2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha

20.06.2014-22.06.2014   Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Colin Woodgate
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PRINDIS Vit 2000 CZE79.29 0 78.29 0 78.29 -
2. POPIELA Dariusz 2000 POL79.99 0 78.49 0 78.490.20/0,3-
3. BURGI Quentin 2000 FRA80.48 2 78.62 0 78.620.33/0,4-
4. HALCIN Martin 2000 SVK78.86 0 80.86 100 78.860.57/0,7-
5. DOERFLER Fabian 2000 GER78.83 2 79.24 0 79.240.95/1,2-
6. POLACZYK Mateusz 2000 POL79.44 0 0.00 0 79.441.15/1,5-
7. ALBREHT Martin 2000 SLO83.54 2 80.09 0 80.091.80/2,3-
8. ROMEO Andrea 2000 ITA84.57 54 80.14 0 80.141.85/2,4-
9. LANGER Andreas 2000 AUT84.00 0 80.17 0 80.171.88/2,4-
10. BERSINGER Thomas 2000 ARG82.77 0 80.27 0 80.271.98/2,5-
11. KURT Michael 2000 SUI84.62 0 78.64 2 80.642.35/3,0-
12. DAILLE Etienne 2000 FRA80.69 0 0.00 0 80.692.40/3,1-
13. SCHUBERT Sebastian 2000 GER80.78 0 77.85 52 80.782.49/3,2-
13. MOLMENTI Daniele 2000 ITA80.78 0 0.00 0 80.782.49/3,2-
15. EIGEL Pavel 2000 RUS80.80 0 77.78 4 80.802.51/3,2-
16. DAMIENS Bastien 2000 FRA82.49 2 80.90 0 80.902.61/3,3-
17. WERRO Lukas 2000 SUI81.60 4 80.96 0 80.962.67/3,4-
18. AIGNER Hannes 2000 GER80.99 0 87.17 2 80.992.70/3,4-
19. GRIMM Alexander 2000 GER81.16 0 76.94 50 81.162.87/3,7-
20. DA SILVA Pedro 2000 BRA81.19 0 85.53 54 81.192.90/3,7-
21. DOUGOUD Martin 2000 SUI84.73 2 81.20 0 81.202.91/3,7-
22. TUNKA Ondrej 2000 CZE81.38 0 79.71 52 81.383.09/3,9-
23. HOUNSLOW Richard 2000 GBR81.87 0 79.61 2 81.613.32/4,2-
24. PRSKAVEC Jiri 2000 CZE79.74 2 77.41 50 81.743.45/4,4-
25. DELFOUR Lucien 2000 AUS81.82 0 0.00 0 81.823.53/4,5-
26. VONDRA Jan 2000 CZE81.90 0 80.24 2 81.903.61/4,6-
27. CLARKE Joseph 2000 GBR80.01 2 78.37 52 82.013.72/4,8-
28. MERRITT Jaxon 2000 AUS82.18 0 82.48 6 82.183.89/5,0-
29. FORSYTHE William 2000 AUS81.35 4 82.42 0 82.424.13/5,3-
30. SCIANIMANICO Tom 2000 FRA85.10 2 82.42 0 82.424.13/5,3-
31. GRIGAR Jakub 2000 SVK81.60 52 80.44 2 82.444.15/5,3-
32. MULIC Dinko 2000 CRO82.54 0 82.31 50 82.544.25/5,4-
33. HERMANS Maarten 2000 NED83.63 0 82.93 0 82.934.64/5,9-
34. OBLINGER Helmut 2000 AUT83.83 0 83.00 0 83.004.71/6,0-
35. SMOLEN Michal 2000 USA79.12 4 79.78 52 83.124.83/6,2-
36. DE GENNARO Giovanni 2000 ITA83.74 0 81.46 2 83.465.17/6,6-
37. HAYWARD Ben 2000 CAN81.47 2 81.77 2 83.475.18/6,6-
38. MEGLIC Jure 2000 AZE84.30 6 83.61 0 83.615.32/6,8-
39. BRUS Simon 2000 SLO83.83 0 80.79 4 83.835.54/7,1-
40. POTOCNY Marcel 2000 HUN83.04 50 83.92 0 83.925.63/7,2-
41. KANAYA Tohru 2000 JPN86.44 0 83.94 0 83.945.65/7,2-
42. POLACZYK Rafal 2000 POL79.71 2 80.05 4 84.055.76/7,4-
43. MAYR Lukas 2000 ITA83.14 4 84.14 0 84.145.85/7,5-
44. MANN Aaron 2000 USA83.73 54 84.32 0 84.326.03/7,7-
45. OHRSTROM Isak 2000 SWE82.85 2 82.45 2 84.456.16/7,9-
46. DORONIN Evgeny 2000 RUS84.45 0 83.03 2 84.456.16/7,9-
47. STANOVSKY Samuel 2000 LAT87.06 54 84.71 0 84.716.42/8,2-
48. PETERLIN Janos 2000 SLO83.27 2 81.40 50 85.276.98/8,9-
49. KREMSLEHNER Christopher 2000 AUT82.61 4 83.39 2 85.397.10/9,1-
50. KARAMARKO Filip 2000 CRO85.40 0 83.37 4 85.407.11/9,1-
51. POWELL Richard 2000 USA81.45 4 88.02 4 85.457.16/9,1-
52. TAN Ya 2000 CHN85.06 2 85.58 0 85.587.29/9,3-
53. HUJSA Matus 2000 SVK81.51 6 83.64 2 85.647.35/9,4-
54. TAYLER Michael 2000 CAN80.80 50 83.73 2 85.737.44/9,5-
55. DAWSON Michael 2000 NZL81.82 4 81.36 54 85.827.53/9,6-
56. MRKOCI Marko 2000 CRO84.80 4 84.11 2 86.117.82/10,0-
57. SWETNAM Huw 2000 GBR84.42 50 86.15 0 86.157.86/10,0-
58. ADACHI Kazuya 2000 JPN83.98 4 82.34 4 86.348.05/10,3-
59. BUTCHER Finn 2000 NZL85.68 2 84.49 2 86.498.20/10,5-
60. FORD David 2000 CAN87.22 0 86.11 2 87.228.93/11,4-
61. GILBERT Callum 2000 NZL85.61 2 85.73 58 87.619.32/11,9-
62. YOSHIDA Taku 2000 JPN86.76 56 84.21 4 88.219.92/12,7-
63. KRIESINGER Ingo 2000 BEL87.42 2 86.60 6 89.4211.13/14,2-
64. CELMINS Ritvars 2000 LAT87.97 10 87.54 6 93.5415.25/19,5-
65. GANCEDO Facundo 2000 ARG92.66 4 90.12 4 94.1215.83/20,2-
66. CURTIS Samuel 2000 IRL102.73 8 89.82 6 95.8217.53/22,4-
67. SHABANOV Maxim 2000 RUS88.29 8 99.97 4 96.2918.00/23,0-
68. LAIDINS Marcis 2000 LAT96.93 2 102.22 10 98.9320.64/26,4-
69. PURI Suworna Raj 2000 NEP94.99 4 92.95 6 98.9520.66/26,4-
70. DAVIDSON Elliott 2000 IRL98.38 6 95.76 4 99.7621.47/27,4-
71. PEREZ Alexis 2000 VEN107.40 58 101.85 6 107.8529.56/37,8-
72. PEIKER Tarmo 2000 EST109.47 60 116.95 6 122.9544.66/57,0-
Oddíl