2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha

20.06.2014-22.06.2014   Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Colin Woodgate
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PENNIE Fiona 2000 GBR90.16 2 87.87 0 87.87 -
2. KUDEJOVA Katerina 2000 CZE90.92 0 87.83 2 89.831.96/2,2-
3. DUKATOVA Jana 2000 SVK90.38 2 87.88 2 89.882.01/2,3-
4. FOX Jessica 2000 AUS90.31 0 0.00 0 90.312.44/2,8-
5. KRAGELJ Ursa 2000 SLO92.24 8 90.75 0 90.752.88/3,3-
6. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER91.98 0 90.88 0 90.883.01/3,4-
7. KUHNLE Corinna 2000 AUT89.89 4 88.98 2 90.983.11/3,5-
8. HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE94.77 2 89.11 2 91.113.24/3,7-
9. GALUSKOVA Karolina 2000 CZE93.24 4 91.15 0 91.153.28/3,7-
10. LI Lu 2000 CHN93.78 2 91.43 0 91.433.56/4,1-
11. NEWMAN Nouria 2000 FRA90.85 2 87.54 4 91.543.67/4,2-
12. KALISKA Elena 2000 SVK91.48 2 89.79 2 91.793.92/4,5-
13. MANN Dana 2000 USA92.17 2 90.07 2 92.074.20/4,8-
14. PACIERPNIK Natalia 2000 POL94.33 2 90.10 2 92.104.23/4,8-
15. HORN Stefanie 2000 ITA93.22 0 90.19 2 92.194.32/4,9-
16. OBLINGER-PETERS Violetta 2000 AUT92.82 0 89.86 4 92.824.95/5,6-
17. GRANT Sarah 2000 AUS93.44 0 90.92 2 92.925.05/5,7-
18. LATHAM Bethan 2000 GBR95.65 2 91.13 2 93.135.26/6,0-
19. PEROVA Ekaterina 2000 RUS93.25 0 91.63 54 93.255.38/6,1-
20. BAUDU Lucie 2000 FRA92.82 2 91.26 2 93.265.39/6,1-
21. LEENDERS Claudia 2000 NED94.33 54 93.53 0 93.535.66/6,4-
22. JONES Luuka 2000 NZL91.57 2 92.04 6 93.575.70/6,5-
23. LEITNER Lisa 2000 AUT92.68 6 93.60 0 93.605.73/6,5-
24. FUNK Ricarda 2000 GER90.98 6 91.89 2 93.896.02/6,9-
25. KHARITONOVA Marta 2000 RUS92.27 6 92.00 2 94.006.13/7,0-
26. VOJTOVA Veronika 2000 CZE92.22 2 96.23 6 94.226.35/7,2-
27. TAKESHITA Yuriko 2000 JPN93.29 2 92.87 6 95.297.42/8,4-
28. TERCELJ Eva 2000 SLO93.43 2 91.39 8 95.437.56/8,6-
29. WOODS Kimberley 2000 GBR103.06 14 93.75 2 95.757.88/9,0-
30. MEDON Joanna 2000 POL96.96 4 91.95 4 95.958.08/9,2-
31. MANGIN Estelle 2000 FRA95.96 8 94.12 2 96.128.25/9,4-
32. GOIKOETXEA Irati 2000 ESP92.37 56 94.23 2 96.238.36/9,5-
33. PEROVA Aleksandra 2000 RUS92.19 50 92.43 4 96.438.56/9,7-
34. SATILA Ana 2000 BRA95.38 8 92.72 4 96.728.85/10,1-
35. YAZAWA Aki 2000 JPN94.90 2 92.74 12 96.909.03/10,3-
36. LI Tong 2000 CHN95.07 2 97.07 6 97.079.20/10,5-
37. PFEIFER Melanie 2000 GER92.23 12 91.20 6 97.209.33/10,6-
38. FRAUENRATH Katja 2000 GER95.95 2 93.97 4 97.9510.08/11,5-
39. NEVARILOVA Kristina 2000 SVK101.82 6 93.97 4 97.9710.10/11,5-
40. MARTINEZ Marta 2000 ESP92.92 8 96.44 2 98.4410.57/12,0-
41. ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR97.66 8 92.48 6 98.4810.61/12,1-
42. KOLENC Berenice 2000 FRA93.49 8 94.81 4 98.8110.94/12,5-
43. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS109.09 4 94.85 4 98.8510.98/12,5-
44. NEE Ashley 2000 USA96.61 4 95.59 8 100.6112.74/14,5-
45. LIPTAK Monika 2000 POL97.31 52 96.72 4 100.7212.85/14,6-
46. ITO Yoshika 2000 JPN97.88 4 104.67 106 101.8814.01/15,9-
47. LUKICHEVA Yekaterina 2000 KAZ106.50 58 100.33 4 104.3316.46/18,7-
48. SABATTINI Chiara 2000 ITA100.39 6 98.18 8 106.1818.31/20,8-
49. GRATWOHL Andrea 2000 SUI108.53 6 106.81 0 106.8118.94/21,6-
50. NICHOLAS Jane 2000 NZL99.66 12 101.26 8 109.2621.39/24,3-
51. CONLAN Aisling 2000 IRL108.34 112 103.95 6 109.9522.08/25,1-
52. SIGNORI Lisa 2000 ITA115.03 58 112.31 2 114.3126.44/30,1-
53. IFARRAGUERRI Anna Maria 2000 USA118.20 10 106.38 12 118.3830.51/34,7-
54. RIQUELME Nadia 2000 ARG134.70 60 125.76 10 135.7647.89/54,5-
55. NICHOLAS Ella 2000 COK113.49 54 99.23 208 167.4979.62/90,6-
Oddíl