1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

31.05.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus91.27 6 85.06 0 85.06 75
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.85.98 0 81.32 100 85.980.92/1,175
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.99.85 10 84.54 2 86.541.48/1,775
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec87.06 204 86.39 2 88.393.33/3,975
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.83.60 6 85.51 4 89.514.45/5,275
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.84.91 6 84.22 54 90.915.85/6,975
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha87.27 4 86.73 56 91.276.21/7,375
8. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha99.59 2 89.44 2 91.446.38/7,575
9. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava94.68 4 89.70 2 91.706.64/7,868
10. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy89.96 8 90.68 2 92.687.62/9,062
11. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB90.99 8 91.29 2 93.298.23/9,757
12. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.94.90 2 91.30 2 93.308.24/9,753
13. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava90.86 6 91.55 2 93.558.49/10,053
14. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí91.89 60 91.66 2 93.668.60/10,149
15. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha90.15 4 89.21 58 94.159.09/10,746
16. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB95.31 0 101.32 4 95.3110.25/12,143
17. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec93.08 10 90.34 6 96.3411.28/13,340
18. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus106.12 106 92.55 4 96.5511.49/13,540
19. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava98.81 10 92.95 4 96.9511.89/14,037
20. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno108.05 8 91.04 6 97.0411.98/14,135
21. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha92.04 52 93.39 4 97.3912.33/14,535
22. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha95.57 2 98.80 152 97.5712.51/14,735
23. STANOVSKÝ Jakub 1997 SVK94.36 4 108.41 10 98.3613.30/15,60
24. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.99.16 6 94.70 4 98.7013.64/16,033
25. RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.96.84 2 97.02 2 98.8413.78/16,231
26. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha100.30 0 93.32 6 99.3214.26/16,829
27. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice97.20 6 95.55 4 99.5514.49/17,027
28. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy95.58 4 96.33 4 99.5814.52/17,125
29. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha93.85 6 121.29 56 99.8514.79/17,423
30. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha94.58 8 99.97 0 99.9714.91/17,521
31. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov133.38 10 96.47 4 100.4715.41/18,119
32. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava99.32 4 99.44 2 101.4416.38/19,317
33. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava93.68 8 93.19 60 101.6816.62/19,515
34. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz99.87 62 93.92 8 101.9216.86/19,814
35. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.06 4 96.47 54 102.0617.00/20,013
36. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus102.12 0 107.30 106 102.1217.06/20,112
37. ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy102.13 0 133.14 0 102.1317.07/20,111
38. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.94.65 8 101.33 106 102.6517.59/20,710
39. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy98.80 4 101.29 154 102.8017.74/20,99
40. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha96.02 8 99.88 4 103.8818.82/22,18
41. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB100.15 100 100.08 4 104.0819.02/22,47
42. STANOVSKÝ Martin 1996 SVK97.51 160 96.42 8 104.4219.36/22,80
43. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha104.20 6 96.59 8 104.5919.53/23,06
44. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.99.73 6 98.81 6 104.8119.75/23,25
45. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB96.88 8 114.11 10 104.8819.82/23,34
46. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod109.33 4 100.47 6 106.4721.41/25,23
47. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.83 6 99.11 8 107.1122.05/25,93
48. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK103.80 4 108.51 0 107.8022.74/26,72
49. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha101.97 6 102.91 10 107.9722.91/26,91
50. KLABAN Martin 1997 2 KK Opava115.21 8 102.35 6 108.3523.29/27,40
51. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa103.27 6 98.43 50 109.2724.21/28,50
52. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh109.07 6 101.85 8 109.8524.79/29,10
53. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava108.24 2 113.36 56 110.2425.18/29,60
54. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.111.87 10 106.65 4 110.6525.59/30,10
55. LENC Miroslav 1986 3 SKVS ČB107.99 4 107.98 8 111.9926.93/31,70
56. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava100.40 12 97.45 104 112.4027.34/32,10
57. SATKE Adam 1994 2 KK Brno105.39 8 111.94 6 113.3928.33/33,30
58. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.114.72 2 0.00 999 116.7231.66/37,20
59. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice100.83 16 101.25 60 116.8331.77/37,40
60. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky133.39 4 114.06 4 118.0633.00/38,80
61. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim106.30 12 105.65 56 118.3033.24/39,10
62. LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha121.20 64 112.54 6 118.5433.48/39,40
63. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice115.42 6 100.92 54 121.4236.36/42,70
64. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice114.00 110 110.91 12 122.9137.85/44,50
65. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha124.11 56 105.56 18 123.5638.50/45,30
66. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 120.05 6 126.0540.99/48,20
67. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc110.62 110 117.43 10 127.4342.37/49,80
68. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy169.69 14 119.59 8 127.5942.53/50,00
69. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky122.64 12 126.37 4 130.3745.31/53,30
70. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec117.72 106 123.59 8 131.5946.53/54,70
71. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno128.68 8 121.62 10 131.6246.56/54,70
72. ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB130.45 2 122.55 54 132.4547.39/55,70
73. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha120.74 12 125.49 14 132.7447.68/56,10
74. HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand126.91 6 125.02 56 132.9147.85/56,30
75. HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh134.69 154 129.26 6 135.2650.20/59,00
76. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK135.32 4 130.80 6 136.8051.74/60,80
77. TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB128.99 8 0.00 999 136.9951.93/61,10
78. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.132.71 8 123.28 14 137.2852.22/61,40
79. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky128.88 18 132.84 12 144.8459.78/70,30
80. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB91.03 58 87.99 58 145.9960.93/71,60
81. KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB132.68 16 142.77 108 148.6863.62/74,80
82. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB117.18 56 99.61 50 149.6164.55/75,90
83. MILLER Jan 1997 2 Turnov142.67 8 148.82 54 150.6765.61/77,10
84. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky142.93 8 114.60 56 150.9365.87/77,40
85. SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky141.87 12 150.20 14 153.8768.81/80,90
86. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice126.63 58 102.55 56 158.5573.49/86,40
87. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha152.16 10 145.15 14 159.1574.09/87,10
88. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice194.06 6 149.64 10 159.6474.58/87,70
89. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB181.47 110 160.46 10 170.4685.40/100,40
90. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec154.99 52 169.47 2 171.4786.41/101,60
91. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.118.48 54 128.08 52 172.4887.42/102,80
92. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc118.84 56 123.18 56 174.8489.78/105,50
93. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.139.04 56 122.99 56 178.9993.93/110,40
94. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc125.39 210 166.87 14 180.8795.81/112,60
95. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy131.36 110 127.79 54 181.7996.73/113,70
96. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn173.18 16 183.01 214 189.18104.12/122,40
97. KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice150.23 62 192.58 10 202.58117.52/138,20
98. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec179.80 54 200.39 4 204.39119.33/140,30
99. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.188.09 62 112.33 106 218.33133.27/156,70
100. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 173.37 164 152.48 104 256.48171.42/201,50
101. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc233.96 156 226.34 58 284.34199.28/234,30
102. WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn171.14 406 129.46 456 577.14492.08/578,50
  TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 DNF 0
  HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand0.00 0 0.00 0 DSQ 0
  STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
Oddíl