vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků

28.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.00:58,45 00:00,00 00:58,45 6
2.1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:03,37 01:02,70 01:02,704.25/7,35
3.2/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:02,96 01:03,08 01:02,964.51/7,74
4.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:05,74 01:05,55 01:05,557.10/12,13
5.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.01:16,36 01:09,81 01:09,8111.36/19,42
6.2/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk01:15,47 01:10,38 01:10,3811.93/20,41
7.4/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk01:12,23 01:12,28 01:12,2313.78/23,60
8.2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc01:14,25 01:13,94 01:13,9415.49/26,50
9.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc01:18,72 01:34,47 01:18,7220.27/34,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:52,08 00:49,55 00:49,55 35
2.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí00:53,13 00:54,95 00:53,133.58/7,231
3.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:53,34 00:53,84 00:53,343.79/7,627
4.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:53,74 00:55,52 00:53,744.19/8,523
5.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:53,96 00:54,39 00:53,964.41/8,919
6.4/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:54,89 00:56,33 00:54,895.34/10,815
7.5/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:56,31 00:55,55 00:55,556.00/12,114
8.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:55,66 00:57,57 00:55,666.11/12,313
9.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:56,06 00:56,17 00:56,066.51/13,112
10.7/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:59,74 00:57,54 00:57,547.99/16,111
11.8/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí00:58,48 00:58,34 00:58,348.79/17,710
12.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:02,12 00:59,70 00:59,7010.15/20,59
13.4/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 0 SVK – UK Bratislava01:19,20 01:03,08 01:03,0813.53/27,30
14.5/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí01:04,39 01:03,10 01:03,1013.55/27,38
15.6/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:03,11 01:03,83 01:03,1113.56/27,47
16.9/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc01:06,48 01:03,75 01:03,7514.20/28,76
17.7/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc01:10,24 01:03,76 01:03,7614.21/28,75
18.8/ZMĎURECOVÁ Mahulena 2002 0 SVK – UK Bratislava01:13,44 01:05,15 01:05,1515.60/31,50
19.10/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:07,09 01:05,43 01:05,4315.88/32,04
20.11/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno01:10,27 01:05,55 01:05,5516.00/32,33
21.9/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa01:14,18 01:07,16 01:07,1617.61/35,52
22.10/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc01:09,14 01:15,36 01:09,1419.59/39,51
23.11/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.01:09,49 01:10,12 01:09,4919.94/40,20
24.12/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.01:11,70 01:10,49 01:10,4920.94/42,30
25.13/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.01:11,64 01:11,49 01:11,4921.94/44,30
26.14/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel01:12,64 01:14,89 01:12,6423.09/46,60
  KOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,99 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:58,41 00:58,15 00:58,15 8
2.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
00:58,92 00:59,99 00:58,920.77/1,37
3.1/DSŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
Kroměříž
Kroměříž
00:59,64 01:00,37 00:59,641.49/2,66
4.2/ZSVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:59,72 01:03,83 00:59,721.57/2,75
5.3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,38 01:02,72 01:02,384.23/7,34
6.4/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:03,43 01:08,33 01:03,435.28/9,13
7.2/DMNOVÁK Kuba
RUFFER Matěj
2001
1999
3 Pardub.
Pardub.
01:08,13 01:04,35 01:04,356.20/10,72
8.5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
01:04,80 01:07,16 01:04,806.65/11,41
9.6/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:06,90 01:10,00 01:06,908.75/15,00
10.7/ZSŠVARC Adam
LÁTAL Filip
2001
2001
Olomouc
Olomouc
01:11,11 01:09,70 01:09,7011.55/19,90
11.1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
01:11,80 01:10,38 01:10,3812.23/21,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:45,04 00:45,07 00:45,04 42
2.1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:48,28 00:48,63 00:48,283.25/7,238
3.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:48,43 00:49,19 00:48,433.39/7,534
4.1/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:50,60 00:49,16 00:49,164.12/9,130
5.3/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:49,65 00:49,50 00:49,504.46/9,929
6.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:50,83 00:52,23 00:50,835.79/12,928
7.4/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.00:55,46 00:53,90 00:53,908.86/19,727
8.5/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto00:54,68 00:56,25 00:54,689.64/21,426
9.6/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:55,65 00:55,44 00:55,4410.40/23,125
10.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:55,99 00:57,62 00:55,9910.95/24,324
11.7/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště00:56,88 00:56,60 00:56,6011.56/25,723
12.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:56,86 00:58,10 00:56,8611.82/26,222
13.8/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:58,65 01:01,45 00:58,6513.61/30,221
14.9/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.00:58,72 01:01,08 00:58,7213.68/30,420
15.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí01:00,49 00:59,41 00:59,4114.37/31,919
16.10/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž01:03,35 01:00,81 01:00,8115.77/35,018
17.4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc01:01,00 01:01,21 01:01,0015.96/35,417
18.5/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc01:03,28 01:01,15 01:01,1516.11/35,816
19.11/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:18,00 01:01,84 01:01,8416.80/37,315
20.12/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc01:01,85 01:01,96 01:01,8516.81/37,314
21.13/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc01:01,96 01:09,71 01:01,9616.92/37,613
22.14/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc01:03,01 01:02,10 01:02,1017.06/37,912
23.15/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk01:03,01 01:04,38 01:03,0117.97/39,911
24.16/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:03,02 01:06,77 01:03,0217.98/39,910
25.17/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:04,46 01:03,06 01:03,0618.02/40,09
26.18/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc01:03,56 01:03,75 01:03,5618.52/41,18
27.3/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc01:07,07 01:04,26 01:04,2619.22/42,77
28.6/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:09,94 01:04,63 01:04,6319.59/43,56
29.7/ZMBURÁŇ Ilja 2003 0 SVK – UK Bratislava01:06,85 01:05,49 01:05,4920.45/45,40
30.8/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc01:05,56 01:05,78 01:05,5620.53/45,65
31.9/ZMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.01:07,88 01:05,99 01:05,9920.95/46,54
32.19/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:06,01 01:06,21 01:06,0120.97/46,63
33.10/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc01:07,07 01:06,05 01:06,0521.01/46,62
34.11/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc01:10,38 01:06,84 01:06,8421.80/48,41
35.12/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc01:08,04 01:07,24 01:07,2422.20/49,30
36.13/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk01:08,35 01:08,44 01:08,3523.31/51,80
37.14/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.01:09,33 01:08,38 01:08,3823.34/51,80
38.20/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí01:08,86 01:13,50 01:08,8623.82/52,90
39.15/ZMMALATSCHEK Matěj 2002 0 SVK – UK Bratislava01:11,37 01:09,28 01:09,2824.25/53,80
40.16/ZMKUBUNEC Filip 2002 0 SVK – UK Bratislava01:10,54 01:09,30 01:09,3024.26/53,90
41.17/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc01:14,04 01:10,15 01:10,1525.11/55,80
42.21/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk01:12,70 01:12,83 01:12,7027.66/61,40
43.18/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí01:14,65 01:16,62 01:14,6529.61/65,70
44.22/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk01:14,69 01:15,36 01:14,6929.65/65,80
45.19/ZMBURŠÍK Matěj 2003 0 SVK – UK Bratislava01:15,05 01:16,41 01:15,0530.01/66,60
46.20/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.01:17,62 00:00,00 01:17,6232.58/72,30
  PETROVAJ Matouš 2002 0 SVK – UK Bratislava00:00,00 00:00,00 59:59,99 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn01:06,32 01:04,59 01:04,59 6
2.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:06,74 01:06,18 01:06,181.59/2,55
3.3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:06,97 01:08,48 01:06,972.38/3,74
4.4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno01:09,18 01:08,66 01:08,664.07/6,33
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc01:14,56 01:13,85 01:13,859.26/14,32
6.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí01:20,71 01:16,67 01:16,6712.08/18,71
7.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa01:29,26 01:26,61 01:26,6122.02/34,10
8.4/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.01:58,20 01:45,60 01:45,6041.01/63,50
9.5/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.01:52,51 01:53,70 01:52,5147.92/74,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3