vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků

29.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK82.90 0 85.89 4 82.90 32
2.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice87.85 0 85.45 6 87.854.95/6,028
3.1/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.90.54 4 87.95 2 89.957.05/8,524
4.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.94.27 2 94.77 4 96.2713.37/16,120
5.2/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec88.66 8 89.85 50 96.6613.76/16,616
6.4/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn97.97 6 95.01 2 97.0114.11/17,015
7.5/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy96.57 2 97.29 4 98.5715.67/18,914
8.3/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.103.74 8 96.85 2 98.8515.95/19,213
9.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha98.26 4 114.70 10 102.2619.36/23,412
10.6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.101.68 4 104.09 2 105.6822.78/27,511
11.2/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.104.59 6 105.56 2 107.5624.66/29,710
12.3/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha113.25 2 111.46 0 111.4628.56/34,59
13.7/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk106.78 6 110.03 6 112.7829.88/36,08
14.8/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.112.23 6 108.55 6 114.5531.65/38,27
15.4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc115.18 0 115.08 2 115.1832.28/38,96
16.5/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.114.94 4 110.76 6 116.7633.86/40,85
17.6/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc117.28 0 120.90 2 117.2834.38/41,54
18.4/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk119.12 0 115.93 10 119.1236.22/43,73
19.9/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.118.00 10 117.86 4 121.8638.96/47,02
20.7/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc121.12 2 133.21 6 123.1240.22/48,51
21.10/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc122.30 4 119.39 6 125.3942.49/51,30
22.11/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc136.11 4 132.35 6 138.3555.45/66,90
23.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc146.43 6 167.94 6 152.4369.53/83,90
24.12/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník153.83 2 159.21 4 155.8372.93/88,00
25.13/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.147.00 64 145.45 16 161.4578.55/94,80
26.14/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.167.27 108 168.84 10 178.8495.94/115,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha87.07 2 87.38 2 89.07 79
2.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice90.24 0 89.49 0 89.490.42/0,575
3.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.38 0 89.55 2 91.552.48/2,871
4.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava98.77 0 92.39 0 92.393.32/3,767
5.4/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha93.00 4 90.09 4 94.095.02/5,663
6.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.97.61 2 94.22 0 94.225.15/5,859
7.5/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha90.98 4 93.24 4 94.985.91/6,655
8.6/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn92.39 4 92.00 8 96.397.32/8,251
9.3/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec93.32 6 93.57 4 97.578.50/9,547
10.7/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno93.76 4 98.14 6 97.768.69/9,843
11.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc96.41 4 96.64 2 98.649.57/10,739
12.8/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.99.36 0 99.94 4 99.3610.29/11,635
13.4/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava97.84 2 98.04 12 99.8410.77/12,131
14.5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc101.34 0 99.88 0 99.8810.81/12,127
15.2/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava98.90 4 97.96 2 99.9610.89/12,223
16.1/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava96.69 6 96.89 4 100.8911.82/13,322
17.6/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí99.59 8 102.20 0 102.2013.13/14,721
18.9/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha101.51 2 103.79 6 103.5114.44/16,220
19.10/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí107.08 6 97.67 6 103.6714.60/16,419
20.11/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha101.28 6 100.96 4 104.9615.89/17,818
21.12/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice101.41 4 99.49 6 105.4116.34/18,317
22.7/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa103.60 2 231.96 10 105.6016.53/18,616
23.13/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž103.89 4 106.86 8 107.8918.82/21,115
24.8/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí107.51 4 105.02 4 109.0219.95/22,414
25.9/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí121.56 8 106.42 4 110.4221.35/24,013
26.10/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 0 SVK – UK Bratislava113.29 0 118.17 52 113.2924.22/27,20
27.11/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc117.21 0 112.20 2 114.2025.13/28,212
28.12/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha118.69 2 111.93 6 117.9328.86/32,411
29.14/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky119.41 4 116.48 2 118.4829.41/33,010
30.15/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc112.58 6 124.26 6 118.5829.51/33,19
31.13/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc119.54 0 117.75 4 119.5430.47/34,28
32.14/ZMĎURECOVÁ Mahulena 2002 0 SVK – UK Bratislava120.50 4 118.14 4 122.1433.07/37,10
33.16/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava125.79 6 123.00 4 127.0037.93/42,67
34.15/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava119.58 8 122.13 6 127.5838.51/43,26
35.16/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha118.96 16 126.11 56 134.9645.89/51,55
36.17/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky129.16 6 134.96 10 135.1646.09/51,74
37.17/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel141.61 108 136.44 6 142.4453.37/59,93
38.18/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel141.22 6 152.15 54 147.2258.15/65,32
39.18/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.159.16 6 168.67 6 165.1676.09/85,41
40.19/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.198.05 6 177.25 8 185.2596.18/108,00
41.19/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno221.09 18 184.68 8 192.68103.61/116,30
42.20/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel149.83 58 174.90 58 207.83118.76/133,30
43.20/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno236.81 10 232.30 10 242.30153.23/172,00
44.21/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.0.00 999 239.56 110 349.56260.49/292,50
45.22/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel179.44 304 177.16 252 429.16340.09/381,80
46.21/ZSNOVÁKOVÁ Veronika 2001 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
107.33 2 111.75 4 109.33 13
2.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
111.17 4 112.32 0 112.322.99/2,79
3.2/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
114.82 6 108.39 12 120.3911.06/10,15
4.1/DSŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
2 Kroměříž
Kroměříž
117.88 6 120.16 56 123.8814.55/13,34
5.3/ZSLHOTA Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2002
2001
3 USK Pha
USK Pha
121.38 6 125.50 6 127.3818.05/16,53
6.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch
LÁTAL Filip
2002
2001
Olomouc
Olomouc
143.02 4 190.35 60 147.0237.69/34,52
7.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
Horš.Týn
Horš.Týn
145.47 6 150.17 6 151.4742.14/38,51
8.2/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 147.59 16 163.5954.26/49,60
9.2/DMLUDWIG Hubert
MRÁKA Tomáš
1999
2001
Olomouc
Olomouc
155.68 8 157.50 60 163.6854.35/49,70
  KOŠÍKOVÁ Denisa
TŮMOVÁ Natálie
2002
2002
2 SKVeselí
SKVeselí
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VAVRLA Adam
ŠMÍD Jan
2000
2002
Tzunami
Tzunami
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim77.89 0 77.36 0 77.36 109
2.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice77.79 0 78.50 0 77.790.43/0,6105
3.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava78.52 0 80.93 6 78.521.16/1,5101
4.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK83.83 0 80.60 0 80.603.24/4,297
5.2/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.79.12 2 80.80 0 80.803.44/4,493
6.4/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky79.37 2 82.02 0 81.374.01/5,289
7.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.81.39 2 81.13 2 83.135.77/7,585
8.6/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy85.57 2 83.46 0 83.466.10/7,981
9.7/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha86.08 2 84.90 0 84.907.54/9,777
10.8/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha85.16 2 84.33 2 86.338.97/11,673
11.9/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.86.90 2 87.32 4 88.9011.54/14,969
12.10/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy85.93 4 85.03 4 89.0311.67/15,165
13.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB90.47 0 90.36 2 90.4713.11/16,961
14.11/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.90.03 2 92.92 2 92.0314.67/19,057
15.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha91.18 2 93.02 2 93.1815.82/20,456
16.1/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno86.49 54 86.30 8 94.3016.94/21,955
17.12/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha98.88 6 91.73 4 95.7318.37/23,754
18.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov99.11 6 96.09 0 96.0918.73/24,253
19.3/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk96.20 0 101.96 6 96.2018.84/24,452
20.4/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha95.98 2 94.81 2 96.8119.45/25,151
21.13/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc95.09 2 101.36 2 97.0919.73/25,550
22.14/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov112.43 54 98.85 0 98.8521.49/27,849
23.5/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.100.30 0 100.31 0 100.3022.94/29,748
24.15/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec97.43 52 97.81 4 101.8124.45/31,647
25.6/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky106.40 4 99.55 4 103.5526.19/33,946
26.16/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha100.02 4 100.48 4 104.0226.66/34,545
27.7/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.100.93 4 100.09 4 104.0926.73/34,644
28.17/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště106.66 2 104.71 0 104.7127.35/35,443
29.4/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž101.20 8 99.29 6 105.2927.93/36,142
30.18/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto131.57 4 99.40 6 105.4028.04/36,241
31.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno113.89 4 105.45 0 105.4528.09/36,340
32.19/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc105.26 4 102.64 4 106.6429.28/37,839
33.8/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc106.68 0 103.93 4 106.6829.32/37,938
34.9/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc113.13 2 104.98 2 106.9829.62/38,337
35.20/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí99.49 8 110.05 6 107.4930.13/38,936
36.10/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky97.87 10 105.76 52 107.8730.51/39,435
37.11/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc108.28 0 105.80 4 108.2830.92/40,034
38.21/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc104.65 54 104.84 4 108.8431.48/40,733
39.22/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice107.50 6 103.01 6 109.0131.65/40,932
40.12/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn108.27 2 107.19 2 109.1931.83/41,131
41.13/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.0.00 999 107.23 2 109.2331.87/41,230
42.23/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha109.18 2 103.34 6 109.3431.98/41,329
43.14/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn109.62 4 107.60 2 109.6032.24/41,728
44.24/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha109.12 2 109.77 2 111.1233.76/43,627
45.15/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky111.25 2 110.44 2 112.4435.08/45,326
46.25/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž111.83 2 106.88 6 112.8835.52/45,925
47.26/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.111.32 2 132.05 6 113.3235.96/46,524
48.16/ZMBURÁŇ Ilja 2003 0 SVK – UK Bratislava119.16 54 109.34 4 113.3435.98/46,50
49.17/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí119.66 4 109.42 4 113.4236.06/46,623
50.18/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha114.67 4 111.83 2 113.8336.47/47,122
51.19/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc120.41 2 114.11 2 116.1138.75/50,121
52.27/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto116.49 4 114.73 2 116.7339.37/50,920
53.20/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.115.01 2 112.36 6 117.0139.65/51,319
54.21/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc114.45 4 126.61 4 118.4541.09/53,118
55.28/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí117.58 4 119.90 0 119.9042.54/55,017
56.22/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha120.39 4 110.01 10 120.0142.65/55,116
57.29/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc122.30 4 116.62 4 120.6243.26/55,915
58.23/ZMFRENCL Josef 2002 0 USK Pha116.88 4 119.38 2 120.8843.52/56,314
59.5/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc138.70 8 117.02 4 121.0243.66/56,413
60.30/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž134.45 54 115.16 6 121.1643.80/56,612
61.24/ZMKUBUNEC Filip 2002 0 SVK – UK Bratislava119.70 2 124.56 54 121.7044.34/57,30
62.25/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc122.82 6 119.88 2 121.8844.52/57,511
63.26/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc0.00 999 121.07 2 123.0745.71/59,110
64.31/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk121.56 2 118.65 54 123.5646.20/59,79
65.32/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník130.49 6 121.36 4 125.3648.00/62,08
66.27/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha122.27 6 121.37 6 127.3750.01/64,67
67.33/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto145.22 4 121.49 6 127.4950.13/64,86
68.34/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.141.40 6 123.68 6 129.6852.32/67,65
69.28/ZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.149.36 2 129.53 4 133.5356.17/72,64
70.35/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk141.56 50 127.78 8 135.7858.42/75,53
71.29/ZMBURŠÍK Matěj 2003 0 SVK – UK Bratislava134.99 2 136.81 54 136.9959.63/77,10
72.30/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.138.17 0 142.46 60 138.1760.81/78,62
73.36/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.120.56 58 129.24 10 139.2461.88/80,01
74.37/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk145.23 104 139.69 2 141.6964.33/83,20
75.31/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha142.92 4 147.78 4 146.9269.56/89,90
76.38/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov93.03 54 97.95 50 147.0369.67/90,10
77.39/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc141.37 58 140.14 8 148.1470.78/91,50
78.32/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc178.89 52 149.85 2 151.8574.49/96,30
79.33/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí165.13 4 144.29 8 152.2974.93/96,90
80.3/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk175.08 8 143.82 10 153.8276.46/98,80
81.40/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk162.89 12 179.73 8 174.8997.53/126,10
82.34/ZMMALATSCHEK Matěj 2002 0 SVK – UK Bratislava174.51 6 142.31 58 180.51103.15/133,30
83.35/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.148.60 56 140.28 154 204.60127.24/164,50
84.36/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.188.31 106 151.65 56 207.65130.29/168,40
85.37/ZMVRBA Matěj 2002 0 KK Brno0.00 999 230.20 6 236.20158.84/205,30
86.38/ZMVRBA Jan 2003 0 KK Brno206.69 62 164.53 158 268.69191.33/247,30
87.39/ZMNOVÁK Matěj 2003 0 KK Opava163.53 204 197.22 156 353.22275.86/356,60
88.41/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STŘECHA Jan 2001 0 VSDK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUKA Daniel 2002 0 Zábřeh0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PETROVAJ Matouš 2002 0 SVK – UK Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha92.13 0 94.31 2 92.13 15
2.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn103.22 0 104.41 2 103.2211.09/12,011
3.3/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice105.33 0 104.00 0 104.0011.87/12,910
4.4/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno108.97 2 109.37 4 110.9718.84/20,49
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc115.72 2 113.55 2 115.5523.42/25,48
6.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno118.57 4 111.59 4 115.5923.46/25,57
7.2/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec115.09 6 117.24 4 121.0928.96/31,46
8.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa124.70 0 124.33 12 124.7032.57/35,45
9.6/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž124.95 2 125.27 4 126.9534.82/37,84
10.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí126.82 4 125.50 4 129.5037.37/40,63
11.7/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha122.89 8 126.39 4 130.3938.26/41,52
12.8/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.130.92 2 128.48 4 132.4840.35/43,81
13.5/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc139.02 4 145.39 4 143.0250.89/55,20
14.6/ZMBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha153.77 52 142.30 4 146.3054.17/58,80
15.7/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc151.38 4 152.44 54 155.3863.25/68,70

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc107.41 4 107.75 4 111.41 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc116.94 2 113.91 2 115.914.50/4,00
3.2/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava129.07 2 126.05 0 126.0514.64/13,10
4.3/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž131.52 2 122.35 4 126.3514.94/13,40
5.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc143.27 6 128.17 0 128.1716.76/15,00
6.4/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc124.63 6 131.50 4 130.6319.22/17,30
7.5/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc0.00 999 131.84 2 133.8422.43/20,10
8.6/PZMONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha135.38 12 133.81 4 137.8126.40/23,70
9.7/PZMKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.136.94 4 143.66 10 140.9429.53/26,50
10.3/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc129.91 56 142.55 0 142.5531.14/28,00
11.8/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc143.93 4 141.64 8 147.9336.52/32,80
12.9/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc158.16 4 160.58 4 162.1650.75/45,60
13.10/PZMHEGER Jonáš 2006 0 KVS HK162.03 4 165.03 10 166.0354.62/49,00
14.11/PZMBERAN Vojtěch 2005 0 USK Pha168.16 4 161.60 8 169.6058.19/52,20
15.12/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk0.00 999 133.49 54 187.4976.08/68,30
16.13/PZMJAROŠ Michael 2006 0 Olomouc155.85 404 132.82 306 438.82327.41/293,90
17.14/PZMKALÁČEK Pavel 2004 0 Kroměříž120.79 460 122.05 458 580.05468.64/420,60
  JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3