vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Zábřehu

24.05.2014   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. URBAN Daniel 2001 0 Šumperk02:08,60 02:09,80 02:08,60 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí01:35,20 01:38,30 01:35,20 5
2.1/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí01:42,30 01:42,70 01:42,307.10/7,54
3.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:45,50 01:46,10 01:45,5010.30/10,83
4.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí01:45,60 01:46,80 01:45,6010.40/10,92
5.2/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc01:53,40 01:58,50 01:53,4018.20/19,11
6.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná01:54,20 01:55,30 01:54,2019.00/20,00
7.4/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí01:54,70 02:06,00 01:54,7019.50/20,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí01:24,80 01:26,20 01:24,80 19
2.1/DSŠVUB Jakub 1996 0 VS Desná01:27,90 01:30,50 01:27,903.10/3,715
3.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh01:30,30 01:34,70 01:30,305.50/6,514
4.1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc01:30,80 01:30,80 01:30,806.00/7,113
5.3/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná01:32,30 01:34,50 01:32,307.50/8,812
6.2/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí01:42,30 01:36,60 01:36,6011.80/13,911
7.1/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí01:46,20 01:50,00 01:46,2021.40/25,210
8.3/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc01:49,90 01:48,70 01:48,7023.90/28,29
9.4/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc01:48,80 01:52,90 01:48,8024.00/28,38
10.5/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk01:49,10 01:49,00 01:49,0024.20/28,57
11.2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc01:49,10 01:50,60 01:49,1024.30/28,76
11.3/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc01:49,10 01:59,70 01:49,1024.30/28,75
13.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:50,80 01:51,30 01:50,8026.00/30,74
13.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc01:50,80 01:53,90 01:50,8026.00/30,73
15.5/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc01:51,20 01:54,10 01:51,2026.40/31,12
16.1/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc01:52,70 01:54,00 01:52,7027.90/32,91
17.6/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc01:58,20 02:02,40 01:58,2033.40/39,40
18.7/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk01:59,20 01:58,80 01:58,8034.00/40,10
19.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc02:01,10 02:02,30 02:01,1036.30/42,80
20.7/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc02:14,20 02:17,00 02:14,2049.40/58,30
21.8/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk02:21,00 02:18,00 02:18,0053.20/62,70
22.9/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk02:19,50 02:20,80 02:19,5054.70/64,50
23.10/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk02:27,20 02:22,20 02:22,2057.40/67,70
24.11/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc02:25,20 02:25,90 02:25,2060.40/71,20
25.9/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc02:34,20 02:31,10 02:31,1066.30/78,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3