2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

01.06.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha80.11 2 0.00 999 82.11 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.83.68 0 83.05 0 83.050.94/1,175
3. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.85.99 0 83.44 0 83.441.33/1,675
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec83.95 50 83.59 0 83.591.48/1,875
5. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha87.82 2 84.40 2 86.404.29/5,275
6. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.85.34 2 84.50 2 86.504.39/5,375
7. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha85.45 2 84.47 106 87.455.34/6,575
8. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec86.36 2 84.97 8 88.366.25/7,675
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus87.72 2 86.49 2 88.496.38/7,875
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.40 8 86.73 2 88.736.62/8,175
11. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha91.93 4 89.74 0 89.747.63/9,368
12. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice91.97 2 90.14 0 90.148.03/9,862
13. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB87.16 4 91.27 6 91.169.05/11,057
14. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha95.20 0 91.26 0 91.269.15/11,153
15. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava95.16 2 87.36 4 91.369.25/11,349
16. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava91.24 54 91.63 0 91.639.52/11,646
17. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava91.70 0 97.81 4 91.709.59/11,743
18. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod90.00 2 95.22 2 92.009.89/12,040
19. STANOVSKÝ Jakub 1997 SVK90.77 2 91.93 6 92.7710.66/13,00
20. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy92.07 56 90.19 4 94.1912.08/14,740
21. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz98.11 2 94.49 0 94.4912.38/15,137
22. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky91.43 52 90.82 4 94.8212.71/15,535
23. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice105.90 58 95.13 0 95.1313.02/15,933
24. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.32 4 95.11 4 95.3213.21/16,131
25. STANOVSKÝ Martin 1996 SVK91.33 4 91.19 158 95.3313.22/16,10
26. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha95.48 0 91.35 110 95.4813.37/16,331
27. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy95.54 0 99.67 50 95.5413.43/16,431
28. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus95.64 0 91.80 52 95.6413.53/16,529
29. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh97.78 4 93.72 2 95.7213.61/16,627
30. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha95.97 0 98.89 2 95.9713.86/16,925
31. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice94.63 2 94.24 2 96.2414.13/17,223
32. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha92.52 4 92.96 54 96.5214.41/17,521
33. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava99.29 54 94.67 2 96.6714.56/17,719
34. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.97.61 4 90.85 6 96.8514.74/18,017
35. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.96.95 0 98.50 0 96.9514.84/18,117
36. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava100.25 8 95.19 2 97.1915.08/18,415
37. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.100.44 4 97.36 0 97.3615.25/18,614
38. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB98.61 4 96.21 2 98.2116.10/19,613
39. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava88.68 54 94.22 4 98.2216.11/19,612
40. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy97.42 2 94.59 4 98.5916.48/20,111
41. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha94.69 8 96.75 2 98.7516.64/20,310
42. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec100.47 54 98.80 0 98.8016.69/20,39
43. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB99.62 52 96.82 2 98.8216.71/20,48
44. RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.99.37 2 96.95 2 98.9516.84/20,57
45. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha95.14 4 104.42 2 99.1417.03/20,76
46. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí115.67 100 93.44 6 99.4417.33/21,15
47. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus99.66 0 97.85 2 99.6617.55/21,44
48. ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy106.24 2 98.22 2 100.2218.11/22,13
49. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky113.01 54 98.75 2 100.7518.64/22,72
50. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov102.01 0 100.81 0 100.8118.70/22,81
51. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha93.47 104 99.58 2 101.5819.47/23,70
52. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB99.13 4 114.09 54 103.1321.02/25,60
53. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.102.65 2 99.25 4 103.2521.14/25,70
54. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK108.41 8 104.11 2 106.1124.00/29,20
55. LENC Miroslav 1986 3 SKVS ČB115.94 56 104.14 2 106.1424.03/29,30
56. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.106.79 0 0.00 999 106.7924.68/30,10
57. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim103.31 6 101.02 6 107.0224.91/30,30
58. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice105.46 2 108.30 252 107.4625.35/30,90
59. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky108.98 4 105.04 4 109.0426.93/32,80
60. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy109.01 8 105.97 4 109.9727.86/33,90
61. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.90 4 110.47 4 110.9028.79/35,10
62. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa99.30 60 107.85 4 111.8529.74/36,20
63. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc110.60 2 108.69 4 112.6030.49/37,10
64. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha110.75 4 108.62 4 112.6230.51/37,20
65. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky121.54 8 111.58 4 115.5833.47/40,80
66. TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB0.00 999 112.29 4 116.2934.18/41,60
67. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc108.44 8 124.23 6 116.4434.33/41,80
68. SATKE Adam 1994 2 KK Brno123.85 6 115.57 2 117.5735.46/43,20
69. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.125.09 60 111.91 6 117.9135.80/43,60
70. HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh119.15 4 0.00 999 123.1541.04/50,00
71. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno105.37 60 116.00 8 124.0041.89/51,00
72. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.121.22 6 123.75 60 127.2245.11/54,90
73. KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB125.26 8 123.68 4 127.6845.57/55,50
74. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy126.01 2 120.59 56 128.0145.90/55,90
75. ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB128.36 0 126.11 8 128.3646.25/56,30
76. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky121.85 8 128.30 58 129.8547.74/58,10
77. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy118.62 12 118.38 104 130.6248.51/59,10
78. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha129.34 158 129.72 2 131.7249.61/60,40
79. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.84.40 52 82.49 52 134.4952.38/63,80
80. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.126.98 10 126.54 10 136.5454.43/66,30
81. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB148.02 54 137.19 0 137.1955.08/67,10
82. HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand129.10 58 130.06 8 138.0655.95/68,10
83. MILLER Jan 1997 2 Turnov126.56 12 131.65 12 138.5656.45/68,70
84. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.136.63 6 123.81 54 142.6360.52/73,70
85. SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky121.49 106 131.87 14 145.8763.76/77,70
86. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB92.16 54 103.40 56 146.1664.05/78,00
87. HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand147.97 2 117.83 54 149.9767.86/82,60
88. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice99.60 52 111.27 52 151.6069.49/84,60
89. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc139.76 54 146.08 6 152.0869.97/85,20
90. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha150.84 2 109.73 54 152.8470.73/86,10
91. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha103.67 52 128.95 58 155.6773.56/89,60
92. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec147.28 10 128.87 54 157.2875.17/91,50
93. KLABAN Martin 1997 2 KK Opava113.92 54 106.07 52 158.0775.96/92,50
94. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec158.37 154 161.33 8 169.3387.22/106,20
95. LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha158.85 12 187.50 304 170.8588.74/108,10
96. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.125.46 60 117.18 56 173.1891.07/110,90
97. KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice121.02 56 151.80 54 177.0294.91/115,60
98. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK132.71 152 137.50 56 193.50111.39/135,70
99. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha135.43 108 125.71 160 243.43161.32/196,50
100. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn157.11 160 134.90 112 246.90164.79/200,70
101. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc151.06 356 149.35 106 255.35173.24/211,00
102. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice143.37 210 157.79 162 319.79237.68/289,50
103. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life142.81 210 139.75 212 351.75269.64/328,40
104. WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn138.88 252 157.76 256 390.88308.77/376,00
  TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 DNF 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava0.00 0 0.00 0 DNS 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
  STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS 0
Oddíl