.27/39,024
24.9/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha107.88 2 109.30 0 109.3031.78/41,023
25.5/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha109.54 2 110.24 0 110.2432.72/42,222
26.10/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor112.24 2 110.89 0 110.8933.37/43,021
27.5/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak112.64 0 113.60 2 112.6435.12/45,320
28.6/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB118.22 2 113.87 0 113.8736.35/46,919
29.6/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha116.63 2 112.49 2 114.4936.97/47,718
30.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand112.54 2 113.72 2 114.5437.02/47,817
31.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz112.75 6 117.77 2 118.7541.23/53,216
32.3/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy123.74 4 116.88 2 118.8841.36/53,415
33.7/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus120.93 0 121.95 2 120.9343.41/56,014
34.2/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus117.47 4 116.20 6 121.4743.95/56,713
35.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov121.81 0 117.70 4 121.7044.18/57,012
36.11/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky117.77 4 121.79 2 121.7744.25/57,111
37.3/DMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus123.10 0 120.35 56 123.1045.58/58,810
38.7/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha122.36 2 140.56 0 124.3646.84/60,49
39.4/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak122.80 4 127.66 4 126.8049.28/63,68
40.8/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 0 Benátky159.34 10 130.29 4 134.2956.77/73,27
41.9/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň142.29 54 132.31 2 134.3156.79/73,36
42.5/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník139.78 62 128.36 6 134.3656.84/73,35
43.10/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa147.37 4 140.61 0 140.6163.09/81,44
44.11/ZMPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor143.86 2 150.45 2 145.8668.34/88,23
45.12/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy153.64 8 142.99 10 152.9975.47/97,42
46.6/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.156.31 2 149.20 4 153.2075.68/97,61
47.13/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak148.73 6 160.40 2 154.7377.21/99,60
48.1/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 - Horš.Týn147.74 8 169.78 2 155.7478.22/100,90
49.2/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 - Benátky155.21 54 148.56 8 156.5679.04/102,00
50.7/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.169.35 52 149.98 10 159.9882.46/106,40
51.12/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.154.29 6 163.45 0 160.2982.77/106,80
52.3/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 - Sušice157.15 12 179.92 56 169.1591.63/118,20
53.14/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy165.35 6 195.48 52 171.3593.83/121,00
54.4/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak178.51 2 180.62 6 180.51102.99/132,90
55.8/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.0.00 0 182.65 14 196.65119.13/153,70
56.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 - Č.Kruml.188.77 62 196.50 12 208.50130.98/169,00
57.13/ZSSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.199.73 60 225.28 8 233.28155.76/200,90
58.6/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 - Sušice246.52 16 244.19 4 248.19170.67/220,20
59.15/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB0.00 0 152.74 108 260.74183.22/236,40
60.7/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 - SKVS ČB0.00 0 176.44 156 332.44254.92/328,80
61.9/DMLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí189.25 204 195.17 158 353.17275.65/355,60
62.8/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 - Horš.Týn166.11 352 158.91 206 364.91287.39/370,70
63.9/PZTESAŘOVÁ Hana 2004 - SKVS ČB209.76 260 221.10 156 377.10299.58/386,50
64.10/PZHORALOVÁ Josefína 2005 - Horš.Týn122.19 400 161.74 252 413.74336.22/433,70
65.16/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.264.34 310 207.84 306 513.84436.32/562,80
66.11/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 - Horš.Týn144.21 502 145.87 500 645.87568.35/733,20
  BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VALENTOVÁ Kristýna 2007 - Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Oddíl

Historie procházení