vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Zábřehu

24.05.2014   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk91.60 2 70.00 0 70.00 13
2. BEDNÁREK Jan 1983 0 Zábřeh95.80 4 73.40 4 77.407.40/10,69
3.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí99.90 0 76.10 2 78.108.10/11,65
4.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná97.70 0 80.00 0 80.0010.00/14,34
5.1/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk115.80 52 93.80 4 97.8027.80/39,73
6.2/VKOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná106.80 4 90.50 8 98.5028.50/40,72
7.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc127.10 2 102.40 2 104.4034.40/49,11
8.2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc118.50 50 104.80 6 110.8040.80/58,30
9.3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc0.00 999 111.20 0 111.2041.20/58,90
10.4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc151.10 4 121.00 4 125.0055.00/78,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník95.50 2 74.70 2 76.70 23
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh98.00 2 76.20 2 78.201.50/2,019
3.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí86.20 54 79.50 2 81.504.80/6,315
4.1/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž105.90 4 83.20 0 83.206.50/8,511
5.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc87.40 4 82.80 2 84.808.10/10,610
6.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno102.60 2 83.20 2 85.208.50/11,19
7.1/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava98.90 4 80.60 6 86.609.90/12,98
8.3/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí100.80 4 78.70 8 86.7010.00/13,07
9.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí87.40 4 86.00 4 90.0013.30/17,36
10.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná112.10 0 88.60 2 90.6013.90/18,15
11.4/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí101.90 4 89.20 2 91.2014.50/18,94
12.4/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc96.90 0 109.60 2 96.9020.20/26,33
13.5/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava102.60 0 99.50 2 101.5024.80/32,32
14.5/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc106.10 6 99.70 4 103.7027.00/35,21
15.6/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava111.40 6 105.50 2 107.5030.80/40,20
16.7/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno148.10 112 143.70 4 147.7071.00/92,60
17.6/ZSNOVÁKOVÁ Veronika 2001 0 KK Opava150.10 56 171.20 4 175.2098.50/128,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSHAISLAR Ondřej
ŠVUB Jakub
1996
1996
3 Zábřeh
VS Desná
102.50 18 99.90 16 115.90 1
2.1/ZSPROCHÁZKA Vojtěch
LÁTAL Filip
2002
2001
Olomouc
Olomouc
178.20 22 148.30 8 156.3040.40/34,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc59.70 0 54.60 0 54.60 64
2.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí66.50 4 60.80 0 60.806.20/11,460
3. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava66.20 2 59.90 2 61.907.30/13,456
4.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž74.90 0 69.20 0 69.2014.60/26,752
5.1/DSHAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh71.80 8 67.50 2 69.5014.90/27,348
6.2/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná77.00 4 72.40 0 72.4017.80/32,644
7. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí77.50 0 72.60 0 72.6018.00/33,040
8.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž76.20 2 73.40 0 73.4018.80/34,436
9.3/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná79.10 6 74.40 2 76.4021.80/39,932
10.1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc81.10 0 77.20 0 77.2022.60/41,428
11.1/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník81.90 2 75.70 2 77.7023.10/42,324
12.3/VNĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno80.10 4 75.10 6 81.1026.50/48,523
13.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk78.70 6 78.60 4 82.6028.00/51,322
14.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno86.20 4 81.90 4 85.9031.30/57,321
15.2/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí86.00 4 82.30 4 86.3031.70/58,120
16.1/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž87.20 6 82.10 8 90.1035.50/65,019
17.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc91.50 2 89.50 2 91.5036.90/67,618
18.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc89.80 2 89.60 2 91.6037.00/67,817
19.3/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc90.50 2 86.00 6 92.0037.40/68,516
20.3/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno93.80 8 89.30 4 93.3038.70/70,915
21.4/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc91.30 8 87.60 6 93.6039.00/71,414
22.4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc100.20 0 91.70 2 93.7039.10/71,613
22.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná100.20 0 87.70 6 93.7039.10/71,612
24.5/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc94.60 2 99.90 100 96.6042.00/76,911
25.6/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž91.20 8 90.80 6 96.8042.20/77,310
26.5/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí109.20 60 94.40 4 98.4043.80/80,29
27.7/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk106.40 6 98.80 2 100.8046.20/84,68
28.2/DMLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc97.50 4 105.50 58 101.5046.90/85,97
29.6/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk111.40 10 95.90 6 101.9047.30/86,66
30.8/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc99.80 4 101.10 4 103.8049.20/90,15
31.7/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc109.90 2 103.00 2 105.0050.40/92,34
32.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc110.90 6 107.80 0 107.8053.20/97,43
33.9/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk104.80 8 101.80 10 111.8057.20/104,82
34.10/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk101.60 12 112.50 6 113.6059.00/108,11
35.9/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc119.50 4 118.10 4 122.1067.50/123,60
36.10/ZMCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh120.70 160 170.40 8 178.40123.80/226,70
37.11/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk131.50 60 135.30 58 191.50136.90/250,70
38.12/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh143.00 56 134.30 58 192.30137.70/252,20
39.13/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk137.50 114 130.50 62 192.50137.90/252,60
40.11/ZMNOVÁK Matěj 2003 0 KK Opava146.30 58 150.40 158 204.30149.70/274,20
41.14/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc120.70 104 120.80 152 224.70170.10/311,50
42.12/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc123.20 108 131.00 112 231.20176.60/323,40
43.13/ZMKUKA Daniel 2002 0 Zábřeh134.10 168 132.40 110 242.40187.80/344,00
44.14/ZMPÁTEK Vítězslav 2003 0 Zábřeh138.60 210 204.20 110 314.20259.60/475,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno113.10 60 102.30 0 102.30 3
2.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc116.70 10 105.30 2 107.305.00/4,92
3.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž113.10 8 104.70 4 108.706.40/6,31
4.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí115.10 12 120.70 4 124.7022.40/21,90
5.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc138.90 60 133.30 4 137.3035.00/34,20

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc95.20 0 100.50 0 95.20 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc104.30 2 101.70 0 101.706.50/6,80
3.2/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk106.30 58 103.40 0 103.408.20/8,60
4.3/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc105.80 2 105.40 2 107.4012.20/12,80
5.4/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava111.30 2 111.30 4 113.3018.10/19,00
5.5/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž110.60 10 109.30 4 113.3018.10/19,00
7.6/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc131.70 6 113.40 6 119.4024.20/25,40
8.7/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc129.70 8 136.10 10 137.7042.50/44,60
9.2/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc131.40 52 138.50 54 183.4088.20/92,60
10.8/PZMŠEBESTA Marek 2004 0 Zábřeh140.60 158 167.00 62 229.00133.80/140,50
11.3/PZZCRHONKOVÁ Anna 2004 0 Zábřeh144.20 168 180.30 114 294.30199.10/209,10
12.1/ZPÁTEK Jan 2005 0 Zábřeh213.90 214 208.10 214 422.10326.90/343,40
  JAROŠ Michael 2006 0 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3