2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha

20.06.2014-22.06.2014   Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí: Colin Woodgate
výsledky ke stažení:    
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
89.61 6 91.62 0 91.62 -
2. BEHLING Robert
BECKER Thomas
2000
2000
GER
GER
90.10 2 0.00 0 92.100.48/0,5-
3. BRZEZINSKI Filip
BRZEZINSKI Andrzej
2000
2000
POL
POL
93.77 0 92.18 0 92.180.56/0,6-
4. KOPLIK Tomas
VRZAN Jakub
2000
2000
CZE
CZE
93.32 4 92.82 0 92.821.20/1,3-
5. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
92.87 0 92.60 6 92.871.25/1,4-
6. KARLOVSKY Ondrej
JANE Jakub
2000
2000
CZE
CZE
93.63 0 93.06 0 93.061.44/1,6-
7. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
93.90 0 93.23 2 93.902.28/2,5-
8. KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
94.30 8 93.97 0 93.972.35/2,6-
9. MUELLER Kai
MUELLER Kevin
2000
2000
GER
GER
95.65 0 92.84 2 94.843.22/3,5-
10. BOZIC Luka
TALJAT Saso
2000
2000
SLO
SLO
93.23 2 0.00 0 95.233.61/3,9-
11. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
93.42 2 92.42 4 95.423.80/4,1-
12. PRIGENT Yves
KERVELLA Loic
2000
2000
FRA
FRA
95.71 4 93.76 2 95.764.14/4,5-
13. SCIANIMANICO Nicolas
CAILHOL Hugo
2000
2000
FRA
FRA
95.84 0 96.27 2 95.844.22/4,6-
14. CORREA Charles
OLIVEIRA Anderson
2000
2000
BRA
BRA
101.40 4 96.54 0 96.544.92/5,4-
15. WIERCIOCH Michal
MAJERCZAK Grzegorz
2000
2000
POL
POL
96.80 50 94.54 2 96.544.92/5,4-
16. LARIONOV Dmitry
KUZNETSOV Mikhail
2000
2000
RUS
RUS
96.63 0 92.89 4 96.635.01/5,5-
17. FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
93.21 4 91.63 8 97.215.59/6,1-
18. ANTON Franz
BENZIEN Jan
2000
2000
GER
GER
97.37 4 96.12 2 98.126.50/7,1-
19. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
94.16 4 98.67 6 98.166.54/7,1-
20. VETROVSKY Jan
MATEJKA Michael
2000
2000
CZE
CZE
97.45 2 103.96 58 99.457.83/8,5-
21. WERRO Lukas
WERRO Simon
2000
2000
SUI
SUI
98.16 2 95.97 4 99.978.35/9,1-
22. SCHROEDER David
BETTGE Nico
2000
2000
GER
GER
95.75 54 95.10 6 101.109.48/10,3-
23. USHAKOV Anton
USHAKOV Artem
2000
2000
RUS
RUS
97.24 6 100.07 150 103.2411.62/12,7-
24. HODSON Ethan
JEFFERY Robin
2000
2000
AUS
AUS
103.82 6 99.70 4 103.7012.08/13,2-
25. SASAKI Shota
SASAKI Tsubasa
2000
2000
JPN
JPN
104.52 6 101.37 4 105.3713.75/15,0-
26. YE Yongtao
HUANG Yongze
2000
2000
CHN
CHN
103.25 6 99.90 8 107.9016.28/17,8-
27. ROUX Antoine
BRUN Gurgen
2000
2000
FRA
FRA
100.58 8 101.26 10 108.5816.96/18,5-
28. DENG Xiao
ZHANG Hang
2000
2000
CHN
CHN
101.60 58 105.66 10 115.6624.04/26,2-
29. POFFENBERGER Jordan
DENNIS Tad
2000
2000
USA
USA
109.52 12 108.68 100 121.5229.90/32,6-
30. CAVO Francesco
QUERCI Alberto
2000
2000
ITA
ITA
104.95 64 113.80 12 125.8034.18/37,3-
Oddíl