vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Zábřehu

25.05.2014   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk99.50 0 104.20 0 99.50 13
2. BEDNÁREK Jan 1983 0 Zábřeh101.30 0 102.60 8 101.301.80/1,89
3.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí105.30 4 105.40 0 105.405.90/5,95
4.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná112.60 4 110.00 0 110.0010.50/10,64
5.1/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk126.10 10 122.20 0 122.2022.70/22,83
6.2/VKOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná126.00 4 133.80 0 130.0030.50/30,72
7.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc138.00 2 132.60 2 134.6035.10/35,31
8.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc136.10 0 139.20 0 136.1036.60/36,80
9.3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc154.00 4 156.30 0 156.3056.80/57,10
10.4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc181.90 4 170.20 2 172.2072.70/73,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh108.60 2 106.00 0 106.00 23
2.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno114.90 6 109.90 0 109.903.90/3,719
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník120.70 102 107.90 2 109.903.90/3,715
4.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž119.60 2 113.00 0 113.007.00/6,611
5.1/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava114.30 0 114.20 2 114.308.30/7,810
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc115.10 0 118.00 2 115.109.10/8,69
7.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí119.10 0 115.30 0 115.309.30/8,88
8.3/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí110.40 8 118.90 2 118.4012.40/11,77
9.3/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí112.70 50 116.90 2 118.9012.90/12,26
10.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná129.30 0 124.10 2 126.1020.10/19,05
11.4/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí131.70 6 128.20 0 128.2022.20/20,94
12.4/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc130.10 0 128.30 4 130.1024.10/22,73
13.5/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava136.80 4 133.60 2 135.6029.60/27,92
14.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava151.80 2 137.40 4 141.4035.40/33,41
15.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc138.10 6 149.00 4 144.1038.10/35,90
16.6/ZSNOVÁKOVÁ Veronika 2001 0 KK Opava0.00 999 205.90 4 209.90103.90/98,00
17.7/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno235.20 6 190.60 60 241.20135.20/127,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSHAISLAR Ondřej ŠVUB Jakub 1996 3 Zábřeh VS Desná137.30 2 145.60 52 139.30 2
2.2/DSMATĚJÍČEK Vojtěch NOVÁK Jiří 2002 KK Brno154.40 54 150.70 8 158.7019.40/13,91
3.1/ZSPROCHÁZKA Vojtěch LÁTAL Filip 2002 Olomouc189.30 10 205.20 8 199.3060.00/43,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc80.60 2 80.00 2 82.00 65
2. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava87.10 0 85.20 0 85.203.20/3,961
3.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí88.60 0 86.10 0 86.104.10/5,057
4.1/DSHAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh98.60 4 98.20 2 100.2018.20/22,253
5.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž102.00 2 100.40 2 102.4020.40/24,949
6. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí104.60 2 104.40 0 104.4022.40/27,345
7.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž104.80 0 107.10 0 104.8022.80/27,841
8.1/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník111.00 0 105.80 0 105.8023.80/29,037
9.2/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná107.10 0 105.10 2 107.1025.10/30,633
10.3/VNĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno106.40 4 107.40 0 107.4025.40/31,029
11.3/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná105.90 4 105.90 8 109.9027.90/34,025
12.1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc114.80 4 108.20 2 110.2028.20/34,424
13.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk112.90 2 112.40 0 112.4030.40/37,123
14.2/VMURBAN Radek 1972 3 Šumperk115.70 2 110.00 4 114.0032.00/39,022
15.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno112.60 4 118.10 4 116.6034.60/42,221
16.2/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí120.00 2 114.20 4 118.2036.20/44,120
17.1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc118.70 0 124.40 2 118.7036.70/44,819
18.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc120.20 0 119.80 0 119.8037.80/46,118
19.3/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc119.90 0 121.70 6 119.9037.90/46,217
20.1/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž118.00 8 112.50 10 122.5040.50/49,416
21.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc124.30 2 120.70 2 122.7040.70/49,615
22.4/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc123.40 54 120.80 2 122.8040.80/49,814
23.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná118.90 4 0.00 999 122.9040.90/49,913
24.4/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno125.40 2 127.90 4 127.4045.40/55,412
25.5/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk145.20 12 125.00 4 129.0047.00/57,311
26.5/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž132.20 4 127.00 4 131.0049.00/59,810
27.6/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc132.50 2 134.10 2 134.5052.50/64,09
28.7/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk134.30 10 130.90 4 134.9052.90/64,58
29.2/DMLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc143.10 10 138.60 2 140.6058.60/71,57
30.6/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc139.40 2 135.60 6 141.4059.40/72,46
31.8/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc145.70 4 138.10 4 142.1060.10/73,35
32.7/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí138.10 6 141.20 8 144.1062.10/75,74
33.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc146.00 0 211.60 56 146.0064.00/78,03
34.9/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk146.60 8 142.20 8 150.2068.20/83,22
35.10/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk152.60 6 149.00 4 153.0071.00/86,61
36.9/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc169.30 10 159.00 4 163.0081.00/98,80
37.11/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk191.80 108 176.70 10 186.70104.70/127,70
38.12/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh194.20 0 181.10 8 189.10107.10/130,60
39.10/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc229.20 52 183.40 10 193.40111.40/135,90
40.11/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc192.60 8 215.60 10 200.60118.60/144,60
41.12/ZMKUKA Daniel 2002 0 Zábřeh237.70 52 220.40 6 226.40144.40/176,10
42.13/ZMCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh174.90 54 186.20 52 228.90146.90/179,10
43.13/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc171.20 158 167.40 104 271.40189.40/231,00
44.14/ZMPÁTEK Vítězslav 2003 0 Zábřeh172.20 102 244.70 58 274.20192.20/234,40
45.14/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk0.00 999 182.60 104 286.60204.60/249,50
46.15/ZMNOVÁK Matěj 2003 0 KK Opava219.40 106 198.40 214 325.40243.40/296,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno137.80 0 132.60 0 132.60 3
2.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc144.60 0 137.50 0 137.504.90/3,72
3.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž147.30 2 137.80 8 145.8013.20/10,01
4.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí151.20 2 0.00 0 153.2020.60/15,50
5.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc171.10 12 176.00 52 183.1050.50/38,10

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava151.10 10 133.40 0 133.40 0
2. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc131.70 2 135.50 4 133.700.30/0,20
3. KNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc136.00 2 133.60 2 135.602.20/1,60
4. URBAN Michal 2004 0 Šumperk123.20 254 139.10 4 143.109.70/7,30
5. NOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc146.40 6 144.80 2 146.8013.40/10,00
6. MRÁKA Jan 2004 0 Olomouc149.90 0 161.60 0 149.9016.50/12,40
7. ŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž149.30 2 149.30 4 151.3017.90/13,40
8. GÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc182.50 6 181.20 8 188.5055.10/41,30
9. JANŮ Veronika 2005 0 Olomouc198.70 8 211.10 4 206.7073.30/54,90
10. ŠEBESTA Marek 2004 0 Zábřeh0.00 999 209.40 58 267.40134.00/100,40
11. CRHONKOVÁ Anna 2004 0 Zábřeh161.30 254 179.50 210 389.50256.10/192,00
  JAROŠ Michael 2006 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3