vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Ostravě

15.06.2014   řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná128.60 2 129.00 0 129.00 5
2.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí131.70 0 130.40 0 130.401.40/1,14
3.2/VKOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná135.30 0 135.10 0 135.106.10/4,73
4.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc154.60 2 155.20 0 155.2026.20/20,32
5.2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc156.40 2 158.90 2 158.4029.40/22,81
6.3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc183.90 4 175.90 0 175.9046.90/36,40
7.4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc189.20 2 192.90 4 191.2062.20/48,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí125.00 0 124.20 0 124.20 9
2.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí129.10 0 133.30 0 129.104.90/3,95
3.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž143.30 0 129.60 0 129.605.40/4,34
4.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí131.60 0 132.30 0 131.607.40/6,03
5.3/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc138.10 0 142.10 0 138.1013.90/11,22
6.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná139.10 0 140.90 4 139.1014.90/12,01
7.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc142.80 2 148.10 2 144.8020.60/16,60
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
151.10 8 154.70 8 159.10 4
2.1/ZSVAVRLA Adam
ŠMÍD Jan
2000
2002
Tzunami
Tzunami
247.50 10 249.20 10 257.5098.40/61,80
  PROCHÁZKA Vojtěch
LÁTAL Filip
2002
2001
Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná122.90 2 122.40 4 124.90 13
2.2/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž125.70 4 125.50 0 125.500.60/0,512
3.1/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná135.80 0 130.10 0 130.105.20/4,211
4.1/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž128.00 4 127.30 4 131.306.40/5,110
5.1/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc135.90 0 135.30 0 135.3010.40/8,39
6.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc136.30 0 137.00 2 136.3011.40/9,18
7.3/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc141.80 2 137.70 2 139.7014.80/11,87
8.4/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí140.90 0 141.40 2 140.9016.00/12,86
9.2/DMLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc145.20 2 151.10 4 147.2022.30/17,95
10.5/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc148.00 0 160.60 2 148.0023.10/18,54
11.6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc160.30 4 149.00 2 151.0026.10/20,93
12.1/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž154.60 0 152.30 4 154.6029.70/23,82
13.2/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc189.30 4 164.20 6 170.2045.30/36,31
14.7/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc174.30 0 173.80 152 174.3049.40/39,60
15.3/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc186.40 54 181.70 6 187.7062.80/50,30
16.4/ZSVAVRLA Adam 2000 0 Tzunami182.60 8 177.90 10 187.9063.00/50,40
17.8/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc227.40 56 187.40 2 189.4064.50/51,60
18.5/ZSŠMÍD Jiří 2000 0 Tzunami189.90 62 194.60 6 200.6075.70/60,60
  LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž156.70 0 164.80 6 156.70 1
2.1/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí158.80 2 165.50 0 160.804.10/2,60
3.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc193.30 2 196.20 0 195.3038.60/24,60

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc148.00 0 146.40 4 148.00 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc172.90 54 149.60 2 151.603.60/2,40
3.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc154.20 4 153.80 0 153.805.80/3,90
4.3/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc166.60 4 160.50 2 162.5014.50/9,80
5.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc172.20 0 166.50 0 166.5018.50/12,50
6.4/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž166.80 2 165.40 2 167.4019.40/13,10
7.5/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc176.20 2 174.70 2 176.7028.70/19,40
8.3/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc179.60 2 177.00 0 177.0029.00/19,60
9.6/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc184.70 6 191.40 4 190.7042.70/28,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3