vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků

28.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK85.80 2 86.50 0 86.50 32
2.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice87.27 0 88.83 2 87.270.77/0,928
3.1/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.89.60 4 89.78 2 91.785.28/6,124
4.2/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec93.82 0 95.54 2 93.827.32/8,520
5.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.105.78 0 96.21 0 96.219.71/11,216
6.4/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn95.14 2 95.01 2 97.0110.51/12,215
7.3/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.101.46 2 103.66 4 103.4616.96/19,614
8.5/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy101.13 4 107.07 6 105.1318.63/21,513
9.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha118.71 2 107.42 0 107.4220.92/24,212
10.6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.107.88 2 110.25 0 109.8823.38/27,011
11.2/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.113.55 4 109.48 2 111.4824.98/28,910
12.3/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.119.33 58 118.04 2 120.0433.54/38,89
13.4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc120.26 0 121.01 0 120.2633.76/39,08
14.5/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha117.32 4 135.57 52 121.3234.82/40,37
15.7/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk187.01 4 118.11 6 124.1137.61/43,56
16.8/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.129.81 2 124.22 0 124.2237.72/43,65
17.6/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc126.16 2 123.12 2 125.1238.62/44,64
18.7/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc126.33 2 129.58 0 128.3341.83/48,43
19.9/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.122.69 6 131.63 4 128.6942.19/48,82
20.4/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk122.45 8 155.18 54 130.4543.95/50,81
21.10/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc132.87 6 130.08 4 134.0847.58/55,00
22.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc0.00 999 156.47 4 160.4773.97/85,50
23.11/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.145.20 16 268.39 8 161.2074.70/86,40
24.12/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc157.06 12 189.26 10 169.0682.56/95,40
25.13/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.182.93 62 171.84 12 183.8497.34/112,50
26.14/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník187.05 6 0.00 999 193.05106.55/123,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha90.91 2 88.96 0 88.96 80
2.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice93.16 0 90.58 0 90.581.62/1,876
3.3/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha89.39 2 90.23 4 91.392.43/2,772
4.4/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha91.46 0 93.19 2 91.462.50/2,868
5.5/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn93.05 0 105.35 4 93.054.09/4,664
6.6/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno94.18 0 93.24 0 93.244.28/4,860
7.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec95.76 0 92.13 2 94.135.17/5,856
8.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha97.13 0 99.22 2 97.138.17/9,252
9.1/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava97.68 6 98.96 0 98.9610.00/11,248
10.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.97.75 4 99.67 0 99.6710.71/12,044
11.1/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava97.93 2 112.52 2 99.9310.97/12,340
12.3/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava100.12 0 98.92 2 100.1211.16/12,536
13.8/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí102.67 0 100.05 2 102.0513.09/14,732
14.9/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice105.22 4 100.36 2 102.3613.40/15,128
15.10/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno114.39 6 100.57 2 102.5713.61/15,324
16.4/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava109.59 2 100.87 2 102.8713.91/15,623
17.11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.102.57 2 101.59 2 103.5914.63/16,422
18.5/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí105.12 2 101.60 2 103.6014.64/16,521
19.6/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí103.75 0 117.45 4 103.7514.79/16,620
20.12/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž104.14 0 119.94 6 104.1415.18/17,119
21.2/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc102.55 2 102.80 2 104.5515.59/17,518
22.7/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa104.89 52 103.57 2 105.5716.61/18,717
23.13/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha107.03 0 106.48 4 107.0318.07/20,316
24.8/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc108.84 0 109.83 4 108.8419.88/22,315
25.9/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí108.74 2 124.94 2 110.7421.78/24,514
26.10/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 0 SVK – UK Bratislava114.89 2 110.77 2 112.7723.81/26,80
27.14/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky121.51 2 120.07 0 120.0731.11/35,013
28.15/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc122.29 4 120.17 2 122.1733.21/37,312
29.11/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc124.57 4 122.61 0 122.6133.65/37,811
30.12/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc123.22 4 121.12 2 123.1234.16/38,410
31.13/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha152.56 12 118.26 6 124.2635.30/39,79
32.14/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha117.44 56 121.15 4 125.1536.19/40,78
33.15/ZMĎURECOVÁ Mahulena 2002 0 SVK – UK Bratislava128.36 6 127.90 2 129.9040.94/46,00
34.16/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava170.51 0 129.46 4 133.4644.50/50,07
35.16/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava134.64 2 146.30 2 136.6447.68/53,66
36.17/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky163.34 8 130.19 50 171.3482.38/92,65
37.17/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel186.18 58 173.78 4 177.7888.82/99,84
38.18/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž165.56 14 194.52 8 179.5690.60/101,83
39.18/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.183.47 4 182.49 52 187.4798.51/110,72
40.19/ZSNOVÁKOVÁ Veronika 2001 0 KK Opava187.75 58 0.00 999 245.75156.79/176,21
41.20/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel143.18 106 137.81 208 249.18160.22/180,10
42.19/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.278.25 14 299.77 106 292.25203.29/228,50
43.21/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel199.88 112 236.50 106 311.88222.92/250,60
44.20/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno210.96 102 281.20 56 312.96224.00/251,80
45.21/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.169.97 154 162.89 158 320.89231.93/260,70
46.22/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel168.18 254 202.00 206 408.00319.04/358,60
47.22/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno0.00 999 170.24 301 471.24382.28/429,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
112.49 6 111.89 6 117.89 12
2.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
116.30 4 121.35 4 120.302.41/2,08
3.2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
119.63 6 123.26 4 125.637.74/6,64
4.3/ZSLHOTA Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2002
2001
3 USK Pha
USK Pha
120.85 6 153.87 154 126.858.96/7,63
5.1/DSŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
2 Kroměříž
Kroměříž
134.08 108 119.50 14 133.5015.61/13,22
6.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
Horš.Týn
Horš.Týn
145.85 110 136.59 54 190.5972.70/61,71
7.2/DMLUDWIG Hubert
MRÁKA Tomáš
1999
2001
Olomouc
Olomouc
194.17 106 140.47 60 200.4782.58/70,00
8.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch
LÁTAL Filip
2002
2001
Olomouc
Olomouc
217.18 104 197.25 54 251.25133.36/113,10
9.2/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
178.58 116 206.40 60 266.40148.51/126,00
10.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa
TŮMOVÁ Natálie
2002
2002
2 SKVeselí
SKVeselí
0.00 0 0.00 999 999.00 0
10.3/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 0 0.00 999 999.00 0
10.5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
0.00 0 0.00 999 999.00 0
10.6/ZSVAVRLA Adam
ŠMÍD Jan
2000
2002
Tzunami
Tzunami
0.00 0 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice78.47 0 80.12 52 78.47 109
2.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.79.60 8 80.33 0 80.331.86/2,4105
3.2/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim84.48 52 80.19 2 82.193.72/4,7101
4.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK81.36 2 80.64 2 82.644.17/5,397
5.4/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky81.90 2 83.10 0 83.104.63/5,993
6.2/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava82.22 56 81.62 2 83.625.15/6,689
7.5/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy88.72 4 85.70 0 85.707.23/9,285
8.1/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno85.37 8 85.11 2 87.118.64/11,081
9.6/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha87.49 2 87.40 0 87.408.93/11,477
10.7/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.84.00 4 82.82 50 88.009.53/12,173
11.8/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha92.28 8 89.21 0 89.2110.74/13,769
12.9/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy87.70 4 89.96 0 89.9611.49/14,665
13.10/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha90.83 0 91.40 4 90.8312.36/15,861
14.11/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.89.68 2 89.05 4 91.6813.21/16,857
15.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB98.53 0 92.26 0 92.2613.79/17,656
16.12/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc90.52 2 99.74 52 92.5214.05/17,955
17.13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.94.32 2 94.95 0 94.9516.48/21,054
18.2/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha94.70 2 104.32 2 96.7018.23/23,253
19.3/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha98.53 0 96.59 4 98.5320.06/25,652
20.14/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha102.28 4 100.23 0 100.2321.76/27,751
21.4/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky96.76 54 98.46 2 100.4621.99/28,050
22.15/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec99.09 4 97.41 4 101.4122.94/29,249
23.16/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice102.99 4 99.62 2 101.6223.15/29,548
24.17/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí114.40 4 100.49 2 102.4924.02/30,647
25.5/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.102.47 6 102.59 0 102.5924.12/30,746
26.6/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.98.29 6 104.27 0 104.2725.80/32,945
27.18/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha110.28 2 105.07 0 105.0726.60/33,944
28.7/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc105.24 6 106.22 2 108.2229.75/37,943
29.8/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky117.48 2 104.63 4 108.6330.16/38,442
30.9/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn148.94 0 107.47 2 109.4731.00/39,541
31.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno109.24 58 105.86 4 109.8631.39/40,040
32.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov102.92 10 102.77 8 110.7732.30/41,239
33.19/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov114.64 10 107.26 4 111.2632.79/41,838
34.20/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž108.46 8 109.30 2 111.3032.83/41,837
35.4/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž107.35 4 106.25 58 111.3532.88/41,936
36.21/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov108.26 4 119.23 56 112.2633.79/43,135
37.22/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště108.28 4 109.97 4 112.2833.81/43,134
38.23/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc105.15 8 120.18 0 113.1534.68/44,233
39.10/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky112.65 2 123.38 0 114.6536.18/46,132
39.11/ZMBURÁŇ Ilja 2003 0 SVK – UK Bratislava110.65 4 122.76 2 114.6536.18/46,10
41.24/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.121.95 6 113.09 2 115.0936.62/46,731
42.12/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc111.65 4 118.35 6 115.6537.18/47,430
43.13/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc114.30 4 111.79 4 115.7937.32/47,629
44.14/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha127.81 6 112.43 4 116.4337.96/48,428
45.25/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk133.87 2 115.15 2 117.1538.68/49,327
46.15/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.115.56 6 110.27 8 118.2739.80/50,726
47.16/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha113.50 8 117.36 2 119.3640.89/52,125
48.17/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk126.56 8 114.37 6 120.3741.90/53,424
49.26/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí118.65 2 122.95 0 120.6542.18/53,823
50.27/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.119.66 2 132.15 6 121.6643.19/55,022
51.18/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc112.46 10 153.65 4 122.4643.99/56,121
52.19/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha127.31 4 121.29 2 123.2944.82/57,120
53.20/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí113.32 12 129.18 54 125.3246.85/59,719
54.28/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc126.82 4 115.39 10 125.3946.92/59,818
55.29/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc124.00 2 131.58 6 126.0047.53/60,617
56.21/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn124.49 8 124.48 4 128.4850.01/63,716
57.22/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.120.62 8 125.26 4 128.6250.15/63,915
58.30/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž114.64 14 132.15 10 128.6450.17/63,914
59.31/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.134.09 62 118.68 10 128.6850.21/64,013
60.32/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto125.19 4 150.94 4 129.1950.72/64,612
61.23/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc127.72 2 125.54 6 129.7251.25/65,311
62.24/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha126.31 4 134.08 6 130.3151.84/66,110
63.33/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha116.96 14 134.47 58 130.9652.49/66,99
64.25/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc127.23 4 159.16 2 131.2352.76/67,28
65.26/ZMKUBUNEC Filip 2002 0 SVK – UK Bratislava128.87 4 138.91 8 132.8754.40/69,30
66.34/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto118.64 104 129.25 4 133.2554.78/69,87
67.27/ZMFRENCL Josef 2002 0 USK Pha140.88 54 131.65 2 133.6555.18/70,36
68.35/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník135.22 2 145.39 2 137.2258.75/74,95
69.28/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc142.77 2 136.38 4 140.3861.91/78,94
70.36/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk132.70 8 139.55 110 140.7062.23/79,33
71.29/ZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.190.13 4 151.70 0 151.7073.23/93,32
72.30/ZMVRBA Jan 2003 0 KK Brno154.00 0 149.81 162 154.0075.53/96,31
73.31/ZMBURŠÍK Matěj 2003 0 SVK – UK Bratislava187.82 4 155.58 0 155.5877.11/98,30
74.37/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk128.91 156 150.23 8 158.2379.76/101,60
75.32/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.153.49 6 171.44 206 159.4981.02/103,20
76.33/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc151.32 60 163.85 2 165.8587.38/111,40
77.38/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto113.41 156 125.60 50 175.6097.13/123,80
78.5/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc120.61 58 127.82 54 178.61100.14/127,60
79.39/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc153.52 54 140.45 106 207.52129.05/164,50
80.34/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.0.00 0 200.06 10 210.06131.59/167,70
81.35/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí146.23 152 159.85 64 223.85145.38/185,30
82.40/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk151.17 256 163.90 60 223.90145.43/185,30
83.3/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk151.74 110 166.97 160 261.74183.27/233,60
84.36/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.0.00 0 170.95 102 272.95194.48/247,80
85.41/ZSVAVRLA Adam 2000 0 Tzunami166.46 110 0.00 0 276.46197.99/252,30
86.37/ZMMALATSCHEK Matěj 2002 0 SVK – UK Bratislava143.97 160 122.59 306 303.97225.50/287,40
87.38/ZMVRBA Matěj 2002 0 KK Brno0.00 0 217.10 110 327.10248.63/316,80
88.39/ZMNOVÁK Matěj 2003 0 KK Opava202.69 254 140.82 302 442.82364.35/464,30
89.4/DSHAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh0.00 999 999.00 0 999.00 0
89.42/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno0.00 999 999.00 0 999.00 0
89.43/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh0.00 999 999.00 0 999.00 0
89.40/ZMCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh0.00 999 999.00 0 999.00 0
89.41/ZMKUKA Daniel 2002 0 Zábřeh0.00 999 999.00 0 999.00 0
89.42/ZMPETROVAJ Matouš 2002 0 SVK – UK Bratislava0.00 999 999.00 0 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha93.53 0 93.77 0 93.53 15
2.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn104.17 4 98.55 0 98.555.02/5,411
3.3/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice110.29 4 119.27 0 114.2920.76/22,210
4.4/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno117.79 4 112.93 2 114.9321.40/22,99
5.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno125.35 0 112.28 6 118.2824.75/26,58
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc129.92 2 125.96 0 125.9632.43/34,77
7.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa127.68 10 125.30 2 127.3033.77/36,16
8.6/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž125.27 10 125.31 4 129.3135.78/38,35
9.7/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha123.36 8 126.63 4 130.6337.10/39,74
10.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí134.52 2 130.75 0 130.7537.22/39,83
11.4/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec129.31 2 131.58 0 131.3137.78/40,42
12.5/ZMBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha138.76 4 155.22 4 142.7649.23/52,61
13.8/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.150.49 6 135.33 14 149.3355.80/59,70
14.6/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc169.74 4 168.73 4 172.7379.20/84,70
15.7/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc185.18 2 171.78 58 187.1893.65/100,10

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc123.30 0 117.54 0 117.54 0
2.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc119.89 0 125.95 100 119.892.35/2,00
3.2/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk129.19 102 123.49 0 123.495.95/5,10
4.3/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc147.12 8 127.68 2 129.6812.14/10,30
5.4/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc152.18 106 147.54 6 153.5436.00/30,60
6.5/PZMONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha146.50 8 157.59 12 154.5036.96/31,40
7.6/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava143.59 58 155.61 2 157.6140.07/34,10
8.2/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc154.99 4 165.99 8 158.9941.45/35,30
9.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc155.06 4 174.34 2 159.0641.52/35,30
10.7/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž158.97 8 157.60 4 161.6044.06/37,50
11.8/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc185.09 4 160.94 6 166.9449.40/42,00
12.9/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc208.53 6 162.79 6 168.7951.25/43,60
13.10/PZMKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.171.32 60 167.93 10 177.9360.39/51,40
14.11/PZMBERAN Vojtěch 2005 0 USK Pha184.10 8 178.63 54 192.1074.56/63,40
15.12/PZMHEGER Jonáš 2006 0 KVS HK183.05 106 217.22 4 221.22103.68/88,20
16.13/PZMJAROŠ Michael 2006 0 Olomouc148.17 408 0.00 999 556.17438.63/373,20
17.14/PZMKALÁČEK Pavel 2004 0 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3