vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu

07.06.2014   Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.14:39,20 37
2.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:45,105.90/0,729
3.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel15:50,1070.90/8,121
4.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.15:54,0074.80/8,517
5.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.16:36,60117.40/13,413
6.4/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc16:37,14117.94/13,412
7.3/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel16:42,20123.00/14,011
8.5/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk16:48,70129.50/14,710
9.1/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.16:53,60134.40/15,39
10.2/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.16:54,80135.60/15,48
11.6/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel16:58,14138.94/15,87
12.7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.17:52,30193.10/22,06
13.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.18:04,70205.50/23,45
14.3/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc18:05,20206.00/23,44
15.8/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel18:31,10231.90/26,43
16.4/DSJONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.19:14,40275.20/31,32
17.9/DMZLÁMAL Antonín 1999 0 Č.Kruml.21:47,80428.60/48,71
18.10/DMŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.22:54,90495.70/56,40
19.4/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.25:36,80657.60/74,80
  HEJHAL Luděk 1996 3 Vys.MýtoDSQ-R 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno13:24,80 66
2.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava13:56,8032.00/4,058
3.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.14:43,9079.10/9,850
4.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.14:47,8083.00/10,342
5.3/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc15:11,20106.40/13,238
6.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn15:16,50111.70/13,934
7.2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.15:25,20120.40/15,030
8.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno15:25,90121.10/15,026
9.4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.15:38,30133.50/16,622
10.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí15:55,70150.90/18,818
11.5/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc16:10,00165.20/20,517
12.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.16:21,00176.20/21,916
13.4/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí16:38,10193.30/24,015
14.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno16:38,70193.90/24,114
15.6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor16:52,40207.60/25,813
16.6/DMFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc17:03,90219.10/27,212
17.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí17:09,00224.20/27,911
18.4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc17:14,60229.80/28,610
19.7/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.17:16,30231.50/28,89
20.8/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 3 Č.Kruml.17:21,20236.40/29,48
21.9/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc17:23,60238.80/29,77
22.10/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc17:27,50242.70/30,26
23.7/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel17:32,50247.70/30,85
24.8/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc17:48,40263.60/32,84
25.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc17:56,00271.20/33,73
26.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí18:09,50284.70/35,42
27.11/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.18:56,40331.60/41,21
28.7/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.19:30,40365.60/45,40
29.8/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc19:47,20382.40/47,50
30.9/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.20:17,00412.20/51,20
31.9/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.21:11,40466.60/58,00
32.12/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.22:57,70572.90/71,20
33.10/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.23:31,60606.80/75,40
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.DNS 0
  SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 KroměřížDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
14:06,20 27
2.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
15:16,2070.00/8,319
3.2/DMSKOŘEPA Vojtěch
WALTER Jakub
1999
1998
3 Č.Kruml.
Šumperk
16:01,90115.70/13,711
4.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
16:14,60128.40/15,210
5.3/DMKAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:19,20133.00/15,79
6.2/DSPATÁK Jan
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
16:27,10140.90/16,78
7.3/DSJUNEK Matyáš
HEJHAL Luděk
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:30,10143.90/17,07
8.4/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
16:31,20145.00/17,16
9.4/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:46,00159.80/18,95
10.2/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
16:54,80168.60/19,94
11.5/DMRUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
1999
1999
3 Pardub.
Litovel
17:36,50210.30/24,93
12.3/ZSKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
17:56,10229.90/27,22
13.6/DMŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:08,10301.90/35,71
14.4/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:44,70338.50/40,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz12:37,40 88
2.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc12:41,103.70/0,580
3.2/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí13:01,1023.70/3,172
4.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno13:03,8026.40/3,568
5.4/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha13:04,1026.70/3,564
6.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.13:09,2031.80/4,260
7.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno13:11,3033.90/4,556
8.5/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov13:12,9035.50/4,752
9.2/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc13:46,6069.20/9,148
10.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně13:56,0078.60/10,444
11.3/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel14:02,9085.50/11,340
12.3/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně14:20,00102.60/13,536
13.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.14:23,90106.50/14,132
14.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov14:36,90119.50/15,828
15.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov14:45,60128.20/16,924
16.6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc14:59,70142.30/18,823
17.7/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto15:30,60173.20/22,922
18.8/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno15:39,40182.00/24,021
19.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.15:55,10197.70/26,120
20.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:58,20200.80/26,519
21.3/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí16:05,60208.20/27,518
22.4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc16:16,20218.80/28,917
23.5/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.16:32,80235.40/31,116
24.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.16:38,90241.50/31,915
25.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí16:49,10251.70/33,214
26.3/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.17:11,40274.00/36,213
27.6/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc17:13,80276.40/36,512
28.4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc17:14,70277.30/36,611
29.4/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně17:16,30278.90/36,810
30.7/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov17:20,00282.60/37,39
31.8/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc17:48,60311.20/41,18
32.9/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc18:02,10324.70/42,97
33.5/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.18:03,20325.80/43,06
34.6/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc18:03,60326.20/43,15
35.10/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto18:03,70326.30/43,14
36.7/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc18:05,70328.30/43,33
37.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc18:13,30335.90/44,32
38.11/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto18:14,40337.00/44,51
39.12/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc18:22,70345.30/45,60
40.13/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk18:26,20348.80/46,10
41.14/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto18:36,40359.00/47,40
42.9/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc18:45,00367.60/48,50
43.10/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.19:56,60439.20/58,00
44.11/ZMENDRYCH Matouš 2003 0 Trutnov20:15,00457.60/60,40
45.12/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.38:17,901540.50/203,40
  KLEIN Pavel 1976 2 RK TýnDNS 0
  SMEYKAL Karel 2002 0 Č.Kruml.DNS 0
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK BrnoDNS 0
  KLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno16:11,10 17
2.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.16:53,4042.30/4,49
3.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.17:26,4075.30/7,85
4.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.17:33,6082.50/8,54
5.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.17:42,2091.10/9,43
6.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno18:08,10117.00/12,02
7.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn18:21,50130.40/13,41
8.4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno19:15,90184.80/19,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3