vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Ostravě

14.06.2014   řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí138.80 2 137.50 0 137.50 5
2.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná138.20 4 138.60 0 138.601.10/0,84
3.2/VKOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná150.10 0 144.40 0 144.406.90/5,03
4.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc164.20 2 157.20 2 159.2021.70/15,82
5.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc159.30 4 167.60 0 163.3025.80/18,81
6.3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc181.40 0 185.10 2 181.4043.90/31,90
7.4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc190.80 158 202.90 6 208.9071.40/51,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí132.10 2 127.20 2 129.20 9
2.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí137.60 0 132.20 0 132.203.00/2,35
3.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž135.10 2 134.60 0 134.605.40/4,24
4.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí135.80 2 133.90 2 135.906.70/5,23
5.3/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc149.00 4 144.60 0 144.6015.40/11,92
6.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná144.70 8 143.40 2 145.4016.20/12,51
7.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc153.80 4 158.00 2 157.8028.60/22,10
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
149.00 6 163.60 54 155.00 4
2.1/ZSVAVRLA Adam
ŠMÍD Jan
2000
2002
Tzunami
Tzunami
227.50 160 284.90 60 344.90189.90/122,50
  PROCHÁZKA Vojtěch
LÁTAL Filip
2002
2001
Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná124.20 2 129.60 6 126.20 13
2.2/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž137.50 2 126.30 4 130.304.10/3,212
3.1/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž133.60 2 140.40 2 135.609.40/7,411
4.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc140.00 0 152.90 0 140.0013.80/10,910
5.1/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná138.10 4 140.30 2 142.1015.90/12,69
6.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí140.30 2 146.90 4 142.3016.10/12,88
7.3/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc142.20 4 143.00 0 143.0016.80/13,37
8.4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc144.60 56 145.00 0 145.0018.80/14,96
9.5/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc146.00 4 167.80 4 150.0023.80/18,95
10.2/DMLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc150.30 0 162.30 4 150.3024.10/19,14
11.1/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž156.10 4 160.30 4 160.1033.90/26,93
12.6/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc158.00 6 160.70 0 160.7034.50/27,32
13.7/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc174.70 0 172.70 0 172.7046.50/36,81
14.2/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc177.80 6 179.60 0 179.6053.40/42,30
15.3/ZSVAVRLA Adam 2000 0 Tzunami182.10 56 181.70 8 189.7063.50/50,30
16.8/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc197.70 54 236.00 158 251.70125.50/99,40
17.4/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc196.00 58 199.20 56 254.00127.80/101,30
18.5/ZSŠMÍD Jiří 2000 0 Tzunami188.10 102 199.10 62 261.10134.90/106,90
  LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž161.90 0 163.70 0 161.90 1
2.1/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí174.60 2 160.10 2 162.100.20/0,10
3.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc199.20 8 194.10 2 196.1034.20/21,10

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc147.30 0 157.10 0 147.30 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc160.60 2 154.40 2 156.409.10/6,20
3.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc153.10 4 157.20 4 157.109.80/6,70
4.3/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž168.30 100 171.70 2 173.7026.40/17,90
5.4/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc185.70 6 174.50 2 176.5029.20/19,80
6.5/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc178.20 0 185.60 4 178.2030.90/21,00
7.2/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc180.03 2 187.20 52 182.0334.73/23,60
8.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc192.40 8 181.70 2 183.7036.40/24,70
9.6/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc199.40 8 191.90 4 195.9048.60/33,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3