vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha

20.06.2014-22.06.2014   Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Colin Woodgate
výsledky ke stažení: pdf  

kategorie C1W   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOX Jessica 2000 AUS102.78 0 0.00 0 102.78 -
2. TENG Qianqian 2000 CHN104.81 6 103.21 2 105.212.43/2,4-
3. JANCOVA Monika 2000 CZE106.30 0 104.68 58 106.303.52/3,4-
4. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS106.68 0 0.00 0 106.683.90/3,8-
5. STOECKLIN Lena 2000 GER107.57 6 104.30 4 108.305.52/5,4-
6. CEN Nanqin 2000 CHN106.88 2 114.10 4 108.886.10/5,9-
7. BAUDU Lucie 2000 FRA115.13 112 103.49 6 109.496.71/6,5-
8. SCHMID Julia 2000 AUT112.00 4 104.61 6 110.617.83/7,6-
9. BORROWS Alison 2000 AUS107.25 8 105.49 6 111.498.71/8,5-
10. LYACHINA Alexandra 2000 RUS117.28 12 109.76 2 111.768.98/8,7-
11. SATILA Ana 2000 BRA120.13 108 106.60 6 112.609.82/9,6-
12. HOSKOVA Katerina 2000 CZE112.05 4 107.43 6 113.4310.65/10,4-
13. ROYLE Jasmine 2000 GBR106.41 10 108.58 58 116.4113.63/13,3-
14. YAZAWA Aki 2000 JPN106.27 12 0.00 0 118.2715.49/15,1-
15. SATKOVA Martina 2000 CZE113.65 52 110.78 8 118.7816.00/15,6-
16. WOODS Kimberley 2000 GBR109.59 10 0.00 0 119.5916.81/16,4-
17. GIBSON Eilidh 2000 GBR113.18 10 105.71 54 123.1820.40/19,8-
18. NICHOLAS Jane 2000 NZL168.88 10 119.11 8 127.1124.33/23,7-
19. CHEN Shi 2000 CHN123.69 8 118.03 12 130.0327.25/26,5-
20. TIXIER Cecile 2000 FRA118.70 60 133.10 4 137.1034.32/33,4-
21. NAVEAU Laurine 2000 FRA137.03 12 134.13 6 140.1337.35/36,3-
22. HINES CLICK Tracy 2000 USA185.33 64 153.08 24 177.0874.30/72,3-

kategorie C1M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SAVSEK Benjamin 2000 SLO83.48 4 82.16 0 82.16 -
2. BENUS Matej 2000 SVK86.23 0 83.05 0 83.050.89/1,1-
3. GEBAS Vitezslav 2000 CZE86.96 2 84.96 0 84.962.80/3,4-
4. FLORENCE David 2000 GBR85.05 0 0.00 0 85.052.89/3,5-
5. SLAFKOVSKY Alexander 2000 SVK85.63 0 82.86 4 85.633.47/4,2-
6. COLAZINGARI Roberto 2000 ITA85.94 0 83.91 2 85.913.75/4,6-
7. ANTON Franz 2000 GER86.04 0 86.68 2 86.043.88/4,7-
8. HANEDA Takuya 2000 JPN84.16 2 87.42 4 86.164.00/4,9-
9. PERRON Maxime 2000 FRA84.69 2 88.15 4 86.694.53/5,5-
10. TASIADIS Sideris 2000 GER85.18 2 89.45 2 87.185.02/6,1-
11. ROSSI Sebastian 2000 ARG88.18 4 87.21 0 87.215.05/6,1-
12. BENZIEN Jan 2000 GER87.39 0 97.42 54 87.395.23/6,4-
13. TSAKMAKIS Christos 2000 GRE90.68 2 85.40 2 87.405.24/6,4-
14. BETTGE Nico 2000 GER89.72 2 85.50 2 87.505.34/6,5-
15. BERCIC Anze 2000 SLO85.51 2 84.32 10 87.515.35/6,5-
16. MASEK Jan 2000 CZE87.28 6 87.65 0 87.655.49/6,7-
17. EICHFELD Casey 2000 USA85.76 2 86.05 4 87.765.60/6,8-
18. JEFFERY Robin 2000 AUS86.53 2 87.77 0 87.775.61/6,8-
19. FOULON Kilian 2000 FRA91.01 4 87.86 0 87.865.70/6,9-
20. BOZIC Luka 2000 SLO86.30 2 87.36 4 88.306.14/7,5-
21. LE FRIEC Simon 2000 FRA86.35 2 86.85 2 88.356.19/7,5-
22. LIPATOV Aleksandr 2000 RUS88.44 2 88.43 0 88.436.27/7,6-
23. MARTIKAN Michal 2000 SVK86.56 2 86.99 2 88.566.40/7,8-
24. KOECHLIN Thomas 2000 SUI87.80 6 86.72 2 88.726.56/8,0-
25. PROCTOR Mark 2000 GBR89.31 2 88.82 0 88.826.66/8,1-
26. MARINIC Matija 2000 CRO89.99 2 86.91 2 88.916.75/8,2-
27. ROZMUS Karol 2000 SVK87.22 2 85.32 4 89.227.06/8,6-
28. ELOSEGI Ander 2000 ESP85.33 4 83.48 6 89.337.17/8,7-
29. ROHAN Lukas 2000 CZE85.96 4 89.83 0 89.837.67/9,3-
30. BORROWS Ian 2000 AUS86.42 6 86.07 4 90.077.91/9,6-
31. DENNIS Tad 2000 USA90.09 4 90.07 0 90.077.91/9,6-
32. HEDWIG Grzegorz 2000 POL87.81 10 86.12 4 90.127.96/9,7-
33. TRATSIAK Viktar 2000 BLR91.79 2 90.36 0 90.368.20/10,0-
34. BURGESS Adam 2000 GBR88.05 10 88.53 2 90.538.37/10,2-
35. ZHANG Genyuan 2000 CHN91.54 0 88.78 2 90.788.62/10,5-
36. JOLY Cedric 2000 FRA90.17 6 86.93 4 90.938.77/10,7-
37. WANG Xiaodong 2000 CHN90.21 4 91.22 0 91.229.06/11,0-
38. GONDEK Kacper 2000 POL90.51 6 89.23 2 91.239.07/11,0-
39. FABRIS Christian 2000 AUS88.19 4 87.70 4 91.709.54/11,6-
40. LOKKEN Zachary 2000 USA91.17 6 90.71 2 92.7110.55/12,8-
41. SMEDLEY Cameron 2000 CAN86.84 6 90.49 4 92.8410.68/13,0-
42. SMIRNOV Pavel 2000 RUS97.19 2 93.40 0 93.4011.24/13,7-
43. CHEN Fangjia 2000 CHN90.13 4 90.07 4 94.0711.91/14,5-
44. IVALDI Raffaello 2000 ITA97.17 2 94.08 0 94.0811.92/14,5-
45. TIMAKOV Dmitriy 2000 RUS90.68 4 90.78 52 94.6812.52/15,2-
46. CURCELL Leonardo 2000 BRA100.09 4 93.07 2 95.0712.91/15,7-
47. WERRO Simon 2000 SUI91.77 4 94.10 8 95.7713.61/16,6-
48. DA SILVA Felipe 2000 BRA94.99 4 93.93 2 95.9313.77/16,8-
49. CORREA Charles 2000 BRA96.26 0 93.76 10 96.2614.10/17,2-
50. GIBB Benjamin 2000 NZL89.39 8 92.95 8 97.3915.23/18,5-
51. HETSMAN Anton 2000 BLR91.79 8 95.78 8 99.7917.63/21,5-
52. SASAKI Tsubasa 2000 JPN95.62 14 96.37 4 100.3718.21/22,2-
53. CECCON Paolo 2000 ITA96.43 56 93.77 8 101.7719.61/23,9-
54. POTOCNY Marcel 2000 HUN94.96 8 95.36 8 102.9620.80/25,3-
55. WASHER Patrick 2000 NZL100.70 62 96.62 8 104.6222.46/27,3-
56. SILVA Jose 2000 VEN98.91 8 104.27 6 106.9124.75/30,1-

kategorie K1M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRINDIS Vit 2000 CZE79.29 0 78.29 0 78.29 -
2. POPIELA Dariusz 2000 POL79.99 0 78.49 0 78.490.20/0,3-
3. BURGI Quentin 2000 FRA80.48 2 78.62 0 78.620.33/0,4-
4. HALCIN Martin 2000 SVK78.86 0 80.86 100 78.860.57/0,7-
5. DOERFLER Fabian 2000 GER78.83 2 79.24 0 79.240.95/1,2-
6. POLACZYK Mateusz 2000 POL79.44 0 0.00 0 79.441.15/1,5-
7. ALBREHT Martin 2000 SLO83.54 2 80.09 0 80.091.80/2,3-
8. ROMEO Andrea 2000 ITA84.57 54 80.14 0 80.141.85/2,4-
9. LANGER Andreas 2000 AUT84.00 0 80.17 0 80.171.88/2,4-
10. BERSINGER Thomas 2000 ARG82.77 0 80.27 0 80.271.98/2,5-
11. KURT Michael 2000 SUI84.62 0 78.64 2 80.642.35/3,0-
12. DAILLE Etienne 2000 FRA80.69 0 0.00 0 80.692.40/3,1-
13. SCHUBERT Sebastian 2000 GER80.78 0 77.85 52 80.782.49/3,2-
13. MOLMENTI Daniele 2000 ITA80.78 0 0.00 0 80.782.49/3,2-
15. EIGEL Pavel 2000 RUS80.80 0 77.78 4 80.802.51/3,2-
16. DAMIENS Bastien 2000 FRA82.49 2 80.90 0 80.902.61/3,3-
17. WERRO Lukas 2000 SUI81.60 4 80.96 0 80.962.67/3,4-
18. AIGNER Hannes 2000 GER80.99 0 87.17 2 80.992.70/3,4-
19. GRIMM Alexander 2000 GER81.16 0 76.94 50 81.162.87/3,7-
20. DA SILVA Pedro 2000 BRA81.19 0 85.53 54 81.192.90/3,7-
21. DOUGOUD Martin 2000 SUI84.73 2 81.20 0 81.202.91/3,7-
22. TUNKA Ondrej 2000 CZE81.38 0 79.71 52 81.383.09/3,9-
23. HOUNSLOW Richard 2000 GBR81.87 0 79.61 2 81.613.32/4,2-
24. PRSKAVEC Jiri 2000 CZE79.74 2 77.41 50 81.743.45/4,4-
25. DELFOUR Lucien 2000 AUS81.82 0 0.00 0 81.823.53/4,5-
26. VONDRA Jan 2000 CZE81.90 0 80.24 2 81.903.61/4,6-
27. CLARKE Joseph 2000 GBR80.01 2 78.37 52 82.013.72/4,8-
28. MERRITT Jaxon 2000 AUS82.18 0 82.48 6 82.183.89/5,0-
29. FORSYTHE William 2000 AUS81.35 4 82.42 0 82.424.13/5,3-
30. SCIANIMANICO Tom 2000 FRA85.10 2 82.42 0 82.424.13/5,3-
31. GRIGAR Jakub 2000 SVK81.60 52 80.44 2 82.444.15/5,3-
32. MULIC Dinko 2000 CRO82.54 0 82.31 50 82.544.25/5,4-
33. HERMANS Maarten 2000 NED83.63 0 82.93 0 82.934.64/5,9-
34. OBLINGER Helmut 2000 AUT83.83 0 83.00 0 83.004.71/6,0-
35. SMOLEN Michal 2000 USA79.12 4 79.78 52 83.124.83/6,2-
36. DE GENNARO Giovanni 2000 ITA83.74 0 81.46 2 83.465.17/6,6-
37. HAYWARD Ben 2000 CAN81.47 2 81.77 2 83.475.18/6,6-
38. MEGLIC Jure 2000 AZE84.30 6 83.61 0 83.615.32/6,8-
39. BRUS Simon 2000 SLO83.83 0 80.79 4 83.835.54/7,1-
40. POTOCNY Marcel 2000 HUN83.04 50 83.92 0 83.925.63/7,2-
41. KANAYA Tohru 2000 JPN86.44 0 83.94 0 83.945.65/7,2-
42. POLACZYK Rafal 2000 POL79.71 2 80.05 4 84.055.76/7,4-
43. MAYR Lukas 2000 ITA83.14 4 84.14 0 84.145.85/7,5-
44. MANN Aaron 2000 USA83.73 54 84.32 0 84.326.03/7,7-
45. OHRSTROM Isak 2000 SWE82.85 2 82.45 2 84.456.16/7,9-
46. DORONIN Evgeny 2000 RUS84.45 0 83.03 2 84.456.16/7,9-
47. STANOVSKY Samuel 2000 LAT87.06 54 84.71 0 84.716.42/8,2-
48. PETERLIN Janos 2000 SLO83.27 2 81.40 50 85.276.98/8,9-
49. KREMSLEHNER Christopher 2000 AUT82.61 4 83.39 2 85.397.10/9,1-
50. KARAMARKO Filip 2000 CRO85.40 0 83.37 4 85.407.11/9,1-
51. POWELL Richard 2000 USA81.45 4 88.02 4 85.457.16/9,1-
52. TAN Ya 2000 CHN85.06 2 85.58 0 85.587.29/9,3-
53. HUJSA Matus 2000 SVK81.51 6 83.64 2 85.647.35/9,4-
54. TAYLER Michael 2000 CAN80.80 50 83.73 2 85.737.44/9,5-
55. DAWSON Michael 2000 NZL81.82 4 81.36 54 85.827.53/9,6-
56. MRKOCI Marko 2000 CRO84.80 4 84.11 2 86.117.82/10,0-
57. SWETNAM Huw 2000 GBR84.42 50 86.15 0 86.157.86/10,0-
58. ADACHI Kazuya 2000 JPN83.98 4 82.34 4 86.348.05/10,3-
59. BUTCHER Finn 2000 NZL85.68 2 84.49 2 86.498.20/10,5-
60. FORD David 2000 CAN87.22 0 86.11 2 87.228.93/11,4-
61. GILBERT Callum 2000 NZL85.61 2 85.73 58 87.619.32/11,9-
62. YOSHIDA Taku 2000 JPN86.76 56 84.21 4 88.219.92/12,7-
63. KRIESINGER Ingo 2000 BEL87.42 2 86.60 6 89.4211.13/14,2-
64. CELMINS Ritvars 2000 LAT87.97 10 87.54 6 93.5415.25/19,5-
65. GANCEDO Facundo 2000 ARG92.66 4 90.12 4 94.1215.83/20,2-
66. CURTIS Samuel 2000 IRL102.73 8 89.82 6 95.8217.53/22,4-
67. SHABANOV Maxim 2000 RUS88.29 8 99.97 4 96.2918.00/23,0-
68. LAIDINS Marcis 2000 LAT96.93 2 102.22 10 98.9320.64/26,4-
69. PURI Suworna Raj 2000 NEP94.99 4 92.95 6 98.9520.66/26,4-
70. DAVIDSON Elliott 2000 IRL98.38 6 95.76 4 99.7621.47/27,4-
71. PEREZ Alexis 2000 VEN107.40 58 101.85 6 107.8529.56/37,8-
72. PEIKER Tarmo 2000 EST109.47 60 116.95 6 122.9544.66/57,0-

kategorie K1W   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PENNIE Fiona 2000 GBR90.16 2 87.87 0 87.87 -
2. KUDEJOVA Katerina 2000 CZE90.92 0 87.83 2 89.831.96/2,2-
3. DUKATOVA Jana 2000 SVK90.38 2 87.88 2 89.882.01/2,3-
4. FOX Jessica 2000 AUS90.31 0 0.00 0 90.312.44/2,8-
5. KRAGELJ Ursa 2000 SLO92.24 8 90.75 0 90.752.88/3,3-
6. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER91.98 0 90.88 0 90.883.01/3,4-
7. KUHNLE Corinna 2000 AUT89.89 4 88.98 2 90.983.11/3,5-
8. HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE94.77 2 89.11 2 91.113.24/3,7-
9. GALUSKOVA Karolina 2000 CZE93.24 4 91.15 0 91.153.28/3,7-
10. LI Lu 2000 CHN93.78 2 91.43 0 91.433.56/4,1-
11. NEWMAN Nouria 2000 FRA90.85 2 87.54 4 91.543.67/4,2-
12. KALISKA Elena 2000 SVK91.48 2 89.79 2 91.793.92/4,5-
13. MANN Dana 2000 USA92.17 2 90.07 2 92.074.20/4,8-
14. PACIERPNIK Natalia 2000 POL94.33 2 90.10 2 92.104.23/4,8-
15. HORN Stefanie 2000 ITA93.22 0 90.19 2 92.194.32/4,9-
16. OBLINGER-PETERS Violetta 2000 AUT92.82 0 89.86 4 92.824.95/5,6-
17. GRANT Sarah 2000 AUS93.44 0 90.92 2 92.925.05/5,7-
18. LATHAM Bethan 2000 GBR95.65 2 91.13 2 93.135.26/6,0-
19. PEROVA Ekaterina 2000 RUS93.25 0 91.63 54 93.255.38/6,1-
20. BAUDU Lucie 2000 FRA92.82 2 91.26 2 93.265.39/6,1-
21. LEENDERS Claudia 2000 NED94.33 54 93.53 0 93.535.66/6,4-
22. JONES Luuka 2000 NZL91.57 2 92.04 6 93.575.70/6,5-
23. LEITNER Lisa 2000 AUT92.68 6 93.60 0 93.605.73/6,5-
24. FUNK Ricarda 2000 GER90.98 6 91.89 2 93.896.02/6,9-
25. KHARITONOVA Marta 2000 RUS92.27 6 92.00 2 94.006.13/7,0-
26. VOJTOVA Veronika 2000 CZE92.22 2 96.23 6 94.226.35/7,2-
27. TAKESHITA Yuriko 2000 JPN93.29 2 92.87 6 95.297.42/8,4-
28. TERCELJ Eva 2000 SLO93.43 2 91.39 8 95.437.56/8,6-
29. WOODS Kimberley 2000 GBR103.06 14 93.75 2 95.757.88/9,0-
30. MEDON Joanna 2000 POL96.96 4 91.95 4 95.958.08/9,2-
31. MANGIN Estelle 2000 FRA95.96 8 94.12 2 96.128.25/9,4-
32. GOIKOETXEA Irati 2000 ESP92.37 56 94.23 2 96.238.36/9,5-
33. PEROVA Aleksandra 2000 RUS92.19 50 92.43 4 96.438.56/9,7-
34. SATILA Ana 2000 BRA95.38 8 92.72 4 96.728.85/10,1-
35. YAZAWA Aki 2000 JPN94.90 2 92.74 12 96.909.03/10,3-
36. LI Tong 2000 CHN95.07 2 97.07 6 97.079.20/10,5-
37. PFEIFER Melanie 2000 GER92.23 12 91.20 6 97.209.33/10,6-
38. FRAUENRATH Katja 2000 GER95.95 2 93.97 4 97.9510.08/11,5-
39. NEVARILOVA Kristina 2000 SVK101.82 6 93.97 4 97.9710.10/11,5-
40. MARTINEZ Marta 2000 ESP92.92 8 96.44 2 98.4410.57/12,0-
41. ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR97.66 8 92.48 6 98.4810.61/12,1-
42. KOLENC Berenice 2000 FRA93.49 8 94.81 4 98.8110.94/12,5-
43. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS109.09 4 94.85 4 98.8510.98/12,5-
44. NEE Ashley 2000 USA96.61 4 95.59 8 100.6112.74/14,5-
45. LIPTAK Monika 2000 POL97.31 52 96.72 4 100.7212.85/14,6-
46. ITO Yoshika 2000 JPN97.88 4 104.67 106 101.8814.01/15,9-
47. LUKICHEVA Yekaterina 2000 KAZ106.50 58 100.33 4 104.3316.46/18,7-
48. SABATTINI Chiara 2000 ITA100.39 6 98.18 8 106.1818.31/20,8-
49. GRATWOHL Andrea 2000 SUI108.53 6 106.81 0 106.8118.94/21,6-
50. NICHOLAS Jane 2000 NZL99.66 12 101.26 8 109.2621.39/24,3-
51. CONLAN Aisling 2000 IRL108.34 112 103.95 6 109.9522.08/25,1-
52. SIGNORI Lisa 2000 ITA115.03 58 112.31 2 114.3126.44/30,1-
53. IFARRAGUERRI Anna Maria 2000 USA118.20 10 106.38 12 118.3830.51/34,7-
54. RIQUELME Nadia 2000 ARG134.70 60 125.76 10 135.7647.89/54,5-
55. NICHOLAS Ella 2000 COK113.49 54 99.23 208 167.4979.62/90,6-

kategorie C2M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
89.61 6 91.62 0 91.62 -
2. BEHLING Robert
BECKER Thomas
2000
2000
GER
GER
90.10 2 0.00 0 92.100.48/0,5-
3. BRZEZINSKI Filip
BRZEZINSKI Andrzej
2000
2000
POL
POL
93.77 0 92.18 0 92.180.56/0,6-
4. KOPLIK Tomas
VRZAN Jakub
2000
2000
CZE
CZE
93.32 4 92.82 0 92.821.20/1,3-
5. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
92.87 0 92.60 6 92.871.25/1,4-
6. KARLOVSKY Ondrej
JANE Jakub
2000
2000
CZE
CZE
93.63 0 93.06 0 93.061.44/1,6-
7. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
93.90 0 93.23 2 93.902.28/2,5-
8. KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
94.30 8 93.97 0 93.972.35/2,6-
9. MUELLER Kai
MUELLER Kevin
2000
2000
GER
GER
95.65 0 92.84 2 94.843.22/3,5-
10. BOZIC Luka
TALJAT Saso
2000
2000
SLO
SLO
93.23 2 0.00 0 95.233.61/3,9-
11. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
93.42 2 92.42 4 95.423.80/4,1-
12. PRIGENT Yves
KERVELLA Loic
2000
2000
FRA
FRA
95.71 4 93.76 2 95.764.14/4,5-
13. SCIANIMANICO Nicolas
CAILHOL Hugo
2000
2000
FRA
FRA
95.84 0 96.27 2 95.844.22/4,6-
14. CORREA Charles
OLIVEIRA Anderson
2000
2000
BRA
BRA
101.40 4 96.54 0 96.544.92/5,4-
15. WIERCIOCH Michal
MAJERCZAK Grzegorz
2000
2000
POL
POL
96.80 50 94.54 2 96.544.92/5,4-
16. LARIONOV Dmitry
KUZNETSOV Mikhail
2000
2000
RUS
RUS
96.63 0 92.89 4 96.635.01/5,5-
17. FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
93.21 4 91.63 8 97.215.59/6,1-
18. ANTON Franz
BENZIEN Jan
2000
2000
GER
GER
97.37 4 96.12 2 98.126.50/7,1-
19. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
94.16 4 98.67 6 98.166.54/7,1-
20. VETROVSKY Jan
MATEJKA Michael
2000
2000
CZE
CZE
97.45 2 103.96 58 99.457.83/8,5-
21. WERRO Lukas
WERRO Simon
2000
2000
SUI
SUI
98.16 2 95.97 4 99.978.35/9,1-
22. SCHROEDER David
BETTGE Nico
2000
2000
GER
GER
95.75 54 95.10 6 101.109.48/10,3-
23. USHAKOV Anton
USHAKOV Artem
2000
2000
RUS
RUS
97.24 6 100.07 150 103.2411.62/12,7-
24. HODSON Ethan
JEFFERY Robin
2000
2000
AUS
AUS
103.82 6 99.70 4 103.7012.08/13,2-
25. SASAKI Shota
SASAKI Tsubasa
2000
2000
JPN
JPN
104.52 6 101.37 4 105.3713.75/15,0-
26. YE Yongtao
HUANG Yongze
2000
2000
CHN
CHN
103.25 6 99.90 8 107.9016.28/17,8-
27. ROUX Antoine
BRUN Gurgen
2000
2000
FRA
FRA
100.58 8 101.26 10 108.5816.96/18,5-
28. DENG Xiao
ZHANG Hang
2000
2000
CHN
CHN
101.60 58 105.66 10 115.6624.04/26,2-
29. POFFENBERGER Jordan
DENNIS Tad
2000
2000
USA
USA
109.52 12 108.68 100 121.5229.90/32,6-
30. CAVO Francesco
QUERCI Alberto
2000
2000
ITA
ITA
104.95 64 113.80 12 125.8034.18/37,3-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3